WTM | JAZZ DLA DZIECI | #Jazz Trąbalski | trąbka - zdjęcie

WTM | JAZZ DLA DZIECI | #Jazz Trąbalski | trąbka

Fundacja EuroJAZZ i Warszawskie Towarzystwo Muzyczne zapraszają na kolejne spotkanie #jazzdladzieci, dedykowane dzieciom w wieku przedszkolnym!

Magdalena Este – prowadzenie, śpiew, fortepian

Ignacy Wendt - trabka

Bilet rodzinny: 20 zł

ilość miejsc ograniczona!

25 dzieci (w wieku przedszkolnym) + opiekunowie

Bilety: https://kicket.com

Trąbka to najbardziej kojarzony z jazzem instrument. Na trąbce grali Louis Armstrong, Miles Davis czy Tomasz Stańko. W czasie warsztatu na przykładach jazzowych standardów (i nie tylko) dzieci nauczą się rozpoznawać normalne brzmienie trąbki oraz trąbki z tłumikiem, poznają konstrukcję trąbki, a także dowiedzą się w jaki sposób wydobywa się dźwięk.

Magdalena Este | gospodyni spotkania

Wokalistka, pianistka, kompozytorka, trenerka emisji głosu. Ceni niezwykłą zdolność muzyki do zbliżania ludzi i lubi dzielić się z innymi swoją pasją i miłością do muzyki. Największym jej sukcesem w edukacji jest objęcie katedry śpiewu na Uniwersytecie Vijaybhoomi w Indiach. Posiada również doświadczenie w pracy z dziećmi, w formie warsztatów muzycznych i przedstawieniach teatralnych dla dzieci. Prowadziła także zajęcia umuzykalniające w przedszkolach i szkołach podstawowych.

Ignacy Wendt - syn Adama i brat Tomasza. Trębacz młodego pokolenia, laureat I nagrody na 51. Międzynarodowym Festiwalu Jazzu Tradycyjnego Old Jazz Meeting "Złota Tarka", jednego z najstarszych festiwali jazzowych w Europie.

📱📧 Informacji udziela:

WARSZAWSKIE TOWARZYSTWO MUZYCZNE im. Stanisława Moniuszki tel. 22 849 56 51, 509 019 934

🌎 www.wtm.org.pl, e-mail: wtm@wtm.org.pl

warszawskietowarzystwomuzyczne@gmail.com

🔷 Współfinansowanie: m.st. Warszawa

🔷 Organizator: Warszawskie Towarzystwo Muzyczne im. Stanisława Moniuszki, Fundacja Popularyzacji Muzyki Jazzowej EuroJAZZ

🎈 Strona internetowa projektu: www.jazzdladzieci.pl 🎈

#gramynażywo

#KoncertywPałacuSzustra #JazzDlaDzieci

Czas trwania: 45 minut

Warszawskie Towarzystwo Muzyczne - Adres i dojazd

Morskie Oko 2

http://wtm.org.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.