Re: Rzeszów Festival - zdjęcie

Re: Rzeszów Festival

28-29 LIPCA 2023 (PIĄTEK I SOBOTA)

OTWARCIE BRAM: GODZ. 16.00

START KONCERTÓW: GODZ. 17.00

ZAKOŃCZENIE IMPREZY: 0.30

W sprzedaży pierwsze pule karnetów:

● Regular ticket - Pula II:

- Karnet 2-dniowy - 199 zł (dostępny do 14.07 lub do wyczerpania puli)

● Bilety dla dzieci:

- z posiadania biletów zwolnione są dzieci do lat 5.

- od 6 do 12 roku życia obowiązuje zniżka 50% ceny biletu

_____________________________________

Znamy pierwszych artystów!

Julia Wieniawa | Jann | Grzegorz Hyży | Rubens | Błażej Król | Bedoes 2115 | Sorry Boys | T. Love | dr Misio | Agnieszka Chylińska

To już pewne! W piątek i sobotę 28 i 29 lipca, odbędzie się druga edycja RE: Rzeszów Festival. Festiwal ponownie odbędzie się na pięknych Bulwarach nad Wisłokiem.

W 2022 roku dwudniowy festiwal zadebiutował w stolicy Podkarpacia i odniósł wielki sukces, przyciągając tłumy miłośników muzyki. Dzięki kolejnej edycji RE: Rzeszów Festival ma szansę stać się stałym punktem kalendarza letnich imprez muzycznych. Pierwsza edycja festiwalu spotkała się z gorącym przyjęciem, a 5,5 tys. festiwalowiczów bawiło się przez dwa dni na Bulwarach. Wśród gwiazd, które wystąpiły na festiwalu, byli m.in. Mrozu, Margaret, Brodka, Baranovski, Fisz Emade Tworzywo, Pezet, Natalia Przybysz oraz lokalny artysta Arek Kłusowski.

Re: Rzeszów Festival dąży do tego, aby stać się flagowym festiwalem regionu oraz muzyczną wizytówką Podkarpacia. Nazwa festiwalu została celowo dobrana - RE kojarzy się z RE:sovią oraz nowoczesnym myśleniem i pozytywnymi zmianami. RE oznacza RE:cykling i RE:use, co oznacza odpowiedzialne i innowacyjne podejście. RE to także rozpoczynanie od nowa, RE:start i RE:set, RE to RE:gionalność i lokalność. Festiwal skupia się również na RE:laksie, RE:lacjach i RE:generacji, ponieważ ma na celu zapewnienie odpoczynku, regenerującej atmosfery oraz jakościowej rozrywki dla uczestników.

“Bardzo się cieszymy, że pierwsza edycja festiwalu spotkała się z tak wspaniałym odbiorem. Niesamowita energia występujących artystek i artystów, liczna wspaniała publiczność, która z wielkim entuzjazmem brała udział w wydarzeniu, masa atrakcji dla dzieci i rodzin sprawiły, że możemy mówić o sukcesie. W tym roku we współpracy z władzami Rzeszowa organizujemy drugą edycję. To wspaniałe, że możemy tworzyć festiwal, na którym zagoszczą tak różnorodni twórcy, reprezentujący rozmaite gatunki muzyczne od popu, poprzez rock, elektro aż po rap reprezentowany przez młodych raperów zdobywających szczyty popularności wśród młodej widowni na You Tube i Spotify” - mówią organizatorzy Re:Rzeszów Festival - Anna Pruszyńska, dyrektorka produkcji eventów oraz Jacek Zmiczerewski, dyrektor rozwoju biznesu eventów z Agory, która jest organizatorem wydarzenia.

Na scenie występują między innymi Julia Wieniawa, Bedoes 2115, Jann, Agnieszka Chylińska, T.Love, Błażej Król.

Re: Rzeszów Festival - Adres i dojazd

Bulwary nad Wisłokiem, Rzeszów

https://www.facebook.com/ReRzeszowFestival/