Noce Waniliowych Myszy – „Dżojstik zagłady” (odc. 7) - zdjęcie Noce Waniliowych Myszy – „Dżojstik zagłady” (odc. 7) - zdjęcie Noce Waniliowych Myszy – „Dżojstik zagłady” (odc. 7) - zdjęcie Noce Waniliowych Myszy – „Dżojstik zagłady” (odc. 7) - zdjęcie

Średnia ocena

20 oddanych głosów

8,8 / 10

Noce Waniliowych Myszy – „Dżojstik zagłady” (odc. 7)

Noce Waniliowych Myszy w kolejnym, siódmym odcinku nadal za nic mają sobie wszelkie tabu i poprawności, a wszystko po to, by skomentować otaczającą nas rzeczywistość i natrzeć uszu tym, którzy chcą odebrać nam Krainę Szczęścia. Przygotujcie się na bitwę naszych czasów! – Odcinek siódmy nosi tytuł „Dżojstik Zagłady!”.

Będzie to połączenie szpiegowskiej farsy i tajemniczej podróży w osobliwe realia psychiki szaleńca opętanego władzą i swoimi własnymi słabościami. Poza widowiskowością, zwariowanym tempem, muzyką i salwami śmiechu, czeka Was również okazja do refleksji nad współczesną relacją pomiędzy obywatelem i rządzącymi. W onirycznej, komediowej materii ujrzycie zniekształcone odbicie współczesności, w której zręczne oko bez problemu odnajdzie pierwowzory… Jak uratować Polskę? Czy światem rządzą siły, o których nie wiemy? Czy kobiety lecą tylko na wysoko postawionych? Czy, żeby się wspiąć, trzeba coś zdjąć? A przede wszystkim: co zrobić, żeby nie musieć żyć w ciekawych czasach? – Na te i więcej pytań odpowiada najnowsza produkcja Teatru Barakah.

Czeka Was feeria barw, iskrzące humorem dialogi oraz napisane specjalnie na tę okazję piosenki, które usłyszycie w niezapomnianym wykonaniu krakowskich aktorów. Muzykę do spektaklu skomponowała Renata Przemyk – znana polska wokalistka i kompozytorka.

Na scenie występują między innymi Lidia Bogaczówna, Magda Brudzińska, Monika Kufel, Michał Ana Nowicki, Krzysztof Bochenek, Bartosz Buława.

Czas trwania: 70 minut

Realizacja

Autorzy: Dawid Barański, Amadou Guindo, Grzegorz Like

Reżyseria i adaptacja: Ana Nowicka

Muzyka: Renata Przemyk,

Opracowanie muzyczne i wykonanie: Magda Brudzińska, Piotr Południak, Mateusz Krystian

Kostiumy: Monika Kufel

Multimedia: Popesz Lange

Opinie naszych widzów (7)

 • 10,0/ 10

  Ekipa rewelacyjnie zgrana, spektakl trzymający w napięciu i prowokujący. Mega czad!

  ma.....@gm...il.com / 01 marca 2018

 • 10,0/ 10

  Znakomita, satyryczna opowieść o naszej chorej rzeczywistości, skłaniająca do refleksji i mimo wszystko pełna nadziei na lepsze jutro......

  mo.....@gm...il.com / 01 marca 2018

 • 10,0/ 10

  Zgrabnie i profesjonalnie przygotowany spektakl, ironicznie przedstawiający naszą rzeczywistość, bardzo dobra gra aktorska, piękna oprawa muzyczna - ogólnie mówiąc 70 minut świetnej zabawy z nutą refleksji. Proszę o więcej takich doznań!!!

  mo.....@gm...il.com / 19 lutego 2018

 • 10,0/ 10

  Kilkadziesiąt minut śmiechu!

  ta.....@gm...il.com / 26 kwietnia 2017

 • 10,0/ 10

  Rewelacja:)

  ir.....@....pl / 24 stycznia 2017

 • 10,0/ 10

  Dawno się tak nie uśmiałam, świetny spektakl zresztą jak zwykle w Barakah, atmosfera w teatrze wręcz rodzinna oraz profesjonalna a zarazem pełna swobody i luzu gra aktorska.

  m......@in...ia.eu / 24 stycznia 2017

 • 8,0/ 10

  W końcu dość ostro antypisowsko i do tego z polotem. Może niepotrzebne raczej słabe momenty erotyczne.

  tu.....@ya...oo.com / 19 lutego 2018

Teatr BARAKAH - Adres i dojazd

ul. Paulińska 28, Kraków

http://www.teatrbarakah.com/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.