Magiczne impro – show familijne - zdjęcie

Średnia ocena

1 oddany głos

10,0 / 10

Magiczne impro – show familijne

Zapraszamy na wyjątkowy magiczno-cyrkowy występ przepełniony slapstickowymi gagami oraz okraszony profesjonalnym aktorstwem, a całość osadzona jest w stylistyce nurtu Nowego Cyrku. Na scenie pojawia się… Klaun? A może Cyrkowiec? Nie, nie… to przecież Magik! A może raczej iluzjonista? Tego dowiecie się w trakcie występu. Jednak już teraz możemy zdradzić, że jest fajtłapą i gapą. Ma jednak wokół siebie wspaniałą i wyjątkową publiczność. I właśnie z pomocą młodych widzów będzie szukał Magii (której dzieci mają przecież nieskończone zasoby!), aż z każdą minutą nasz tajemniczy gość sam będzie coraz lepszy, aby na koniec przypomnieć sobie czarodziejskie zaklęcie i zdradzić je wszystkim obecnym. Znikająca chusteczka, figlarne piłeczki, czarodziejskie kolory, mrożący oddech… To i wiele więcej czeka na oglądających!

„Magiczne impro” to spektakl familijny – mile widziane dzieci z opiekunami. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Występ jest interaktywny, widzowie biorą czynny udział w przedstawieniu. Mało tego, kilku z nich będzie występować razem z artystą na scenie! Dobra zabawa i dużo śmiechu gwarantowane!

Wydarzenie dla dzieci w wieku od 3 lat wzwyż oraz ich opiekunów.

Czas trwania: 55 minut

Występują

Kamil Przystał – zawodowy aktor i mim. Absolwent wydziału aktorskiego Akademii Teatralnej w Warszawie. Współpracował z wieloma teatrami warszawskimi m.in. Teatr Narodowy, Teatr Wielki Opera Narodowa, Teatr Współczesny, Teatr Powszechny, Polska Opera Królewska. Obecnie gra w krakowskim Teatrze STU oraz warszawskim Klubie Komediowym. Ponadto jest mimem, klaunem, magikiem, szczudlarzem, cyrkowcem. Miłość do teatru zrodziła się u niego z ruchu, a konkretnie z pantomimy, którą zajmuje się̨ 19 lat, czyli ponad połowę swojego życia.

Klub Komediowy - Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.