Magia recyklingu - zdjęcie Magia recyklingu - zdjęcie Magia recyklingu - zdjęcie Magia recyklingu - zdjęcie Magia recyklingu - zdjęcie

Średnia ocena

45 oddanych głosów

9,2 / 10

Magia recyklingu

Wyjątkowy spektakl dla dzieci i dorosłych. Magiczne przedstawienie, które pobudzi wyobraźnię, zaintryguje, rozśmieszy i przeniesie widzów do czarodziejskiego świata iluzji, a jednocześnie, za jego pomocą, zapozna publiczność z tematyką gospodarowania odpadami i ochrony zasobów Ziemi. Magiczne show, to nie tylko widowiskowe zniknięcia przedmiotów, czy efektowne transformacje. Dzięki wyjątkowemu programowi, przekazujemy wiedzę na tematy ekologiczne. Interaktywny występ wciąga dzieci oraz dorosłych nie tylko w świetną zabawę, ale daje im szereg informacji na temat zasad segregacji odpadów.

Odpowiednio dobrany repertuar całego występu pokazuje na przykładach „magicznych” etiud, co i w jaki sposób powinno zostać posegregowane, aby gospodarowanie odpadami było właściwe.

Wiek: od 5 lat

Czas trwania: 60 minut

Występują

Marcin Cichomski – Profesjonalny iluzjonista z bardzo bogatym doświadczeniem. Wiele lat temu wstąpił w szeregi Krajowego Klubu Iluzjonistów. Stały bywalec międzynarodowych spotkań iluzjonistów, na których ciągle poszerza swoją wiedzę. Miał okazję oczarowywać publiczność na największych scenach w Polsce. Jego pokazy, to nie tylko zbiór iluzjonistycznych efektów. To specjalnie przygotowane show, które bawi, rozwesela, pobudza wyobraźnię i co najważniejsze, pozostaje w pamięci odbiorców. Marcin wykonał tysiące pokazów iluzji dla przeróżnej publiczności, co sprawia, że potrafi dopasować się do każdej rzeczywistości.

Opinie naszych widzów (19)

 • 10,0/ 10

  Rewelacyjny spektakl, dziecię dorośli zadowoleni. Śmiało można przyjść z przedszkolakiem jak i z 11 latkiem. Przedstawienie jest interaktywne i edukacyjne. Bardzo polecam.

  pa.....@gm...il.com / 21 września 2023

 • 10,0/ 10

  Świetne wykorzystanie iluzji do przekazania najmłodszym widzom jak segregować odpady! Dodatkowo Aktor wchodzi w interakcję z dziećmi jak i z dorosłymi, przez co trzeba być cały czas czujnym :) Polecam szczególnie młodszej publiczności!

  dl.....@bo...se.com / 11 września 2023

 • 10,0/ 10

  Bardzo polecam. Świetna zabawa (i mądra!), profesjonalna magia. Wnuki (6 i 8 lat) zachwycone i dziadkowie też

  ms.....@....pl / 04 sierpnia 2023

 • 10,0/ 10

  Godzinka spędzona w miłej atmosferze, dziecko rozbawione. Byliśmy zachwyceni pogodnym, pełnym humoru i luzu gospodarzem imprezy.

  tr.....@....pl / 04 sierpnia 2023

 • 10,0/ 10

  Wartościowe przedstawienie, super prowadzona interakcja z widzem

  wa.....@gm...il.com / 01 lipca 2023

 • 10,0/ 10

  Klimat nie zapomniany bo cudowni ludzie to tworzą , pełni pasji i zaangażowania co przekłada się na jakość widowiska. Występ tworzony wspólnie z widzami był strzałem w 10 !!! Pozdrawiamy

  pe.....@in...ia.pl / 11 czerwca 2023

 • 10,0/ 10

  Super show iluzjonistyczny z elementami edukacyjnymi. Prowadzący b. zabawny i zaangażowany. Córka zachwycona, szczególnie po tym, jak dała się zaprosić na scenę.

  jo.....@po...ta.fm / 01 maja 2023

 • 10,0/ 10

  Świetny pokaz! Ogromne zaangażowanie prowadzącego, sztuczki bardzo oryginalne, z pomysłem. Całe przestawienie na wesoło, więc świetna zabawa zarówno dla dzieci jak i dorosłych :) Bardzo polecam, nie widziałam wcześniej nigdy pokazu magii na tak wysokim poziomie. Dodtakowy atut to przemyconych trochę treści związanych z recyklingiem i ekologią. Naprawdę warto!

  ag.....@....pl / 26 marca 2023

 • 10,0/ 10

  Magia połączona z edukacją! Polecam serdecznie!

  Sa.....@gm...il.com / 26 marca 2023

 • 10,0/ 10

  Uważam, że macie świetne zaplecze, scena robi wrażenie bardzo pozytywne, rekwizyty, stroje, światła na prawdę luks...... Objekt sanitarnie też na uczciwe 10 i to jest bardzo na plus. Spektakl bardzo na czasie, prowadzący bardzo profesjonalnie i naprawdę ten Pan robi to z klasą. (widać,, że "Panuje" i nie robi tego na odwal ( jak niestety niektórzy nauczyciele :( . Sam jestem nauczycielem niby "perfecto", ale naprawdę chyle czoła przed umiejętnościami tego Pana; już pomijam aktorskimi czy iluzjonistycznymi, ale dykcja ,ton głosu, emisja ....to się czuje ,że nie jest "lipa" ...i bardzo mi miło patrzeć na takich fachowców na scenie. Mimo, że się spóźniłem chwilę z córką to ona i ja mieliśmy super miła atrakcję być na tym spektaklu i na pewno przyjdziemy ponownie na inne; zachęcając do tego znajomych. Dziękujemy.

  po.....@....pl / 27 lutego 2023

 • 10,0/ 10

  Świetna zabawa, gorąco polecam

  ra.....@gm...il.com / 26 lutego 2023

 • 10,0/ 10

  Polecam. Bawiłam się równie dobrze, jak 9 letnia wnuczka.

  no.....@gm...il.com / 19 lutego 2023

 • 10,0/ 10

  Rewelacyjne przedstawienie. Świetnie się bawiliśmy, nie było nawet minuty nudy. Gorąco polecam zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci:)

  ed.....@gm...il.com / 17 lutego 2023

 • 10,0/ 10

  Magiczny :) byłyśmy w grupie osób dorosłych i bawiłyśmy się tak samo dobrze jak dzieci z rzędu obok :)

  da.....@gm...il.com / 26 stycznia 2023

 • 10,0/ 10

  Spektakl był rewelacyjny. Pełno zabawy i śmiechu. Występ wciąga dzieci i dorosłych. Przepiękna magia połączona z informacją na temat segregacji odpadów. Polecam każdemu ☺️.

  py.....@tl...en.pl / 28 sierpnia 2022

 • 9,0/ 10

  Byłam nastawiona bardziej na recykling niż na magię, ale było to ciekawe doświadczenie. Mam nadzieje, ze po takim doświadczeniu, dzieci nie nabiorą przekonania, ze śmieci znikają damę, a woda magicznie się pojawia… to kwestie do przemyślenia. Sceny bawią, ale mogą mieć inny od zamierzonego efek.

  mp.....@....pl / 09 marca 2023

 • 9,0/ 10

  Bardzo fajny spektakl dla dzieci i doroslych

  gp.....@....pl / 27 lutego 2023

 • 8,0/ 10

  Magia recyklingu to sztuka promująca prawidłowe zachowania dotyczące recyklingu odpadów domowych, a dodatkowo dająca dużo wrażeń z magii. Podobały nam się sztuczki ze sznurkiem, z chusteczką i oczywiście latający stół. Sztuka jest godna polecenia znajomym.

  ck.....@ce...ti.pl / 25 lutego 2023

 • 1,0/ 10

  Dzieci zadowolone, bawiły się doskonale.

  ag.....@....pl / 28 października 2022

Bohema House Teatr Ekologiczny - Adres i dojazd

ul. Smugowa 46a, Warszawa

www.bohemahouse.com

Kup bilet