Magia recyklingu - zdjęcie Magia recyklingu - zdjęcie Magia recyklingu - zdjęcie Magia recyklingu - zdjęcie Magia recyklingu - zdjęcie

Średnia ocena

10 oddanych głosów

9,1 / 10

Magia recyklingu

Wyjątkowy spektakl dla dzieci i dorosłych. Magiczne przedstawienie, które pobudzi wyobraźnię, zaintryguje, rozśmieszy i przeniesie widzów do czarodziejskiego świata iluzji, a jednocześnie, za jego pomocą, zapozna publiczność z tematyką gospodarowania odpadami i ochrony zasobów Ziemi. Magiczne show, to nie tylko widowiskowe zniknięcia przedmiotów, czy efektowne transformacje. Dzięki wyjątkowemu programowi, przekazujemy wiedzę na tematy ekologiczne. Interaktywny występ wciąga dzieci oraz dorosłych nie tylko w świetną zabawę, ale daje im szereg informacji na temat zasad segregacji odpadów.

Odpowiednio dobrany repertuar całego występu pokazuje na przykładach „magicznych” etiud, co i w jaki sposób powinno zostać posegregowane, aby gospodarowanie odpadami było właściwe.

Czas trwania: 60 minut

Obsada

Marcin Cichomski – Profesjonalny iluzjonista z bardzo bogatym doświadczeniem. Wiele lat temu wstąpił w szeregi Krajowego Klubu Iluzjonistów. Stały bywalec międzynarodowych spotkań iluzjonistów, na których ciągle poszerza swoją wiedzę. Miał okazję oczarowywać publiczność na największych scenach w Polsce. Jego pokazy, to nie tylko zbiór iluzjonistycznych efektów. To specjalnie przygotowane show, które bawi, rozwesela, pobudza wyobraźnię i co najważniejsze, pozostaje w pamięci odbiorców. Marcin wykonał tysiące pokazów iluzji dla przeróżnej publiczności, co sprawia, że potrafi dopasować się do każdej rzeczywistości.

Opinie naszych widzów (2)

  • 10,0/ 10

    Spektakl był rewelacyjny. Pełno zabawy i śmiechu. Występ wciąga dzieci i dorosłych. Przepiękna magia połączona z informacją na temat segregacji odpadów. Polecam każdemu ☺️.

    py.....@tl...en.pl / 28 sierpnia 2022

  • 1,0/ 10

    Dzieci zadowolone, bawiły się doskonale.

    ag.....@....pl / 28 października 2022

Bohema House Teatr Ekologiczny - Adres i dojazd

ul. Smugowa 46a, Warszawa

www.bohemahouse.com