Ile waży jabłko na Marsie? - zdjęcie Ile waży jabłko na Marsie? - zdjęcie Ile waży jabłko na Marsie? - zdjęcie Ile waży jabłko na Marsie? - zdjęcie

Średnia ocena

1 oddany głos

10,0 / 10

Ile waży jabłko na Marsie?

Czy marzyliście kiedyś, żeby dolecieć na Księżyc i zerwać gwiazdkę z nieba? A może bardziej interesuje Was technologia statków kosmicznych? Michał Kwazar, główny bohater przedstawienia, od zawsze fascynował się kosmosem, rakietami i astronautami, ale najbardziej pragnął polecieć na Marsa.

Widzowie naszego spektaklu staną się uczniami niezwykłej szkoły dla przyszłych kosmonautów, w której zapoznają się z historią lotów kosmicznych, zasadami termodynamiki, dowiedzą się czym są czarne dziury, a także nauczą się nawigować w kosmosie dzięki znajomości geografii gwiazd. Przekonają się też, że podczas kosmicznych przygód niezbędna jest bogata wyobraźnia.

Spektakl w ramach projektu „Praska Dorożka Teatralna na Podwórzach” został zrealizowany przy wsparciu finansowym Miasta Stołecznego Warszawy w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji m.st. Warszawy do 2022 roku.

Od 7 lat.

Na scenie występują między innymi Elżbieta Bieda, Marta Gryko-Sokołowska, Andrzej Bocian, Piotr Michalski, Marek Zimakiewicz, Marcin Marcinowicz.

Czas trwania: 45 minut

Zwiastuny

Realizacja

scenariusz i reżyseria: Ireneusz Maciejewski

scenografia i kostiumy: Dariusz Panas

muzyka: Łukasz Pospieszalski

ruch sceniczny: Renata Piotrowska-Auffret

konsultacja naukowa: dr hab. Maciej Mikołajewski

Teatr Baj - Adres i dojazd

ul. Jagiellońska 28, Warszawa

http://teatrbaj.pl/

Kup bilet