Książeczka - zdjęcie Książeczka - zdjęcie Książeczka - zdjęcie Książeczka - zdjęcie

Średnia ocena

8 oddanych głosów
9 zainteresowanych osób

8,8 / 10

Książeczka

Kiedy najlepiej rozpocząć przygodę z książką? Najlepiej od najnaja, od początku, od zaraz. Zapraszamy do obejrzenia naszej niezwykłej książki – pełnej barw, kształtów i dźwięków. Wiadomo, że książka może wspaniale pomóc dzieciom odkrywać świat. A jeśli jeszcze jest to niezwykła teatralna książka, to po prostu wciąga po uszy.

Choć najnajmłodsi nie umieją czytać, odbierają świat wszystkimi zmysłami i uczą się więcej niż kiedykolwiek potem. Nasza książeczka nie ma liter, ale zawiera niezwykłe obrazy. Kryje na swoich kartach dużo tajemnic, ciekawych rzeczy do odkrywania, opowiada maluchom o świecie i chce im pokazać, jaki jest fascynujący.

Percepcja i wyobraźnia małych widzów jest prowadzona stopniowo przez karty książki od geometrycznych figur i kontrastowych kolorów do wielobarwnych i różnorodnych w kształtach form wprowadzających dzieci w świat przyrody. Twórcy zafascynowani origami i kirigami budują świat Książeczki, który też może ożyć, jak wszystko w teatrze lalek.

Po spektaklu aktorzy zapraszają dzieci i rodziców do wspólnej zabawy z papierem. Zachęcają do tworzenia swoich własnych małych książek świata, przy wykorzystaniu origami, kirigami i przede wszystkim wyobraźni.

Spektakl przeznaczony dla dzieci do 3. roku życia.

Na scenie występuje Elżbieta Bieda, Marek Zimakiewicz.

Czas trwania: 45 minut

Zwiastuny

Realizacja

Reżyseria i scenografia: Elżbieta Bieda i Marek Zimakiewicz

Muzyka: Kamil Zawiślak

Konsultacje - psychopedagodzy kreatywności: Dominika i Karolina Orłowskie

Opinie naszych widzów (5)

 • 10,0/ 10

  Polecam! Moja córka w wieku 4 lat była zachwycona. Bliski kontakt z widzem, Scena kameralna i poduchy na ziemi. Wszystko w przytulnym klimacie, doskonałym dla mniejszych dzieci. Zabawy interakcyjne na koniec przedstawienia. To wszystko sprawiło, że dziecko wyszło zachwycone i do tej pory trzyma papierowy kwiat w pokoju. 10 punktów na 10 :)

  mi.....@....pl / 08 marca 2021

 • 10,0/ 10

  Fajny pomysł. Dzieci zainteresowane :-)

  ra.....@gm...il.com / 09 września 2019

 • 10,0/ 10

  Cudny!

  Nb.....@gm...il.com / 02 grudnia 2018

 • 10,0/ 10

  Świetne widowisko zarówno dla dzieci i dorosłych. Wszyscy byliśmy pod wrażeniem. Wyszliśmy wyciszeni i pozytywnie nastrojeni. Dziękujemy. Będziemy bywać częściej.

  Ka.....@gm...il.com / 18 grudnia 2017

 • 9,0/ 10

  Ciekawa wizualna koncepcja inspirowana ksiązkami pop up i orygami :)

  an.....@gm...il.com / 18 stycznia 2018

Teatr Baj - Adres i dojazd

ul. Jagiellońska 28, Warszawa

http://teatrbaj.pl/

Kup bilet