BLIŻEJ - zdjęcie BLIŻEJ - zdjęcie BLIŻEJ - zdjęcie BLIŻEJ - zdjęcie BLIŻEJ - zdjęcie BLIŻEJ - zdjęcie BLIŻEJ - zdjęcie BLIŻEJ - zdjęcie

Średnia ocena

52 oddanych głosów
244 zainteresowanych osób

9,1 / 10

BLIŻEJ

BLIŻEJ, sztuka Patricka Marbera o miłości, bliskości i pożądaniu, grana i nagradzana na całym świecie, już w październiku w Teatrze 6.piętro.

BLIŻEJ to tytuł najnowszej i długo oczekiwanej premiery, którą na deskach Teatru 6.piętro będzie można zobaczyć jesienią w reżyserii Eugeniusza Korina, dyrektora artystycznego Teatru 6.piętro. BLIŻEJ to naładowana emocjami, prowokująca szczerością i przewrotnym humorem opowieść o złożoności relacji między kobietą a mężczyzną. W obsadzie debiutująca na scenie profesjonalnej Pola Gonciarz, Aleksandra Popławska, Mateusz Damięcki i Michał Żebrowski.

Dwie pary – Dany i Alice (Mateusz Damięcki i Pola Gonciarz) oraz Larry i Ann (Michał Żebrowski i Aleksandra Popławska) - zabierają widza w podróż po labiryntach swoich uczuć: na naszych oczach zakochują się, kochają i odkochują, wiedzeni odwieczną i rzadko kiedy zaspokajaną potrzebą bliskości drugiego człowieka.

______________________________________

UWAGA: 18+

Spektakl wyłącznie dla widzów dorosłych. Treść i forma spektaklu w sposób otwarty poruszają kwestie seksu i erotyki.

Na scenie występuje Michał Żebrowski jako Larry, Pola Gonciarz jako Alice, Mateusz Damięcki jako Dany, Aleksandra Popławska jako Ann.

Czas trwania: 120 minut

Realizacja

Reżyseria - Eugeniusz Korin

Autor tekstu - Patrick Marber

Scenografia i kostiumy - Katarzyna Borkowska

Muzyka - GO GO Penguin

Tłumaczenie i opracowanie tekstu - Eugeniusz Korin

Opinie naszych widzów (22)

 • 10,0/ 10

  Fantastyczna sztuka.

  ya.....@gm...il.com / 17 listopada 2022

 • 10,0/ 10

  Wspaniała gra aktorska. Świetny spektakl! Wspaniały wieczór! Polecam

  ra.....@gm...il.com / 16 listopada 2022

 • 10,0/ 10

  Wyśmienity spektakl

  ma.....@tl...en.pl / 15 listopada 2022

 • 10,0/ 10

  Znakomita, słodko- gorzka opowieść o tym co naturalne i potrzebne każdemu z nas ale wstydliwe i przykryte klamiliwą poprawnością. Wspaniała obsada. Wyborny spektakl.

  ha.....@....pl / 08 listopada 2022

 • 10,0/ 10

  Cała czwórka aktorów w fenomenalny sposób wcieliła się w bohaterów. Wyjątkowa postać Alice, a niektóre sceny dosłownie wywołały gęsią skórkę. Owacja na stojąco w 100% zasłużona.

  ag.....@gm...il.com / 08 listopada 2022

 • 10,0/ 10

  Rewelacyjny spektakl, rewelacyjna obsada, gra aktorska! Po prostu Masterpiece!

  fa.....@gm...il.com / 08 listopada 2022

 • 10,0/ 10

  Ubawilam sie, polecam.

  ma.....@gm...il.com / 07 listopada 2022

 • 10,0/ 10

  Jestem pod wrażeniem gry aktorskiej, ale też poruszała mnie tematyka spektaklu. Relacje, o które coraz rzadziej dbamy we współczesnym świecie. Bardzo polecam zobaczyć i wyciągnąć własne wnioski.

  su.....@gm...il.com / 07 listopada 2022

 • 10,0/ 10

  Spektakl "Bliżej" zabiera widza w świat doskonale skrojonej fabuły, obłędnego warsztatu aktorskiego i wyśmienitych kreacji. Nie żałuję ani jednego z 600-set przejechanych kilometrów, które przebyłam by zobaczyć tą sztukę. Głęboki pokłon dla aktorów oraz całej ekipy osób, które przyczyniły się powstania tak wyśmienitego wydarzenia.

  be.....@po...ta.onet.pl / 07 listopada 2022

 • 10,0/ 10

  Gra aktorska na wysokim poziomie Wow. Spektakl jak to nazwać ,,mocny" zdecydowanie tylko dla osób dorosłych ze względu na teksty i sceny erotyczne. Ktoś kto interesuje się aktorstwem i się uczy powinien to zobaczyć. Teatr 6 piętro to naprawdę ,, wysoki poziom "

  sy.....@....pl / 06 listopada 2022

 • 10,0/ 10

  Wspaniała gra aktorska. Świetna scenografia. Rewelacyjna reżyseria. Słowem - cudowny wieczór.

  a.....@up...mp.pl / 17 października 2022

 • 10,0/ 10

  NAprawde super! Polecam, było śmiesznie, zaskakująco, nowocześnie, było odważnie i porządnie wykonane. Super spektakl.

  a......@gm...il.com / 11 października 2022

 • 10,0/ 10

  Świetna sztuka z jeszcze lepsza obsada. Duża dojrzałość aktorów. Efekty multimedialne sprawiają, że sztuka wydaje się być jeszcze bardziej dynamiczna mimo iż tej dynamiki nie brakuje. Tematyka spektaklu bardzo realnie odzwierciedla nasz aktualny stan relacji damsko- męskich, częsta pustych i samotnych lub zwyczajnie fałszywych. Polecana

  ag.....@....pl / 06 października 2022

 • 10,0/ 10

  Świetny spektakl! Jeden z lepszych jakie widziałam ostatnio. Niesamowita gra aktorska Pań i poruszająca gra Panów. Długi spektakl, ale upływu czasu w ogóle się nie czuje, ponieważ sztuka wciąga i interesuje od początku do końca. Jestem pod wdrażaniem.

  Ew.....@gm...il.com / 05 października 2022

 • 10,0/ 10

  Spektakularny, wybitny!

  T......@IN...IA.EU / 05 października 2022

 • 9,0/ 10

  Fajnie spędzony czas.

  65.....@gm...il.com / 16 listopada 2022

 • 9,0/ 10

  Kolejne świetne przedstawienie w teatrze 6 Piętro. Świetny materiał wyjściowy, w postaci oryginalnego tekstu sztuki. Bardzo dobra adaptacja, wierna oryginałowi. Świetny Michał Żebrowski, pozostali aktorzy też bardzo dobrzy. Może trochę odstawał najmłodszy narybek. Niepotrzebne te wszystkie wygibasy akrobatyczne. Odrobinę za głośno, brakowało mi trochę klimatu, spokoju, angielskiej powściągliwości, wyciszenia. Świetne efekty wizualne i scenografia, dzieląca scenę na różne części. Niepotrzebne tylko te przerywniki, umiejscawiające akcję w czasie, zupełnie zbędne i rozpraszające widza. Poza tym super, naprawdę gorąco polecam. Bo naprawdę warto... trzyma poziom tego teatru.

  do.....@....pl / 08 listopada 2022

 • 8,0/ 10

  Bardzo dobry spektakl . Świetne szczególnie panie, a dla mnie najlepsza gra młodej Poli . Pan Damięcki za to mnie rozczarował . Widziałam go ostatnio w Furii i był świetny a tu grał zbyt sztucznie, ale to moja subiektywna opinia. Ogólnie spektakl bardzo polecam parom i nie tylko 😊

  lu.....@ya...oo.com / 18 listopada 2022

 • 8,0/ 10

  Gra aktorska świetna. Sama sztuka: tematyka ważna interesująca, sposób przedstawienia kontrowersyjny.

  sz.....@au...af.pl / 15 listopada 2022

 • 7,0/ 10

  Nie jest to łatwa ani lekka sztuka. Emocje, emocje, emocje i jesli ktoś szuka relaksu na wieczór to raczej powinien poszukać czegoś innego. Gra aktorska super z wyjątkiem Damięckiego.

  m......@....pl / 16 października 2022

 • 5,0/ 10

  Jestem zawiedziona i rozczarowana. Zabrakło mi tu pełnowymiarowych emocjonalnie postaci, zamiast tego dostaliśmy powierzchowny obraz bohaterów, którzy nie potrafili oddać tych złożoności. Bum wokół sztuki to według mnie wydmuszka. Szkoda, że aktorzy nie mogli wyrazić potencjału, który bez wątpienia posiadają. Niestety bardzo przeciętna historia, która nie porusza, nie wzbudza emocji, a momentami wręcz irytuje nadmiernym krzykiem bohaterów.

  pa.....@gm...il.com / 07 listopada 2022

 • 4,0/ 10

  Wyszłam zawiedziona ze spektaklu. Słownictwo używane przez aktorów było tak wulgarne, że aż odczuwałam dyskomfort. Spektakl chaotyczny, bez głębszego przesłania, nie wzbudził we mnie żadnej refleksji i emocji, jedynie poczucie straconego czasu.

  ar.....@gm...il.com / 07 listopada 2022

Teatr 6. piętro - Adres i dojazd

PKiN, Pl. Defilad 1, Warszawa
(wejście od ul. Marszałkowskiej)

http://www.teatr6pietro.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.