WTM | JAZZ DLA DZIECI | #Pan Puzon - zdjęcie

Średnia ocena

1 oddany głos

10,0 / 10

WTM | JAZZ DLA DZIECI | #Pan Puzon

Fundacja EuroJAZZ i Warszawskie Towarzystwo Muzyczne zapraszają na kolejne spotkanie #jazzdladzieci, dedykowane dzieciom w wieku przedszkolnym!

Magdalena Este – prowadzenie, śpiew, fortepian

Jacek Namysłowski - puzon

Bilet rodzinny: 20 zł

ilość miejsc ograniczona!

25 dzieci (w wieku przedszkolnym) + opiekunowie

Bilety: https://kicket.com

Bez puzonu nie ma jazzu! Jeden z najważniejszych instrumentów w jazzowym big bandzie, posiadający charakterystyczny ruchomy element. Angielska nazwa Trombone wywodzi się z włoskiego trombone, co oznacza „wielka trąba”.

Instrument powstał w XIII w. chociaż postać, z której wywodzą się bezpośrednio instrumenty współczesne, otrzymał najprawdopodobniej w XV w.

Magdalena Este | gospodyni spotkania, śpiew, piano

Wokalistka, pianistka, kompozytorka, trenerka emisji głosu. Ceni niezwykłą zdolność muzyki do zbliżania ludzi i lubi dzielić się z innymi swoją pasją i miłością do muzyki. Największym jej sukcesem w edukacji jest objęcie katedry śpiewu na Uniwersytecie Vijaybhoomi w Indiach. Posiada również doświadczenie w pracy z dziećmi, w formie warsztatów muzycznych i przedstawieniach teatralnych dla dzieci. Prowadziła także zajęcia umuzykalniające w przedszkolach i szkołach podstawowych.

Jacek Namysłowski | puzon

Czołowy polski puzonista jazzowy, kompozytor, aranżer, pedagog. Uczestniczył w wyjątkowych koncertach big-bandów: pod batutą laureatki Grammy – Marii Schneider, i pod kierownictwem Chucka Mangione. Nominowany do nagrody Fryderyk 2015, w dwóch kategoriach: Jazzowy Debiut Roku oraz Jazzowa Płyta Roku.

📱📧 Informacji udziela:

WARSZAWSKIE TOWARZYSTWO MUZYCZNE im. Stanisława Moniuszki tel. 22 849 56 51, 509 019 934

🌎 www.wtm.org.pl, e-mail: wtm@wtm.org.pl

warszawskietowarzystwomuzyczne@gmail.com

🔷 Współfinansowanie: m.st. Warszawa

🔷 Organizator: Warszawskie Towarzystwo Muzyczne im. Stanisława Moniuszki, Fundacja Popularyzacji Muzyki Jazzowej EuroJAZZ

🎈 Strona internetowa projektu: www.jazzdladzieci.pl 🎈

Czas trwania: 45 minut

Warszawskie Towarzystwo Muzyczne - Adres i dojazd

Morskie Oko 2

http://wtm.org.pl/

Kup bilet