Justyna Galant - Koncert chopinowski / Chopin concert - zdjęcie

Średnia ocena

45 oddanych głosów

8,6 / 10

Justyna Galant - Koncert chopinowski / Chopin concert

Serdecznie zapraszamy Państwa do wysłuchania koncertów chopinowskich o godzinie 18:30 w Pałacu Dziekana na Starym Mieście w Warszawie. Najpiękniejsze utwory Fryderyka Chopina wykonują profesjonalni pianiści, artyści występujący w wielu krajach świata.

Recitale odbywają się w pięknym i ekskluzywnym XVI-wiecznym Pałacu Dziekana (dziś Muzeum Archidiecezji Warszawskiej, ul. Dziekania 1, tuż obok Archikatedry). Słuchasz muzyki w bliskości obrazów Jacka Malczewskiego, Wlastimila Hofmana…

Nasza sala koncertowa ma fenomenalną akustykę! Odbiór muzyki w tej sali jest w zasadzie idealny, na najwyższym światowym poziomie. Słuchamy fortepianu otoczeni czystym i bogatym dźwiękiem, jesteśmy otoczeni muzyką w idealnych proporcjach, nie za mało, nie za dużo, jesteśmy jakby w środku wykonywanego utworu.

Pianiści grają na najwyższej jakości nowym fortepianie koncertowym KAWAI. Atmosfera koncertów jest romantyczna i kameralna. Publiczność ma bardzo bliski kontakt z artystą – tak jak w czasach Chopina. Sala posiada ok. 80 miejsc siedzących. Zapewniamy emocjonalny i komfortowy odbiór recitali.

Zapraszam Państwa na piękne koncerty w wykonaniu bardzo dobrych pianistów: Ewy Ossowskiej, Marii Slivy, Mamiko Ueyamy, Justyny Galant i Mauricia Slivy.

Program koncertu:

Cztery preludia op. 28

e-moll

A-dur

c-moll

Des-dur „Preludium Deszczowe”

Mazurek F-dur op. 68

Trzy walce op. 64

cis-moll

Des-dur „Walc minutowy”

*********************************************

Fantazja-Impromptu cis-moll op. posth

Polonez c-moll op. 40

Scherzo b-moll op. 31

Czas trwania: 55 minut

Występują

Justyna Galant

Opinie naszych widzów (18)

 • 10,0/ 10

  Fantastic concert! Justyna Galant is also very kind and you can take picture or chat bit with her after concert. She speaks French for the one interested by ;)

  ar.....@gm...il.com / 30 listopada 2023

 • 10,0/ 10

  Wspaniałe prowadzenie. Cudowny występ. Pianistka z wielką klasą.

  gr.....@....pl / 28 sierpnia 2023

 • 10,0/ 10

  Nie jestem melomanem, ale chcialam wraz z rodziną na żywo smakować muzykę Chopina! Piekny koncert! polecam kazdemu kto bedzie odwiedzał stolicę!

  br.....@gm...il.com / 24 lutego 2023

 • 10,0/ 10

  Za krotko:)

  st.....@gm...il.com / 01 grudnia 2022

 • 10,0/ 10

  Both my son and I really enjoyed the Chopin concert - lovely setting, beautiful music.

  ce.....@so...al.rr.com / 31 sierpnia 2022

 • 10,0/ 10

  Niesamowite przeżycie. Po zakończeniu miałam ochotę pójść na kolejny koncert. Miło było patrzeć na panią Justynę Galant podczas koncertu, to wyczucie, pasja. Polecam!!!

  sz.....@....pl / 03 sierpnia 2022

 • 10,0/ 10

  Beautiful concert, lovely talented pianist, great melodies and peaceful ambiance. Totally recommended, time flew by!

  ka.....@ho...il.com / 16 czerwca 2022

 • 10,0/ 10

  first class music by a first class performer!

  bu.....@ya...oo.de / 06 lutego 2022

 • 10,0/ 10

  Very nice concert

  ci.....@gm...il.com / 01 listopada 2021

 • 10,0/ 10

  Pani Justyna ma niezwykły talent! Świetny spektakl, na który z pewnościa wrócę:) Polecam :)

  jo.....@....pl / 05 listopada 2020

 • 10,0/ 10

  Pani Justyna jest wybitną pianistką. Kameralny nastrój pozwala skupić się wyłącznie na cudownej muzyce. Ogromną radość sprawia również oglądać Panią Justynę podczas grania, gdy robi to jak zaczarowana.

  ba.....@ho...il.com / 05 grudnia 2019

 • 10,0/ 10

  Zawsze podziwiam wirtuozerię pianistów, którzy z niezwykła biegłością (i szybkością) potrafią znajdować właściwe klawisze i wydobywać właściwe dźwięki. Zapewne muzyczni koneserzy mogli by się "dosłuchać" jakichś niedoskonałości, ale dla mnie (i mojej żony) maestria wykonania, zwłaszcza że bez pomocy nut, była imponująca. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem i zachęcamy do skorzystania z okazji do posłuchania muzyki naszego Wielkiego Kompozytora na żywo, w kameralnym wnętrzu Dziekanii Archidiecezji Warszawskiej. Warto

  ma.....@gm...il.com / 01 października 2019

 • 9,0/ 10

  Jakby za mała sala dla takiego instrumentu. Atmosfera bardzo przyjemna. Znakomity pomysł - takie koncerty.

  ew.....@....pl / 20 listopada 2019

 • 9,0/ 10

  Ladne miejsce, ciekawy program, b. dobre wykonanie . Piekna muzyka w pieknym miejscu. Gratualcje dla Organizatorow, Napewno skorzystamy kolejny raz...

  st.....@....pl / 27 marca 2019

 • 9,0/ 10

  Bardzo dziękujemy za przepiękną grę.

  ms.....@....pl / 06 grudnia 2018

 • 8,0/ 10

  Piękna muzyka. W zasadzie "same przeboje". Dobre wykonanie. Brakowało atmosfery z powodu bardzo małej frekwencji (10 osób widowni).

  zb.....@gm...il.com / 14 listopada 2018

 • 6,0/ 10

  Sam koncert Pani Wojciechowskiej na 10 , ale ilość uczestników w tak małej i dusznej sali ( ponad 60 osówb) - brak chociaż 1 wiatraka dla publicznośći zrobiła na mnie bardzo złe wrażenia. Pazernośc na ilość zabiła niewątpliwą jakość wykonania .

  Gr.....@on...et.eu / 19 sierpnia 2019

 • 3,0/ 10

  Pani Justyna wykonała utwory poprawnie, z pamięci co jest godne pochwały. Niestety styl jej gry daleko odbiega od Chopinowskiego. Repertuar był tak dobrany, aby typowy słuchacz nie wychwycił ewentualnych błędów. Gra Pani Justyny była typowo szkolna, bez finezji i polotu. Dodatkowo sala, w której odbywał się koncert była typowo salką religijną, bez odpowiedniej akustyki i nie nadającą się do koncertów. Podsumowując myśle, że koncert ten będzie odpowiedni dla osób, które po prostu chcą spędzić czas na obcowaniu z muzyką na żywo. Natomiast dla słuchaczy zaawansowanych w repertuarze Chopinowskim i bardziej wymagąjących co do stylu gry i warunków obcowania z muzyką stanowczo odradzam!

  fu.....@....pl / 19 lutego 2020

The best of Chopin live concerts - Adres i dojazd

ul. Dziekania 1, Warszawa

http://www.chopinconcerts.pl/index_pl.html

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.