"MAGICZNY KLAUN" - Kamil Przystał w Teatrze Iluzji

ONE MAnGIC SHOW – jest to magiczno-cyrkowy występ przepełniony slapstickowymi gagami oraz okraszony profesjonalnym aktorstwem, a całość osadzona jest w stylistyce nurtu Nowego Cyrku.

Na scenie pojawia się… Klaun? A może Cyrkowiec? Nie, nie… to przecież Magik! Tak! Iluzjonista!

Niestety muszę Was zmartwić - nie jest nikim z wyżej wymienionych. Tak więc kim jest ON? Tego dowiecie się w trakcie występu. Teraz jednak mogę zdradzić, że wszystko czego się złapie mu nie wychodzi, jest fajtłapą i gapą. Ma jednak wokół siebie wspaniałą i wyjątkową publiczność. Z pomocą młodych widzów będzie szukał Magii. Dzieci przecież mają nieskończone pokłady Magii co Tajemniczy Gość postara się wykorzystać. Z każdą minutą ON sam będzie coraz lepszy, aby na koniec przypomnieć sobie czarodziejskie zaklęcie i zdradzić je wszystkim obecnym.

Znikająca chusteczka, figlarne piłeczki, czarodziejskie kolory, mrożący oddech… To i wiele więcej czeka na oglądających.

Spektakl familijny, mile widziane dzieci z opiekunami. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Występ jest interaktywny, widzowie biorą czynny udział w przedstawieniu. Mało tego, kilku z nich będzie występować razem z Artystą na scenie! Gwarantuję dobrą zabawę, i dużo śmiechu, a jak wiadomo śmiech to zdrowie.

Do zobaczenia i pamiętajcie… keep smiling ;D

Zapraszamy do jedynego w Polsce Teatru Iluzji!

Czas trwania: 45 minut

Występują

Kamil Przystał

Realizacja

Magic Mind Museum

Magic Mind Museum - Adres i dojazd

Ząbkowska 27/31, Warszawa (Centrum Praskie Koneser)

https://www.magicmindmuseum.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.