Letnie Czwartki: Cinema Disco & Warzywniak - zdjęcie

Letnie Czwartki: Cinema Disco & Warzywniak

Zapraszamy do Resortu Komedii na DWA SPEKTAKLE w CENIE JEDNEGO! Szalony Warzywniak i muzycznie szalone Cinema Disco!

20:00 - Warzywniak

21:00 - Cinema Disco

WARZYWNIAK:

Znamy się ze Szkoły Impro, występujemy w różnych grupach i projektach, spotkaliśmy się na niejednych warsztatach, ale na co dzień ze sobą nie gramy. Lubimy się i uznaliśmy, że super będzie zrobić coś razem.

Co zagramy?

Spektakl improwizowany, tzw. montaż, który przerywać będzie nam widownia w jakiś dziwny, nieoczekiwany, wyjątkowy sposób... Jaki? Właściwie to nie wiemy. Impro! Impro! Impro!

Warzywniak to szaleństwo, wolność, strumień bzdury. Sporo bohaterów zwierzęcych...na ostatnich spektaklach. Czy tak będzie i tym razem? A kto to wie!

Bądźcie z nami. Może być całkiem miło.

CINEMA DISCO:

Cinema Disco to połączenie komedii improwizowanej i musicalu. Sceny płynnie przechodzą w piosenki, tworząc szaloną, zabawną, a czasem i wzruszającą całość - inną za każdym razem.

Cinema Disco tworzą Maciej Kaczyński, Grzegorz Uzdański, improwizatorzy związani z Resortem Komedii i humoryści Przekroju, oraz grający muzykę na żywo Herbert Makuch (Mama Selita, Extra).

Na scenie występują między innymi Norbert Bajan, Tomek Browiński, Paulina Drzastwa, Ewa Gryczon, Katarzyna Lalik, Dorota Maklewska.

Czas trwania: 180 minut

Resort Komedii - Adres i dojazd

ul. Bielańska 1, Warszawa

www.resortkomedii.pl

Kup bilet