TEATR TADAAAM! przedstawia: MISJA NIEŚMIAŁEK - zdjęcie

Średnia ocena

8 oddanych głosów

9,1 / 10

TEATR TADAAAM! przedstawia: MISJA NIEŚMIAŁEK

Są ludzie duzi i są ludzie mali. Są wśród nich śmiali i ci nieśmiali. A gdyby tak wszyscy się kiedyś spotkali… Na scenie? I stworzyli razem przedstawienie? „MISJA NIEŚMIAŁEK” to interaktywny spektakl dla dzieci od 3. roku życia, który jest zaproszeniem do kreatywnej scenicznej podróży, podczas której, krok po kroku, zbudujemy nasz spektakl, włączając widzów w toczącą się akcję.

Ania i Gaba pragną przeżyć coś fascynującego (kto by nie chciał?). Mają ogromną chęć wystąpić w spektaklu, ale żeby to się stało, muszą najpierw zmierzyć się z własnym strachem, wstydem i nieśmiałością, które w teatrze nazywamy tremą.

Trema, to nie lada przeciwniczka, ale czy na pewno trzeba z nią walczyć? A może jest inny sposób, żeby przezwyciężyć w sobie ten lęk? Chcecie zobaczyć, jak nasze dzielne bohaterki poradzą sobie z tym wyzwaniem?

Pssssst... A może sami macie sposoby na tremę i im coś podpowiecie?

Czas trwania spektaklu: ok. 45 min (spektakl 30 min +15 min zabawy)

Wiek: 3-9 lat

Pomysł, reżyseria, obsada: Gabriela Całun oraz Anna Kózka

Muzyka: Magdalena Sowul

Czas trwania: 45 minut

Opinie naszych widzów (4)

 • 10,0/ 10

  Bardzo fajne przedstawienie, dzieci były zachwycone. A najważniejszy świetne aktorki złapały kontakt z dziećmi i zachęcały je do wspólnej zabawy.

  an.....@gm...il.com / 22 stycznia 2023

 • 10,0/ 10

  doskonała zabawa dla dzieci. przedstawienie z morałem :)

  m......@gm...il.com / 22 stycznia 2023

 • 10,0/ 10

  Dzieci zachwycone, dorośli tez mogli się pośmiać. Kameralna atmosfera, aktorki w umiejętny sposób zachęcały dzieci do interakcji. Wszystkim polecam :)

  an.....@gm...il.com / 18 września 2022

 • 10,0/ 10

  polecam pójcie na to przedstawienie. Zabawa nie tylko dla dzieci, ale też dla dorosłych. Całe przedstawienie rechotałam się razem z dziećmi. Życzymy Teatrowi TADAAAM wielu widzów i wielu pomysłów na kolejne przedstawiania.

  jo.....@....pl / 31 lipca 2022

Magic Mind Museum - Adres i dojazd

Ząbkowska 27/31, Warszawa (Centrum Praskie Koneser)

https://www.magicmindmuseum.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.