Friends – the unauthorized musical parody - zdjęcie Friends – the unauthorized musical parody - zdjęcie Friends – the unauthorized musical parody - zdjęcie Friends – the unauthorized musical parody - zdjęcie Friends – the unauthorized musical parody - zdjęcie

Średnia ocena

4 oddane głosy

9,5 / 10

Friends – the unauthorized musical parody

Pierwszy taki spektakl w Polsce! „Friends – unauthorized the musical parody” w reżyserii Agnieszki Płoszajskiej to jedna z najnowszych propozycji Teatru, która od premiery przyciąga uwagę widzów z całego kraju.

Parodia kultowego sitcomu „Friends”, to idealna propozycja dla fanów serialu, którzy na scenie znów zobaczą wszystkich głównych bohaterów, w tym niezapomnianego Gunthera z Central Coffee Perks czy Janice – nowojorczankę z krwi i kości. To bezpieczny, radosny świat, w którym problemy zawsze rozwiązują się z korzyścią dla bohaterów, nigdy nie dzieją się życiowe tragedie i nie ma w nim miejsca na pandemię.

Niesamowitą podróż do Wielkiego Jabłka umilą śpiewane na żywo „friendsowe” piosenki w polskim tłumaczeniu. A wszystko to w perfekcyjnie odwzorowanej scenografii.

Na scenie występują między innymi Agnieszka Brenzak jako Rachel, Iga Rudnicka jako Rachel, Jeremiasz Gzyl jako Chandler, Natan Nogaj jako Chandler, Adrianna Koss jako Phoebe, Oksana Terefenko jako Phoebe.

Czas trwania: 140 minut

Realizacja

Tekst: Bob & Tobly McSmith

Muzyka: Assaf Gleizner

Tłumaczenie: Anna Wołek

Tłumaczenie piosenek: Donata Gierczycka

Reżyseria: Agnieszka Płoszajska

Choreografia i reżyseria światła: Michał Cyran

Przygotowanie wokalne: Paulina Grochowska

Scenografia: Wojciech Stefaniak

Opinie naszych widzów (2)

  • 10,0/ 10

    świetny spektakl

    wb.....@....pl / 16 listopada 2022

  • 8,0/ 10

    Bardzo fajne przedstawienie. Uwaga jedynie do warunków na sali: latem przydałaby się klimatyzacja.

    Ma.....@gm...il.com / 20 sierpnia 2022

Teatr Muzyczny w Toruniu - Adres i dojazd

http://teatrmuzyczny.torun.pl/