Lumbago - zdjęcie Lumbago - zdjęcie

Lumbago

Peter, znana osobowość telewizyjna, zamierza uwieść Sally, której mąż Leonard (pilot samolotów pasażerskich) jest nieobecny. Niestety podczas odwiedzin niedoszłej kochanki w jej apartamencie, Petera dopada „lumbago”.

Na ból postanawia wziąć gorącą kąpiel, po której nie może się wydostać z wanny, nawet z pomocą Sally i niewidomego stroiciela fortepianu, który ni stąd ni z owąd pojawia się w mieszkaniu w celu przeprowadzenia naprawy instrumentu. Posłanie po lekarza również nie rozwiązuje sprawy. Sally zażarcie przekonuje zarówno lekarza, jak i stroiciela fortepianu, że leżący w wannie mężczyzna jest jej mężem….

W międzyczasie lot prawdziwego męża (Leonarda) zostaje odwołany, a ten wraca do domu ze stewardesą, której zgodził się użyczyć mieszkanie, myśląc, że jego żona będzie akurat nieobecna.

Kiedy dodatkowo w mieszkaniu pojawia się tajemnicza kobieta, sprawy osiągają szczyt zamieszania, z błędnymi tożsamościami.

Kto będzie w stanie uporządkować ten galimatias? Przekonają się widzowie podczas spektaklu.

Na scenie występują między innymi Jacek Stefanik jako Peter, Katarzyna Maciąg jako Sally, Artur Chamski jako Protheroe, Wojciech Majchrzak jako Leonard, Stanisław Banasiuk jako Doktor, Dagmara Bryzek jako Annabelle.

Twórcy

reżyseria - Olaf Lubaszenko

przekład - Elżbieta Woźniak

scenografia – Joanna Pielat

kostiumy- Tomasz Jacyków

opracowanie muzyczne: Agnieszka Putkiewicz i Jerzy Mączyński

ATM Scena na Bielanach - Adres i dojazd

ul. Dwa Światy 1
Bielany Wrocławskie, Kobierzyce

http://scenaatm.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.