Agnieszka Wilczyńska & Andrzej Jagodziński - Wilcze Jagody i inne.. - zdjęcie

Średnia ocena

4 oddane głosy

9,5 / 10

Agnieszka Wilczyńska & Andrzej Jagodziński - Wilcze Jagody i inne..

Wilcze Jagody – tak od nazwisk twórców zatytułowana została płyta duetu - wokalistki Agnieszki Wilczyńskiej i pianisty Andrzeja Jagodzińskiego.

Podczas koncertu duet zaprezentuje autorskie piosenki z albumu, do których teksty napisali Stanisław Tym, Jan Wołek, Wiesława Sujkowska, Andrzej Poniedzielski oraz debiutująca w tej roli Agnieszka Wilczyńska.

Nie zabraknie także innych utworów i muzycznych niespodzianek!

Agnieszka Wilczyńska i Andrzej Jagodziński to znakomici polscy muzycy jazzowi, którzy współpracują ze sobą od kilkunastu lat. Ukazało się kilka płyt z ich udziałem, w tym płyta „Tutaj mieszkam”, za którą Agnieszka Wilczyńska otrzymała w 2016 roku nagrodę Fryderyk w kategorii Debiut Fonograficzny oraz płyty „Krzysztof Komeda- muzyka filmowa”, Młynarski/Nahorny- „Pogadaj ze mną”, które uzyskały status złotej płyty.

Andrzej Jagodziński jest dwukrotnym laureatem nagrody Fryderyk.

W 2017 roku zrodził się pomysł nagrania płyty w duecie. Andrzej Jagodziński skomponował piosenki dedykowane wokalistce, której wrażliwość muzyczna i barwa głosu doskonale wpisuje się w estetykę kompozycji – kompozycji niebanalnych, pełnych liryki i charakterystycznej dla Andrzeja Jagodzińskiego ekspresji.

Bilety 60 zł

Rezerwacje 887 333 383

Czas trwania: 90 minut

Opinie naszych widzów (2)

  • 10,0/ 10

    Koncert, co dla znających Agnieszkę Wilczyńskąi Andrzeja Jagodzińskiego jest oczywista oczywistością - był jak zawsze i ich każdy- znakomity. A „Kalinoweserce” przesympatycznym kameralnym miejscem licznych uczt artystycznych.

    Ma.....@sz...ny.pl / 16 października 2022

  • 10,0/ 10

    Pięknie śpiewająca Agnieszka Wilczyńska ,wspaniały pianista Andrzej Jagodziński + świetny repertuar sprawili ,ze3to był bardzo udany wieczór.

    an.....@gm...il.com / 16 października 2022

Kalinowe Serce - Adres i dojazd

ul. Krasińskiego 25
Warszawa

http://www.kalinoweserce.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.