Słońce Kopernika - zdjęcie Słońce Kopernika - zdjęcie Słońce Kopernika - zdjęcie Słońce Kopernika - zdjęcie Słońce Kopernika - zdjęcie Słońce Kopernika - zdjęcie Słońce Kopernika - zdjęcie Słońce Kopernika - zdjęcie Słońce Kopernika - zdjęcie

Średnia ocena

1 oddany głos
46 zainteresowanych osób

10,0 / 10

Słońce Kopernika

"Wstrzymał Słońce, ruszył Ziemię. Polskie go wydało plemię". Niesamowita historia Mikołaja Kopernika, jednego z najsłynniejszych Polaków, człowieka, który zrewolucjonizował naukę i myślenie o wszechświecie, opowiedziana na deskach Teatru Kamienica. Zapraszamy młodych adeptów kosmosu do ekscytująco dalekiej podróży w czasie i przestrzeni. Uwolnij dziecięcą fantazję, sięgnij gwiazd i odkryj odległe galaktyki! Pasy zapięte? Startujemy!

Przebojowa dr Wenusecka i jej tajemniczy gość przewodniczyć Wam będą w kosmicznej eskapadzie, dzięki której osobiście poznacie wielkiego astronoma i co najważniejsze- przekonacie się, że niemożliwe nie istnieje. Na własne oczy zobaczycie, jak Mikołaj Kopernik zatrzymał Słońce i ruszył Ziemię. Gwarantujemy, że wszechświat jeszcze nigdy nie był tak blisko Ciebie, a Twoje kosmiczne marzenia staną na wyciągnięcie ręki. Międzygalaktyczna wiedza otworzy się przed Tobą, a przy okazji dowiesz się choćby tego, jak powstała... bułka z masłem. Świat ciekawostek, anegdot, wynalazków, nowych umiejętności i wiedzy czeka na Ciebie, a wszystko to podczas dobrej zabawy!

Spektakl "Słońce Kopernika" to edukacyjno-muzyczna opowieść o życiu i marzeniach Mikołaja Kopernika. Lekki, wierszowany tekst, wesołe piosenki i atrakcyjne projekcje multimedialne przybliżą młodym Widzom skomplikowany świat nauki.

Spektakl dla dzieci od 5 do 12 lat.

Na scenie występuje Jolanta Mrotek, Jarosław Gmitrzuk, Jan Naturski.

Czas trwania: 100 minut

Twórcy

Autor:

Jarosław Gmitrzuk

Reżyseria:

Emilian Kamiński

Tytuł oryginału: Słońce Kopernika

Kostiumy: Anna Rudzińska

Muzyka: Bartłomiej Zajkowski

Kierownik produkcji: Karolina Mieteń

Opinie naszych widzów (1)

  • 10,0/ 10

    Rewelacyjne przedstawienie. W ciekawy i zabawny sposób przedstawiona zarówno historia jak i naukowe fakty. Polecam.

    ew.....@gm...il.com / 02 października 2022

Teatr Kamienica - Adres i dojazd

aleja Solidarności 93, Warszawa

http://teatrkamienica.pl/

Kup bilet