Re: Rzeszów Festival - zdjęcie

Średnia ocena

33 oddanych głosów

8,3 / 10

Re: Rzeszów Festival

28-29 LIPCA 2023 (PIĄTEK I SOBOTA)

OTWARCIE BRAM: GODZ. 16.00

START KONCERTÓW: GODZ. 17.00

ZAKOŃCZENIE IMPREZY: 0.30

W sprzedaży pierwsze pule karnetów:

● Regular ticket - Pula II:

- Karnet 2-dniowy - 199 zł (dostępny do 14.07 lub do wyczerpania puli)

- Bilety jednodniowe: PIĄTEK LUB SOBOTA - 109 zł (dostępny do 14.07 lub do wyczerpania puli)

● Bilety dla dzieci:

- z posiadania biletów zwolnione są dzieci do lat 5.

- od 6 do 12 roku życia obowiązuje zniżka 50% ceny biletu

_____________________________________

Legendarni artyści, których każdy koncert zapisuje się w pamięci na długo - Agnieszka Chylińska, T. Love i Dr Misio, młode gwiazdy polskiej sceny takie jak Julia Wieniawa, Bedoes 2115, Jann i Rubens, a także kochani przez tysiące fanów Grzegorz Hyży, Sorry Boys i Błażej Król, to skład drugiej edycji RE: Rzeszów Festival, która odbędzie się 28 i 29 lipca na Bulwarach nad Wisłokiem.

Line-up:

W piątek 28 lipca usłyszymy: Agnieszkę Chylińską, T.Love, Sorry Boys, Julię Wieniawę i Błażeja Króla

W sobotę 29 lipca wystąpią: Grzegorz Hyży, Bedoes 2115, Jann, Dr Misio i Rubens

Największy festiwal w stolicy Podkarpacia

Pierwsza edycja RE: Rzeszów Festivalu odbyła się w ubiegłym roku i okazała się strzałem w dziesiątkę. Były energetyczne koncerty wspaniałych gwiazd, które doceniły zaangażowanie i entuzjazm rzeszowskiej publiczności. Bogaty lineup obejmował propozycja dla osób w każdym wieku, nie zabrakło także atrakcji dla rodzin z dziećmi oraz strefy dobrego jedzenia, które można było kupić z foodtracków. Tegoroczny festiwal to kolejne wspaniałe doznania muzyczne, kultowe gwiazdy i młodzi polscy artyści, którzy już teraz mają ogromne rzesze fanów oraz miliony odsłuchań swoich utworów na serwisach streamingowych. Druga edycja RE: Rzeszów Festival odbędzie się 28 i 29 lipca na Bulwarach nad Wisłokiem. Partnerem głównym festiwalu jest Miasto Rzeszów.

RE: laks w rodzinnym gronie

Przed nami dwa dni RE:laksu, 10 koncertów najciekawszych polskich artystek i artystów, strefa dla dzieci oraz pyszne jedzenie z foodtracków. Do Rzeszowa przyjadą gwiazdy rodzimej sceny muzycznej, których każdy koncert to niezapomniane przeżycie. Głos Muńka Staszczyka z T. Love będzie doskonale słychać na całym terenie RE: Rzeszów Festival, zatem czym prędzej przypominajmy sobie teksty jego największych hitów. Okazją do wspólnego śpiewania będzie też koncert królowej sceny Agnieszki Chylińskiej, która ku radości swoich fanów powróciła do koncertowania. Obecność na RE: Rzeszów Festival potwierdzili też Grzegorz Hyży, Sorry Boys, Błażej Król i Dr Misio.

W Rzeszowie posłuchamy też głosu najmłodszego pokolenia. Najbardziej donośnym z nich jest Bedoes 2115, 25-letni raper z Bydgoszczy, którego koncerty to nie tylko sroga dawka szczerych tekstów okraszonych elektronicznym bitem, ale też widowiska. Przykłady? Na scenę Co Jest Grane Festival w Warszawie artysta wjechał na motorze, a jego występowi towarzyszyły efekty ogniowe w dużych ilościach. Julia Wieniawa to kobieta skazana na sukces. W czerwcu 2022 roku aktorka wydała debiutancki album „Omamy”, który zebrał bardzo pozytywne recenzje. Na żywo Julia jest znakomita - śpiewa, tańczy, a w jej zespole grają same dziewczyny, co podkreśla, że to prawdziwa girl power. Rubens to artysta, który z muzyką związany jest niemal od zawsze. Tyle tylko, że dotychczas był członkiem innych zespołów. Od roku ma własny - zadebiutował razem z nim na Stadionie Śląskim w Chorzowie tuż przed koncertem Dawida Podsiadło. Pierwszego autorskiego materiału Rubensa słuchało na żywo kilkadziesiąt tysięcy ludzi. Energetyczne koncerty Rubensa to doładowanie baterii do pełna, a jego debiutancki album „Piosenki, których nikt nie chciał” wpadają w ucho na długo. I na koniec Jann, który swoimi piosenkami „Gladiator” i „Need A break” bije rekordy popularności w serwisach streamingowych a jego koncerty wyprzedają się w rekordowym tempie.

Re: Rzeszów Festival dąży do tego, aby stać się flagowym festiwalem regionu oraz muzyczną wizytówką Podkarpacia. Nazwa festiwalu została celowo dobrana - RE kojarzy się z RE:sovią oraz nowoczesnym myśleniem i pozytywnymi zmianami. RE oznacza RE:cykling i RE:use, co oznacza odpowiedzialne i innowacyjne podejście. RE to także rozpoczynanie od nowa, RE:start i RE:set, RE to RE:gionalność i lokalność. Festiwal skupia się również na RE:laksie, RE:lacjach i RE:generacji, ponieważ ma na celu zapewnienie odpoczynku, regenerującej atmosfery oraz jakościowej rozrywki dla uczestników.

“Bardzo się cieszymy, że pierwsza edycja festiwalu spotkała się z tak wspaniałym odbiorem. Niesamowita energia występujących artystek i artystów, liczna wspaniała publiczność, która z wielkim entuzjazmem brała udział w wydarzeniu, masa atrakcji dla dzieci i rodzin sprawiły, że możemy mówić o sukcesie. W tym roku we współpracy z władzami Rzeszowa organizujemy drugą edycję. To wspaniałe, że możemy tworzyć festiwal, na którym zagoszczą tak różnorodni twórcy, reprezentujący rozmaite gatunki muzyczne od popu, poprzez rock, elektro aż po rap reprezentowany przez młodych raperów zdobywających szczyty popularności wśród młodej widowni na You Tube i Spotify” - mówią organizatorzy Re:Rzeszów Festival - Anna Pruszyńska, dyrektorka produkcji eventów oraz Jacek Zmiczerewski, dyrektor rozwoju biznesu eventów z Agory, która jest organizatorem wydarzenia.

Organizatorzy: Agora S.A., Wyborcza.pl

Partner główny: Miasto Rzeszów

Partner: Estrada Rzeszowska

Partner merytoryczny: Stowarzyszenie Autorów ZAiKS

Partner strategiczny: Perła Browary Lubelskie

Patroni medialni: Wyborcza.pl, Helios, Wp.pl, Rytmy.pl, Hiro, Helios - media

Na scenie występują między innymi Julia Wieniawa, Bedoes 2115, Jann, Agnieszka Chylińska, T.Love, Błażej Król.

Opinie naszych widzów (12)

 • 10,0/ 10

  Super miejsce i wykonawcy

  ta.....@in...ia.pl / 09 sierpnia 2023

 • 10,0/ 10

  Super koncert, organizacja na wysokim poziomie.

  Mo.....@gm...il.com / 31 lipca 2023

 • 10,0/ 10

  Jestem zachwycona

  Jo.....@....pl / 31 lipca 2023

 • 10,0/ 10

  Świetna organizacja i nagłośnienie. Nic dodać nic ująć

  le.....@gm...il.com / 30 lipca 2023

 • 10,0/ 10

  Wydarzenie świetne! Jednak czuje niedosyt z powodu drugiej sceny z dj między koncertami na głównej scenie mam nadzieję że kolejne edycje będą rozszerzone w tą drugą scenę z dobrą muzyką elektro/house/techno itp

  iz.....@....pl / 29 lipca 2023

 • 9,0/ 10

  Wspaniali wykonawcy, wspaniała zabawa. Plus za atrakcje również dla najmłodszych.

  ol.....@....pl / 31 lipca 2023

 • 8,0/ 10

  Ogólnie całość imprezy była dobrze zorganizowana, miejsce gdzie festiwal miał miejsce też było w porządku. Może trochę lepsze oznaczenie, że festiwal jest w danym miejscu, bo w całym mieście nie było żadnego oznaczenia, że taki festiwal się odbywa.

  eg.....@in...ia.pl / 31 lipca 2023

 • 7,0/ 10

  W ubiegłym roku dużo ciekawszy line up i dodatkowa scena z muzyką klubową.

  Ma.....@on...et.pl / 31 lipca 2023

 • 6,0/ 10

  Wielki minus za brak sceny tanecznej/alternatywnej tak jak było to rok wcześniej, niebyt udana kolejność występów np sorry boys przed Julia Wieniawą… przez co na świetnym zespole sorry boys bardzo mało osób ktore nawet nie zdążyły dojechać po pracy… Na plus; dobra organizacja, bardzo dobre występy, korzystne ceny biletów

  we.....@....pl / 08 sierpnia 2023

 • 4,0/ 10

  brak sceny tanecznej, mały wybór jedzenia i alkoholu, zespoły o wiele gorsze niż w roku poprzednim, zbyt wczesne rozpoczęcie koncertów, szczególnie w piątek, za mało lezaków do siedzenia i miejsc do odpoczynku

  ed.....@....pl / 08 sierpnia 2023

 • 3,0/ 10

  ocena 3 tylko ze względu na Agnieszkę Chylińska i Bedoesa których uwielbiam, kupiłam karnet ale koniec końców nie spodobały mi się żadne inne koncerty, wiec stwierdzam że cena była zbyt duża

  ku.....@gm...il.com / 09 sierpnia 2023

 • 1,0/ 10

  Kupiliśmy bilet fanticket, na samym początku sprzedaży, bazując głównie ja doświadczeniach z poprzedniego roku. Z dużym rozczarowaniem przyjęliśmy fakt, że zrezygnowany z drugiej sceny - z muzyką elektroniczna. Lineup również nie dorównywał 1 edycji wydarzenia.

  wo.....@gm...il.com / 08 sierpnia 2023

Re: Rzeszów Festival - Adres i dojazd

Bulwary nad Wisłokiem, Rzeszów

https://www.facebook.com/ReRzeszowFestival/

Kup bilet