VICTORIA / True Woman Show - zdjęcie

Średnia ocena

534 oddanych głosów

8,7 / 10

VICTORIA / True Woman Show

VICTORIA / True Woman Show to najnowsza premiera Garnizonu Sztuki – teatru pozytywnych emocji, z udziałem wspaniałych gwiazd: Edyty Olszówki / Magdaleny Kumorek , Anity Sokołowskiej, Ewy Konstancji Bułhak, Zbigniewa Zamachowskiego, Krzysztofa Szczepaniaka / Krystiana Pesty.

O KOBIETACH, ALE NIE TYLKO DLA KOBIET!

VICTORIA / True Woman Show to komediodramat, pełen pozytywnych emocji, inteligentnego humoru, wzruszeń. Dający nadzieję i…z happy endem!

Superwoman! Kobieta Idealna. To kobieta zawsze piękna, szczupła, zgrabna, robiąca błyskotliwą karierę. Do tego idealna matka, wyrozumiała żona i czuła kochanka, zawsze zadowolona i uśmiechnięta. Potrafi zrobić wszystko sama. Nigdy nie prosi o pomoc. Jest silna, ma nadzwyczajne moce, dlatego jest niezwyciężona! Czy aby na pewno? Skąd więc to chroniczne zmęczenie, poczucie winy, nieustające wątpliwości, depresja?

Do wyścigu o tytuł Superwoman staną trzy bohaterki:

Wiktoria – wieczna dziewczynka, marzycielka, która w życiu niczego nie wygrała,

Justyna – przepracowana Matka - Polka, dla której rodzina jest najważniejsza

oraz Ewa – wyzwolona, niezależna i po przejściach - szefowa korporacji

Zderzą się ze sobą w ogniu pytań, testów i zadań. Jak wygląda dzień superwoman? Jakiej diety przestrzega? Jakie ma wartości i wzorce? Jak wygląda, chodzi i myśli? Macierzyństwo czy kariera? Tradycja czy rewolucja? Ciało czy dusza? Mąż czy kochanek?

A może wszystko naraz? Bo tego oczekuje świat! Do czego się posuną uczestniczki, żeby wygrać? I jak się zachowają, kiedy wszystko pójdzie nie tak, jak powinno?

W poszukiwaniu Kobiety Idealnej zapraszamy na nasz wyjątkowy, niepowtarzalny, widowiskowy i eksperymentalny show VICTORIA / True Woman Show.

Na scenie występują między innymi Ewa Konstancja Bułhak jako Justyna, Edyta Olszówka jako Wiktoria, Anita Sokołowska jako Ewa, Krzysztof Szczepaniak jako Oskar, Zbigniew Zamachowski jako Gucio, Magdalena Kumorek jako Wiktoria.

Czas trwania: 90 minut

Realizacja

scenariusz i reżyseria – Wawrzyniec Kostrzewski

scenografia i kostiumy – Anna Adamek

muzyka – Piotr Łabonarski

wizualizacje – Maria Matylda Wojciechowska

reżyseria świateł – Paulina Góral

choreografia i ruch sceniczny – Ewelina Adamska-Porczyk

Opinie naszych widzów (166)

 • 10,0/ 10

  sztuka bardzo się mi podobała, szczególnie, że bardzo różni się od innych na których już była. Prawdziwe SHOW ! Oczywiście jest godna polecenia.

  go.....@....pl / 21 marca 2023

 • 10,0/ 10

  Polecam,

  m......@....pl / 20 marca 2023

 • 10,0/ 10

  Brawa za scenariusz! przerażająco trafny ale mimo to z dużym poczuciem humoru:) Świetna gra P. Ewy Bułhak, idealniej nie dało się zgrać takiej postaci! :) Gratulacje:) p.s. Byłam u Państwa pierwszy raz, miejsce super, z pewnością wrócę!:) - drobna uwaga- przydało by się więcej foteli, nawet takich niskich i stoliczków, na kameralne, przytulne zaciszne kąty do rozmów przed sztuką i w trakcie ew. przerw:) ludzie faktycznie szukali miejsc gdzie by tu przycupnąć przed otwarciem drzwi na spektakl. Mimo to bardzo pozytywnie, dziękuję za miły wieczór:)

  ag.....@....pl / 20 marca 2023

 • 10,0/ 10

  Ciekawa formuła, znakomita gra aktorska. Uwielbiam ten rodzaj humoru, parodii.

  i......@in...ia.pl / 20 marca 2023

 • 10,0/ 10

  Cudowne przedstawienie poruszające bardzo realne tematy. Przedstawienie skłania do przemyśleń. Jeden drobny techniczna uwaga, za głośna muzyka w trakcie przedstawienia. Siedząc w pierwszych rzędach dźwięk był chwilami ogłuszający.

  ko.....@gm...il.com / 20 marca 2023

 • 10,0/ 10

  Rewelacyjny spektakl o ważnym przesłaniu, jednak przedstawiony z humorem. Nie zabrakło też wzruszeń. A najlepszą robotę robi niezwykły Krzysztof Szczepaniak!

  sz.....@gm...il.com / 20 marca 2023

 • 10,0/ 10

  Po raz kolejny nie zawiodłem się. Polecam.

  no.....@....pl / 20 marca 2023

 • 10,0/ 10

  Super. Dająca do myślenia, refleksyjna, dla kobiet i nie tylko. Rola kobiet zmieniła się i zmienia. Czas skończyć z określeniem "NA SIEBIE". Jesteśmy więcej warte.

  te.....@pl...us.pl / 20 marca 2023

 • 10,0/ 10

  Fantastyczna, mądra sztuka. Dobrze mi zrobił ten czas...układa w głowie. Powinna być obowiązkowa dla każdej kobiety - bez względu na wiek.

  ag.....@in...ia.pl / 20 marca 2023

 • 10,0/ 10

  Śmiałam się głośno i płakałam bardzo prawdziwie. Temat sztuki odpowiadający na współczesne trudy spoleczno-emocjonalne kobiet.

  pa.....@gm...il.com / 20 marca 2023

 • 10,0/ 10

  Justyna - rewelacyjna!!!

  ma.....@gm...il.com / 20 marca 2023

 • 10,0/ 10

  Bardzo dobry spektakl. Polecamy

  pi.....@gm...il.com / 19 marca 2023

 • 10,0/ 10

  Znakomity wieczór w teatrze! Kupa śmiechu z inteligentnie przemyconym przesłaniem o kondycji współczesnej kobiety. Brawo!

  ka.....@....pl / 19 marca 2023

 • 10,0/ 10

  Spektakl bardzo mi się podobał, Poruszał sprawy i problemy współczesnej kobiety. Wspólnie z mężem się bardzo dobrze bawiliśmy. Obsada najlepsza. Na pewno wrócimy ponownie.

  si.....@....pl / 20 lutego 2023

 • 10,0/ 10

  świetny scenariusz, bardzo dobra gra aktorów. Po tym przedstawieniu mam ochotę na kolejne spektakle z Państwa repertuaru. Do zobaczenia

  kc.....@gm...il.com / 19 lutego 2023

 • 10,0/ 10

  Gra aktorów- znakomita. Kumorek i Sokołowska zawsze cudowne. Polecam z calego serca

  Lu.....@....pl / 19 lutego 2023

 • 10,0/ 10

  Fenomenalnie zagrane, bardzo dobrze spedzony czas - niby lekkie a dające do myślenia, bardzo dobra, nowoczesna sztuka, świetna obsada, postacie, z którymi łatwo się utożsamić. Będę wracać częściej (byłam u was pierwszy raz)

  ka.....@gm...il.com / 18 lutego 2023

 • 10,0/ 10

  Wspaniale aktorki i ich gra aktorska, zabawna sztuka a zarazem niosaca glebsze przesłanie

  ag.....@....pl / 18 lutego 2023

 • 10,0/ 10

  Super spektakl, aktorzy rewelacyjnie grają.

  Be.....@gm...il.com / 18 lutego 2023

 • 10,0/ 10

  Fantastyczny spektakl. Idealny na sobotni wieczór.

  kl.....@gm...il.com / 18 lutego 2023

 • 10,0/ 10

  Przedstawienie boskie

  ol.....@gm...il.com / 29 stycznia 2023

 • 10,0/ 10

  Świetne przedstawienie, fenomenalna obsada. Polecam z całego serca.

  mi.....@gm...il.com / 29 stycznia 2023

 • 10,0/ 10

  Rewelacja!

  ku.....@gm...il.com / 29 stycznia 2023

 • 10,0/ 10

  Genialny spektakl. Świetni aktorzy !!! :)

  ka.....@....pl / 28 stycznia 2023

 • 10,0/ 10

  Świetnie dobrane teksty, na pozór zabawne lecz opowiadające o pokoleniowych traumach, schatach myślowych, wpływie rodziny na postrzeganie ludzi, tu szczególnie kobiet. O tragediach o których się nie mówi ot tak, chyba że w końcu w gabinecie terapeuty. W sposób nie melodamatyczy, ale realny opowieść o kobietach silnych, niezmordowanych i o kosztach jakie za bycie idealna ponoszą. Refleksje same przychodzą pod koniec spektaklu. Spektakl tez o tym, jak to trudne, ale jak (nie)wiele trzeba, aby zmienić patrzenie na siebie i odnaleźć to czego chcę a nie to, co powinnam, to czego inni oczekują. To było naprawdę dobre. Czekam na spektakl o facetach :-)

  Ed.....@ou...ok.com / 28 stycznia 2023

Garnizon Sztuki - Adres i dojazd

ul. Marii Konopnickiej 6, Warszawa

https://garnizonsztuki.org.pl