Jazz w Pałacu - Ziemia - zdjęcie

Średnia ocena

7 oddanych głosów

9,7 / 10

Jazz w Pałacu - Ziemia

ZIEMIA to młody zespół założony w 2019 roku przez gitarzystę Oskara Tomalę. Początki ich działalności były trudne, bo pracę nad autorskimi kompozycjami i koncertami przerwała pandemia. Okres lockdownu zaowocował jednak mini album "Catastropha". W 2022 r. wydali debiutancki album „Ziemia Dniem”, który jest wyrazem konsensusu osiągniętego przez nich w ciągu trzech lat wspólnego tworzenia muzyki. Autorskie kompozycje, pomimo stylistycznej odmienności, stanowią bezpieczną przestrzeń do wyeksponowania indywidualności każdego z muzyków. Na tej bazie improwizują swobodnie i z szacunkiem do siebie nawzajem, tworząc spójną muzyczną narrację.

Czas trwania: 70 minut

Opinie naszych widzów (3)

 • 10,0/ 10

  Oby więcej tego typu wydarzeń. Byłem w tym miejscu pierwszy raz, ma potencjał na, właściwie... A może by zrobić tam koncert Dróg Krajowych? Podrzucę wam płytkę - niedawno wydaliśmy, fajnie się przyjęła. Byliśmy z tym w Niemczech i we Włoszech a niebawem ruszamy w Polskę.

  ma.....@gm...il.com / 04 maja 2023

 • 10,0/ 10

  Kapitalny występ, jazz na najwyższym poziomie

  fi.....@....pl / 21 kwietnia 2023

 • 9,0/ 10

  Świetny koncert - WAŻNE, że młodzież gra już TAK dojrzały jazz. No i wreszcie "ruszył" klub jazz-owy, przynajmniej jego cząstka.

  sl.....@....pl / 22 kwietnia 2023

Teatr Muzyczny w Toruniu - Adres i dojazd

http://teatrmuzyczny.torun.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.