Noce Waniliowych Myszy - Noce Waniliowych Myszy - Noce Waniliowych Myszy - Noce Waniliowych Myszy - Noce Waniliowych Myszy - Noce Waniliowych Myszy -

Średnia ocena

6 oddanych głosów

7,7 / 10

Noce Waniliowych Myszy - "Black Szczyt" (odc. 11)

Co się stanie, gdy do jednego nawiedzonego zamczyska wpuścimy trzech przywódców narodowych mocarstw? Stanie się jedenasty odcinek Nocy Waniliowych Myszy, który przybiera formę komicznego horror show i w którym bardziej niż widzowie bać się będą bohaterowie. A w rolach głównych wystąpi sama śmietanka: Trump, Putin, Kim Dzong Un i inni nieświadomi zagrożenia, jakie na nich czyha, goście czarnego szczytu, który odbyć ma się na… Wawelu! Czy polskiemu rządowi uda się pogodzić zwaśnione mocarstwa? Czy unikniemy nuklearnej apokalipsy? Wszystko w rękach pewnego byłego Ministra Obrony Narodowej… „Black Szczyt”, jak przystało na horror klasy C, zbiera żniwo tak srogie, że aż strach się bać! To także historia o polityce najwyższego formatu, o głowach mocarstw i ich bolączkach, a także o zakulisowych rozgrywkach, w których uczestniczą tylko wtajemniczeni. A może i… duchy?

Na scenie występują między innymi Lidia Bogaczówna, Monika Kufel, Krzysztof Bochenek, Bartłomiej Kwiatkowski, Sebastian Oberc, Paweł Plewa.

Realizacja

autorzy: Amadou Guindo, Grzegorz Like

reżyseria: Ana Nowicka

muzyka: Renata Przemyk

scenografia i kostiumy: Monika Kufel

Opinie naszych widzów (2)

  • 10,0/ 10

    Najlepsza offowa I kabaretowa scena w mieście. Ten spektakl to must see. Warte każdych pieniędzy!

    ja.....@gm...il.com / 22 stycznia 2019

  • 2,0/ 10

    Zdecydowanie nie polecam. Prymitywne żarty, co gorsza homofobiczne, do tego masa wulgaryzmów.

    ja.....@gm...il.com / 30 kwietnia 2019

Teatr BARAKAH - Adres i dojazd

ul. Paulińska 28 , Kraków

http://www.teatrbarakah.com/

Kup bilet