Organizowana przez nas akcja #WspieramKulture zaczyna nabierać zawrotnego tempa. Dołącza do niej coraz więcej instytucji kultury, które potrzebują wsparcia w trudnych czasach koronawirusa, angażuje się w nią coraz więcej odbiorców, a na dodatek mówi się o niej w mediach coraz głośniej i coraz częściej. Dlatego to idealny moment, żeby do niej dołączyć!

Reprezentujesz teatr, muzeum lub inną instytucję kultury, która publikuje wydarzenia online (mogą być to spektakle, miniseriale, zwiedzanie wystaw, spotkania z aktorami itp.) i zastanawiasz się nad dołączeniem do akcji #WspieramKulture? Poniżej przedstawiamy najważniejsze powody, dla których warto wziąć w niej udział.

1. Jako portal eWejsciowki.pl zapewniamy wsparcie promocyjne wydarzeń online i udostępniamy nasze zasoby marketingowe:

  •  Na Facebooku i Instagramie posiadamy bazę 180 000 aktywnych użytkowników, których poprzez płatne reklamy, posty, story i wydarzenia informujemy o spektaklach online i zachęcamy do zaangażowania się w akcję.
  • Wykorzystujemy bazę mailingową zawierająca ponad 200 000 adresów mailowych z całej Polski, do której wysyłamy cotygodniowy newsletter z wydarzeniami online, które warto obejrzeć w nadchodzącym tygodniu
  • Nieustannie kontaktujemy się z największymi portalami, które umieszczają informacje o naszej akcji i odsyłają do naszego portalu – napisali już o nas m.in. Wirtualna Polska, K-Mag.pl, Kultura.dziennik.pl.
  •  Nasz zespół wciąż pracuje nad ciągłym rozwojem akcji i indywidualnie wspiera każdą instytucję kultury, która do niej dołącza.

2. Pozyskaliśmy wsparcie Prezydenta m.st. Warszawy Rafała Trzaskowskiego i Urzędu m.st. Warszawy, którzy w swoich oficjalnych kanałach komunikacji (w mediach społecznościowych, a także na stronach internetowych) informują o akcji #WspieramKulture oraz aktywnie zachęcają zarówno instytucje kultury, jak i odbiorców kultury do zaangażowania się w akcję:

https://www.facebook.com/rafal.trzaskowski/photos/a.88043441090/10157890097781091

O naszej akcji przeczytasz też na naszym blogu https://kicket.com/poradnik/akcja-wpieram-kulture/

3. Jako portal eWejsciowki.pl zapewniamy wsparcie techniczne i gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich transakcji:

  • Posiadamy zróżnicowany system płatności, który jest niezwykle łatwy w obsłudze dla użytkowników.
  1. Obecnie pojawia się dużo oszustów, którzy wykorzystują ten trudny czas i podszywają się pod instytucje kultury prosząc o wpłaty na ich konta – dzięki wprowadzeniu płatności przez nasz portal, instytucje kultury nie są narażone na kradzież wpłat dokonywanych przez widzów.
  2. Nasze Biuro Obsługi rozwiązuje wszystkie bieżące problemy i odpowiada na pytania widzów, dzięki czemu instytucje kultury mogą skupić się tylko tworzeniu i publikowaniu wydarzeń online.

Jeśli chcesz dołączyć do akcji #WspieramKulture lub wciąż zastanawiasz, czy warto, to koniecznie skontaktuj się z nami mailowo info@ewejsciowki.pl  lub telefonicznie  79 204 22 88!