Saszeta i kuweta, czyli impro dla kociar(zy) - zdjęcie

Średnia ocena

8 oddanych głosów

6,4 / 10

Saszeta i kuweta, czyli impro dla kociar(zy)

Czy są tu jakieś kociary lub jacyś kociarze? Pewnie przyznacie nam rację, że ufutrzone ubrania, żwirek rozsypany po całym mieszkaniu, podrapane ręce – to tylko jedna, ta gorsza strona medalu posiadania kota. Druga to: dostęp do nigdy niestygnącego termoforu, kot leżący jak chlebek, mruczando, ocierando i najwdzięczniejszy pyszczek pod zdjęcia na memy! Tego wieczoru zapytamy was o waszych milusińskich i zadamy parę kontrowersyjnych pytań: Czy kupujecie kotu lepsze jedzenie niż sobie? Czy dajecie suchą karmę, czy raczej jesteście team tylko-mokre-saszety? Czy udzielacie się na forach dla kociar(zy) i czy shame'ujecie tam osoby, które wypuszczają koty samopas? Tylko szczere odpowiedzi!

Podsumowując, zapraszamy na komediowy spektakl inspirowany życiem z futrzakiem. Także jeśli jeszcze nie kupiliście swojemu pupilowi nowego drapaka, a sobie – biletu na ten spektakl, to lepiej ogarnijcie kuwetę!

Czas trwania: 80 minut

Opinie naszych widzów (3)

 • 10,0/ 10

  Po prostu świetny spektakl!

  ew.....@gm...il.com / 13 maja 2023

 • 4,0/ 10

  Spektakl tylko zahaczał o koty i kociarzy. Brakowało osadzenia w centrum akcji dylematów przed jakimi stoją kociarze, ich wyimaginowanych potrzeb etc.

  pa.....@ou...ok.com / 25 lipca 2023

 • 2,0/ 10

  Rynsztokowy język dla ludzi bez większych ambicji. Co zdanie przekleństwo oraz ciągłe nawiązania do seksu, jakby nie można było zrobić sztuki bez ciągłych nawiązań do niego.

  ma.....@gm...il.com / 17 lipca 2023

Klub Komediowy - Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

Inne wydarzenia w tej instytucji:

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.