wróć do bloga

Sezon festiwalowy w Polsce 2024. Sprawdź, co czeka Cię w tym sezonie!

Na jakie festiwale muzyczne 2024 najlepiej się wybrać? W ciągu roku są tylko 52 weekendy, dlatego wykorzystajcie je na maska i weźcie udział w niesamowitych wydarzeniach muzycznych, o których zawsze marzyliście.  

W tym sezonie każdy z festiwali zaskakuje nas różnorodnymi gatunkami muzycznymi oraz rozmaitym line up’em, dlatego na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Sprawdź festiwale


Olsztyn Green Festival 2024

Bilety na Olsztyn Green Festival 2024 są już dostępne! Najbardziej zielony festiwal muzyczny w Polsce, odbędzie się w dniach 15-17 sierpnia 2024 roku nad malowniczym Jeziorem Ukiel w Olsztynie. To miejsce jest prawdziwym rajem dla miłośników muzyki i przyrody, ponieważ sceniczne występy artystów odbywają się w otoczeniu pięknych jezior, lasów oraz niezapomnianych zachodów słońca.

Czeka na Ciebie 26 koncertów, w tym najlepsza polska muzyka alternatywna, pop, elektronika i hip-hop. To doskonała okazja, aby zanurzyć się w różnorodnych dźwiękach i odkryć nowe muzyczne inspiracje. Ale to nie wszystko! Festiwal oferuje również możliwość rozmów z artystami, aktywistami i naukowcami, którzy będą dzielić się wiedzą na temat ratowania naszej planety.

Łap bilety na Olsztyn Green Festival


Gądecz Hip Hop Festiwal 2024

Przygotujcie się na noc pełną energii i najlepszej muzyki! Na scenie podczas Gądecz Hip Hop Festiwal zobaczymy prawdziwych gigantów hip hopowej sceny: Szpaku, Young Leosia, Gibbs, Intruz, Malach Rufuz, Hrypa, Młody AZF, Nicole Tymcio, Monepark i Jamal.

Widzimy się 22 czerwca 2024 roku w Gądeczy pod Bydgoszczą!

Łap bilety na Gądecz Hip Hop Festiwal


Co Jest Grane Festival 2024

Zbliża się wiosna, a co za tym idzie, rusza sprzedaż na Co Jest Grane Festival! Tegoroczna odsłona odbędzie się w dniach 14-15 czerwca na terenie CSW Zamek Ujazdowski w Warszawie! To będzie multikulturowe wydarzenie z wiodącą rolą muzyki, kobiecy – dzięki kolektywowi Women’s Voices, rodzinny i piknikowy. Na odwiedzających w każdym wieku czeka mnóstwo atrakcji – koncerty topowych polskich gwiazd, Targi Książki Kulinarnej przygotowane przez znaną restauratorkę Martę Gessler, doskonałe jedzenie z różnych stron świata, rozmowy z artystami, osobny program atrakcji dla dzieci i wiele innych niespodzianek, które będziemy zdradzać po kolei. Każdego dnia wysłuchamy minimum 6 koncertów.

Łap bilety na Olsztyn Green Festival


Hip Hop Festival Poznań 2024

Halo Poznań! Już 24 sierpnia o godzinie 15.00 w popularnym spocie nad Jeziorem Maltańskim, rozpocznie się prawdopodobnie najbardziej oblegana impreza w mieście Hip Hop Festival Poznań. Podczas siódmej już edycji wydarzenia publiczność będzie miała okazję zobaczyć i posłuchać znakomitych artystów – info podamy już wkrótce! To oczywiście nie wszystko, bo na terenie festiwalu znajdziecie też foodtrucki, sklepy z merchem oraz strefy alkoholowe (w tym jedna z ciężkim alkoholem).

Łap bilety na Hip Hop Festival Poznań


OBRA Festival 2024

Słyszeliście o OBRA Festival? To prawdopodobnie jedno z najbardziej chillowych wydarzeń w Polsce. Nad rzeką w Gorzycy, w otoczeniu zieleni, stawów i starych drzew, od 19 do 24 czerwca będziecie mogli rozkoszować się muzyką electro, house, disco i techno w różnych odsłonach. To już V edycja festiwalu, podczas którego możecie spodziewać się nie tylko energetyzującej muzyki, ale też pysznego jedzenia, prelekcji ze specjalistami, kina na leżakach, wystaw prac artystycznych, boiska do siatkówki, a nawet spływu kajakowego.

Łap bilety na OBRA Festival


ZEW się budzi festiwal 2024

Rzuć wszystko, wsiądź w cokolwiek i pędź w Bieszczady na piątą edycję festiwalu ZEW się budzi! Spotkamy się w dniach 31 maja – 1 czerwca 2024, w Lesku, „Bramie Bieszczad”. Niech energia gór i legendy połączą nas ponownie! Festiwal rozpoczniemy epickim koncertem o świcie, bo kto powiedział, że festiwal nie może zacząć się przed śniadaniem? 31 maja, razem z pierwszymi promieniami słońca, organizatorzy zaserwują Wam porcję muzycznych witamin, które obudzą ZEW pozytywnej energii.

Łap bilety na ZEW się budzi festiwal


Sfora | Muzyczne Kolonie: Unlearning

Data kolejnych – trzecich już – muzycznych kolonii wylądowała. Wyciagajcie kajeciki, rezerwujcie weekend i zacznijcie odkładać kieszonkowe. Plan zajęć jak zwykle pełen różnorodnych atrakcji z głębin muzycznego podziemia. Nie zabraknie też gratek dla oka i ciała. Szykujcie się na niemałe niespodzianki w planie zajęć, koncepcji i samej infrastrukturze.

Będzie dobra muzyka, m.in. electro, techno, dubstep, jungle, house, ambient i muza eksperymentalna, ale też joga, warsztaty, panel dyskusyjny, plaża i jeziorko w lesie, dwie sceny i intymny vibe.

Łap bilety na Festival Sfora


Not So Fest 2024 + FREESTYLE BATTLE

Żaczek na ulicy 3 maja 5 w Krakowie. Kto wystąpi na festiwalu? RABIT, POLO LEEN, BATLI, STASZEKK & ST3CU, 1836 oraz NOT SO. Oprócz występów waszych ulubionych artystów na tegorocznej edycji odbędą się bitwy freestylowe, w których możecie wziąć udział! Czego się spodziewać? Energicznych koncertów, zaciętej rywalizacji i zabawy do utraty sił!

Łap bilety Not So Fest


Gdzie można kupić bilety na festiwale muzyczne 2024?  

Jeśli zastanawiasz się, gdzie kupować bilety na koncerty, podpowiadamy, że najwygodniejszym sposobem jest zarezerwowanie ich przez Internet. Bilety na wszystkie wyżej wymienione festiwale muzyczne znajdziecie na stronie kicket.com (dawne eWejściówki.pl).