Magiczne popołudnie z PANEM BUŹKĄ - zdjęcie

Średnia ocena

8 oddanych głosów

8,8 / 10

Magiczne popołudnie z PANEM BUŹKĄ

Dawno temu, w czasach gdy ludzkość poruszała się za pomocą samochodów, a jedzenie podawane było z mikrofali narodziło się zjawisko zwane żółtą magią. Była to moc tak silna, że potrafiła rozbawić każdego kto miał z nią styczność i którą okiełznać mógł jedynie potężny żółtoksiężnik. Legendy głoszą, że kto raz doświadczył jej uroku już na zawsze będzie nosił uśmiech na swej twarzy.

Choć do dziś nie wiadomo jak i dlaczego powstała żółta magia, obecnie jest ona praktykowana przez Pana Buźkę, ostatniego z żółtoksiężników, który na swoich pokazach prezentuje jej pełny potencjał.

Żółta magia to coś więcej niż tylko sztuczki. To przezabawne, familijne show wypełnione gagami i żartami wywołującymi niekontrolowane ataki śmiechu. Podczas występu publika bierze czynny udział pomagając magikowi czarować i wypowiadać zaklęcia.

Wydarzenie dedykowane dla widzów 6-12 lat.

Czas trwania: 50 minut

Występują

Pan Buźka – to żółto-zabawna postać zamieszkująca środowisko warszawskie lecz występująca również na terenach całej Polski. Żywi się głównie śmiechem i drobnymi żartami znalezionymi w okolicach sceny. Przejawia skłonności artystyczne, przystosowując się do otoczenia, jako: magik, komik, animator lub konferansjer. Prowadzi koczowniczy tryb życia, cyklicznie migrując na dalekie eventy lub lokalne imprezy. Charakteryzuje się łagodnym usposobieniem i przyjaznym stosunkiem do ludzi, zwłaszcza do dzieci. Szybko łapie z nimi kontakt i jest skory do zabawy. Powszechnie uznawany za jednego z najbardziej towarzyskich osobników w swoim gatunku. U samca można zauważyć charakterystyczny żółty strój, którego znakiem szczególnym jest jego czarny cylinder. Samicy jak dotąd nie odnotowano. Pan Buźka obecnie znajduje się pod ochroną, gdyż jest jedynym przedstawicielem swojego gatunku.

Opinie naszych widzów (3)

 • 10,0/ 10

  Naprawdę świetnie przedstawienie, i wszyscy się świetnie bawili. Nawet Pan zapraszając dzieci na scenę dopasowuje numer do możliwości dziecka, więc jest super

  na.....@gm...il.com / 04 czerwca 2022

 • 10,0/ 10

  Dziecko zadowolone, Ja mam zakwasy od śmiechu.

  nu.....@po...ta.onet.pl / 25 kwietnia 2022

 • 10,0/ 10

  Było świetnie. Bawiły się dzieci i Rodzuce. Bardzo polecam.

  ol.....@....pl / 20 marca 2022

Magic Mind Museum - Adres i dojazd

Ząbkowska 27/31, Warszawa (Centrum Praskie Koneser)

https://www.magicmindmuseum.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.