Zagraj to jeszcze raz: Najlepsze sceny w historii kina - zdjęcie

Średnia ocena

72 oddanych głosów

8,2 / 10

Zagraj to jeszcze raz: Najlepsze sceny w historii kina

Najzabawniejsze stop-klatki z Waszych ulubionych filmów jako inspiracja dla spektaklu improwizowanego! Wyzwanie dla improwizatorów, którzy będą musieli rozpocząć scenę, przyjąwszy pozycje fizyczne z ujęcia wyświetlanego na ekranie.

W spektaklu wystąpi klubowy skład Wycieczki osobiste! Improwizatorzy zagrają serię scen – bez przygotowanego scenariusza, rozpisanych postaci czy ustalonego miejsca akcji. Wszystko, co wydarzy się tego wieczoru na scenie, będzie wymyślane na bieżąco, dlatego może być równie zaskakujące dla widzów, jak i dla samych aktorów.

____________________________

Wycieczki osobiste to cykl spektakli improwizowanych, mających charakter scenicznych spotkań twórców wyrażających się za pomocą różnych form i narzędzi artystycznych. Zaproszeni goście przygotowują inspiracje, z którymi na scenie mierzą się improwizatorzy.

Źródło zdjęcia:

Opinie naszych widzów (15)

 • 10,0/ 10

  Spektakl w wykonaniu grupy z Klubu Komediowego to najlepszy sposób na spędzenie czasu. Przyjemna atmosfera, niekonwencjonalna forma widowiska a przede wszystkim wszechstronnie uzdolnieni aktorzy. Swoją grą wzbudzają w widowni różne emocje w szczególności, rozśmieszając do łez.

  yu.....@gm...il.com / 21 marca 2021

 • 10,0/ 10

  Jak potrzebujecie porządnie się pośmiać to jest to odpowiednie miejsce

  ma.....@gm...il.com / 11 marca 2020

 • 10,0/ 10

  Świetny pomysł na spektakl, super zabawa!

  ma.....@gm...il.com / 08 marca 2019

 • 10,0/ 10

  Fenomenalne wydarzenie, czapki z głów za improwizację i kontakt z publicznością

  ag.....@gm...il.com / 15 października 2017

 • 10,0/ 10

  Świetny wieczór przy doskonałych improwizacjach.

  al.....@ga...ta.pl / 05 maja 2017

 • 9,0/ 10

  Bardzo fajny spektakl na spędzenie ciekawie sobotniego wieczoru:) aktorzy niesamowicie improwizowali na scenie. Polecam:) w klubie komediowym jest bar na miejscu, więc jak ktoś ma ochotę moze sobie zakupić ulubiony trunek i delektować się spektaklem:)

  pa.....@gm...il.com / 25 października 2017

 • 8,0/ 10

  Ubawilam sie! Tylko nie ma co sie nastawiac na ogladanie alternatywnych wersji znanych scen filmowych, bo niewiele ma to z nimi wspolnego ;) natomiast smiechu jest co nie miara!!!

  gu.....@gm...il.com / 11 marca 2020

 • 8,0/ 10

  Od lat znam KK i wiem, że impro to cholernie ciężka praca, tym bardziej doceniam odwagę grających i daję mnóstwo plusów na dzień dobry. Może tak: ktoś, kto zna miejsce niech pójdzie, "będzie Pan zadowolony" :), ale jeżeli chcecie zabrać znajomego po raz pierwszy na impro, to wybierzcie inną opcję, te sceny filmowe nie zawsze dają dobre efekty. Dużo zależy od tego, kto akurat będzie grał, nie wszyscy się w impro spełniają, a i też nie między wszystkimi występującymi jest jakieś porozumienie. Za wczoraj meeega szacun dla Kingi, Maćka i Huberta! :)

  mo.....@ma...go.pl / 26 lutego 2020

 • 8,0/ 10

  Jak zawsze z miłą chęcią odwiedziłem KK. Kinga, Mateusz i Hubert grali bardzo fajnie. Zwłaszcza Kinga dała się wczoraj "zauważyć" - ogromny postęp w porównaniu do występów sprzed 1-2 lat. Scena z pogrzebem czy zakupem kawałka gruntów MEGA. Po przerwie było jeszcze lepiej i dołączę do nich Maćka - scena z polowaniem na łosia ekstra. Pierwszy raz byłem na tej serii i mogę się mylić, ale wydaje mi się, że sceny do 2-3 osób mają większy potencjał. Moim zdaniem łatwiej zgrać 2 osoby, gdy jedna z nich odejdzie od głównego nurtu/kanału/tematu improwizacji. Dlatego wczorajszy występ był dla mnie na 4 (wciąż super), ale już nie na 5 w skali studenckiej.

  ba.....@gm...il.com / 26 lutego 2020

 • 8,0/ 10

  wesoło! bystrze! inteligentnie i z wdziękiem

  ja.....@gm...il.com / 07 stycznia 2019

 • 8,0/ 10

  świetny humor, można sie porządnie uśmiać. jedyne, do czego mogę się przyczepić to gra kobiet, które trochę gorzej sobie radzą z komediowymi występami typu "impro".

  be.....@gm...il.com / 27 lutego 2018

 • 7,0/ 10

  Ogólnie spektakl śmieszny i dobrze spędziłam czas. Ale dwie rzeczy mi się nie podobały. Jeden temat całego wieczoru. Sceny filmowe - fajny pomysł ale nie na cały wieczór. Oczekiwałam.czegos wiecej. Druga rzecz - jedna z osób występujących - mam wrażenie że poza słowami "tak jakby" nie potrafiła powiedzieć nic więcej. Koledzy za każdym razem ratowali ją z opresji. Nie chcę hejtować, ale w momencie gdy płacę 30 zł za bilet, oczekuję większego przygotowania ze strony występujących

  ew.....@....pl / 08 stycznia 2019

 • 6,0/ 10

  Byłem kiedyś na innym impro w Klubie Komediowym i było po prostu śmieszniej ;)

  mi.....@gm...il.com / 26 lutego 2020

 • 5,0/ 10

  Świetna muzyka, spektakl spoko, choć nie powalał na kolana

  az.....@gm...il.com / 31 lipca 2021

 • 5,0/ 10

  Średnio udany niestety

  ka.....@gm...il.com / 08 marca 2019

Klub Komediowy - Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

Inne wydarzenia w tej instytucji:

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.