MULTI-SENSORY CONCERT | Warszawa Malowana Dźwiękiem - zdjęcie MULTI-SENSORY CONCERT | Warszawa Malowana Dźwiękiem - zdjęcie MULTI-SENSORY CONCERT | Warszawa Malowana Dźwiękiem - zdjęcie MULTI-SENSORY CONCERT | Warszawa Malowana Dźwiękiem - zdjęcie

Średnia ocena

14 oddanych głosów

9,9 / 10

MULTI-SENSORY CONCERT | Warszawa Malowana Dźwiękiem

9,9/ 10

Wyrusz z nami w multi-sensoryczną podróż! Podczas tego wieczoru usłyszysz muzykę Chopina i innych mistrzów, których muzyka zawiera nie tylko ducha swoich czasów, ale również uniwersalny ponadczasowy duch ludzkiego serca.

Wraz z delektowaniem się muzyką zostaniesz zaproszony w podróż różnymi kanałami odbioru – zabawą swoimi pięcioma zmysłami (wzrok, węch, słuch, dotyk, smak), poruszaniem się po wewnętrznych zmysłach ciała i patrzeniem na świat wyobraźni.

To multi-sensoryczne doświadczenie zabierze Cię na skraj Rzeczywistości Czasoprzestrzennej i być może pozwoli rzucić okiem na Wieczne Teraz.

Wszystkie koncerty multi-sensoryczne mają miejsce na Smolnej 14.

· 15 grudnia: W CZASIE I BEZ-CZASIE – ŚWIĄTECZNA NIESPODZIANKA z Alicją w Krainie Czarów

Thuy Melissa Dao – fortepian

Kinga Pawełska vel Krynka Cortez - malowanie na żywo

· 13 grudnia: OTULENI - poetycko-muzyczna wyprawa do Źródła Życia

Yulija Levyuk - głos

Thuy Melissa Dao – fortepian

•3 & 6 grudnia: ZMIANA JEDYNĄ STAŁĄ - muzyczna podróż przed cztery pory roku

Thuy Melissa Dao - fortepian

Tomasz Sikora - oprawa graficzna

————————————————

"Warsaw Painted with Sound"

Join us for an evening of multi-sensory exploration of time and timelessness through the lenses of Warsaw. During this evening you will hear the music of Chopin and other masters, whose music encapsulates the spirit of their times as well as the universal timeless spirit of the human heart.

Opinie naszych widzów (12)

 • 10,0/ 10

  Wspaniały. Widziałam dwa razy :-)

  Ad.....@gm...il.com / 07 października 2023

 • 10,0/ 10

  Cudowne wydarzenie. Gorąco polecam.

  ma.....@ho...il.com / 22 czerwca 2023

 • 10,0/ 10

  Muzyczna uczta. Dźwięki i fotografie. Piękny sposób na odpoczynek, pobycie i zaczerpnięcie inspiracji. Dziękuje. Thuy gra pięknie. Połączenie delikatności i siły.

  jo.....@gm...il.com / 17 czerwca 2023

 • 10,0/ 10

  It was an amazing performance with 2 great artists Deep and full of life . Thanks for this experience 😍😍😍

  re.....@gm...il.com / 15 czerwca 2023

 • 10,0/ 10

  Było cudownie!Wróciłabym znów ❤️

  ta.....@gm...il.com / 18 maja 2023

 • 10,0/ 10

  Przeniesienie w klimat z epoki Chopina...w blasku świec przy lampce wina,ciastku...w otoczeniu stylowych mebli art-deco ,otulenie dźwiękami fortepianu uśmiechniętej,pięknej i mądrej Pianistki...w nasyceniu oczu obrazami magicznej przyrody wyświetlanymi na ścianie...pod sufitem rozświetlonym gwiazdami ...można było doświadczyć poezji ,zadumy nad istotą życia i mindfulness ...Polecam z całego serca!

  kr.....@in...ia.pl / 05 maja 2023

 • 10,0/ 10

  Jestem bardzo wdzięczna za możliwość uczestnictwa w koncercie. Thuy przygotowala dla nas wspaniałe doświadczenie. Byłam bardzo wzruszona zwłaszcza niezwykle trafnym połączeniem muzyki i obrazu. Piękne zdjęcia dawnej Warszawy, ludzi którzy żyli przed nami, a także polskich krajobrazów (habry i maki na polach, brzozy i leśne zagajniki). Podobnie wyjątkowym i oryginalnym przeżyciem było dla mnie wprowadzenie wątku degustacji i smakowania zaserwowanego wina i pysznego ciasta. Zaproszenie do spokojnego smakowania, w skupieniu było dla mnie także mocnym przeżyciem przypominającym o tym jak ważne jest by zwolnić i świadomiej żyć. Czas spędzony na koncercie będzie niezapomnianym doświadczeniem, bo czułam się jak bym była w RAJU!

  Mw.....@po...ta.onet.pl / 27 kwietnia 2023

 • 10,0/ 10

  Muzyka podkreślona efektami specjalnymi, obrazami i światłem. Wielowątkowość łącząca historię miejsca z filozofią życia. Czekam na kolejne odsłony tego wydarzenia.

  we.....@gm...il.com / 25 kwietnia 2023

 • 10,0/ 10

  Wydarzenie artystyczne, wielopoziomowe, pobudzające zmysły. Nastrajające filozoficznie. Introspekcja wewnętrzna. Klimatyczne wnętrza.

  st.....@po...ta.onet.pl / 25 kwietnia 2023

 • 10,0/ 10

  Koncert zaskoczenie i niespodzianka. Połączenie muzyki, obrazu i słowa. Uczta dla zmysłów. Narracja zachęcająca do dalszych przemyśleń. Polecamy

  pl.....@gm...il.com / 25 kwietnia 2023

 • 10,0/ 10

  Gorąco polecam wybrać się w tę nietuzinkową podróż muzyczną!!! Wiedzie ona przez krainy smaku, zapachu i dotyku; półmroku, kolorów i świateł; ulotnych polskich pejzaży, klasycznego warszawskiego saloniku i hipnotyzujących, kosmicznych przestrzeni; a także magicznych dźwięków fortepianu, ciepłego kobiecego głosu i wewnętrznej ciszy. W tej drodze warto podążyć za prowadzącą nas wprost z przestrzeni serca Przewodniczką - Thuy Melissą Dao - oraz korzystać z polecanego przez nią niezmiennie Klucza do każdych kolejnych drzwi - własnego Oddechu.

  ja.....@gm...il.com / 24 kwietnia 2023

 • 8,0/ 10

  świetny pomysł połączenia różnych form wyrazu, miejsca… Cudowne. A ten koncert na dachu, och ..;-) Tylko ta kolumna pośrodku mogłaby mniej przeszkadzać 😊. Sugeruje nie przychodzić w ostatniej chwili.

  ro.....@ho...me.pl / 15 czerwca 2023

Chopin Salon - Adres i dojazd

ul. Smolna 14, Warszawa

https://bbwarsaw.com/chopin-salon/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.