Wytworne wieczory satyryczne - Artur Andrus - zdjęcie

Średnia ocena

15 oddanych głosów

8,5 / 10

Wytworne wieczory satyryczne - Artur Andrus

Z przyjemnością zapraszam Państwa na czwartkowe spotkania z mistrzami satyry. Zaprezentujemy naszej publiczności wspaniałą rozrywkę zawsze w oryginalnej oprawie muzycznej. Na żywo! – mówi Katarzyna Pakosińska. - Będziemy wprawiać w dobry nastrój największych malkontentów, zaspokajać potrzebę piękna i dobrej wytwornej przyjemności. Od ponad ćwierć wieku czaruję masy, czyli param się sztuką estradową w charakterze artystki. Z zadziwiającą mnie do dziś lekkością błazna z siebie robię. Pstryk i już. By nie zwariować, bo świadomość umiejętności doskwiera, swoją publiczność dla równowagi w przysłowiowego robię balona. Zawsze jednak ku obopólnej uciesze. Chcecie się przekonać? Zapraszam na Wytworne Wieczory Satyryczne Sceny Relax.

Ludzie pragną się śmiać. Ale nie wszystkich bawi to samo. Jak ktoś chce posłuchać kawałów, to idzie na grilla. Jak szuka złośliwości o cioci, czy wujku, to na imieniny. I tak dalej. Wytworne Wieczory Satyryczne to cykliczne wydarzenia artystyczne, w których znajda państwo żart wyszukany, literacki, na poziomie, zrobiony i przygotowany przez fachowców takich jak Artur Andrus, Zenon Laskowik, czy Jacek Fedorowicz.

Będzie wytwornie i będzie satyrycznie. Jednocześnie w Wieczorach nie zabraknie miejsca dla twórców młodych, którzy sami jeszcze trochę szukają swojego języka, czy formy. Wspaniała rozrywka zawsze w oryginalnej oprawie muzycznej. Na żywo! Wprawi w dobry nastrój największych malkontentów, zaspokajać potrzebę piękna i dobrej wytwornej przyjemności. Wykonawcy zapewnią wiele śmiechu i facecji.

Na scenie występuje Artur Andrus.

Występują

Opinie naszych widzów (9)

 • 10,0/ 10

  Cudowny spektakl z klasą i humorem

  ka.....@gm...il.com / 19 października 2020

 • 10,0/ 10

  Przepiękna oprawa i przede wszystkim Artur Andrus który jest niemożliwie inteligentnym satyrykiem . Poza tym klimat bezcenny. Marek

  ms.....@gm...il.com / 11 października 2020

 • 10,0/ 10

  Inteligentnie dowcipny - to chyba oddaje wszystko

  je.....@gm...il.com / 11 października 2020

 • 10,0/ 10

  Klasa Pakosińskiej i Andrusa.

  ma.....@gm...il.com / 09 października 2020

 • 10,0/ 10

  Pan Andrus to cudowny artysta!

  ma.....@gm...il.com / 09 października 2020

 • 10,0/ 10

  Spektakl super śmieszny i na wysokim poziomie. Na pana Artura Andrusa i panią Kasię Pakosińską zawsze można liczyć :). Podobało nam się, brawo!

  Mz.....@gm...il.com / 09 października 2020

 • 9,0/ 10

  przedstawienie super pełne humoru zabawy i mądrych aluzji . ze spokojnym sumieniem będę polecać wszystkim a sama chętnie jeszcze do was zawitam

  Ew.....@gm...il.com / 12 października 2020

 • 1,0/ 10

  Swietny spektakl .Zawsze lubilam "Pakose" i Artura Andrusa i z przyjemnoscia obejrzalam ich na zywo .Pani Kasiu - czasow Kabaretu , ktorego byla Pani filarem ze swoim perlist smiechem rozpraszala najczarniejsze chmury .Zycze dalszej udanej dzialalnosci estradowej dla wszystkich ze Sceny Relaksu i do nastepnych spotkan .. .

  ju.....@gm...il.com / 16 października 2020

 • 1,0/ 10

  Pan Andrus, jak zwykle stanął na wysokości zadania i zadbał o fantastyczną zabawę

  Sl.....@in...ia.pl / 09 października 2020

SCENA RELAX - Adres i dojazd

ul. Złota 8, Warszawa

https://scenarelax.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.