Wokalistka, kompozytorka, producentka oraz artystka konceptualna — Brodka (bo o niej tu mowa) już w najbliższą sobotę, 14 stycznia, wystąpi na Torwarze! 

Podczas koncertu będziecie mogli usłyszeć m.in. kawałki z pierwszego od 12 lat krążka wydanego po polsku. Jakby tego było mało, na scenie pojawią się wyjątkowi goście: Vito Bambino, Natalia Przybysz i Rosalie. Bilety na ten i inne koncerty Brodki znajdziecie na kicket.com.

Już 14 stycznia Brodka wystąpi na Torwarze w ramach kontynuacji trasy Sadza.
Artystka wystąpi wraz z gośćmi, prezentując materiał z najnowszego albumu i wybrane polskie utwory z poprzednich płyt.
Towarzyszyć jej będzie zespół OSADZENI wraz z producentem albumu 1988.

Kilka tygodni temu do dyskografii jednej z najbardziej cenionych artystek w kraju dołączył pierwszy od 12 lat polskojęzyczny krążek pt. “Sadza”. Zresztą końcówka roku to kolejny powód do radości zarówno dla Brodki, jak i jej fanów. “Wyborcza” okrzyknęła wydawnictwo albumem roku 2022.

„Sadza” to płyta, która nie krzyczy. Ona mówi, szepcze wprost do ucha. Chcieliśmy skrócić dystans między nami a słuchaczami. Chcieliśmy też, żeby płyta była jak najbardziej minimalistyczna, oszczędna, ale przy tym misternie utkana.

– opowiadała Brodka w rozmowie z „Wyborczą”.

Za produkcję krążka odpowiedzialny był 1988, czyli jeden z najbardziej doświadczonych producentów na rodzimej scenie hiphopowej, znany, chociażby z duetu Syny. Jak zatem brzmi album 2022 r. w wersji na żywo? Macie okazję przekonać się o tym na własnych uszach!

Dlaczego warto wybrać się na koncert Brodki?

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zobaczyć i usłyszeć Brodki na żywo, jednego możecie być pewni — z jej koncertu wyjdziecie oczarowani

Doświadczenie sceniczne sprawia, że Brodka za każdym razem zaprasza słuchaczy do swojego świata, a jej koncerty coraz częściej określane są mianem “spektaklu” i spotkań na pograniczu dwóch światów: muzyki i sztuki.

Koncert Brodka i przyjaciele – Warszawa

Na nadchodzący koncert na Torwarze Brodka zaprosiła gości. Na scenie pojawi się m.in. ekspert od szczerych piosenek mówiących o miłości i przyjaźni — Vito Bambino; właścicielka jednego z czołowych głosów na polskiej scenie muzycznej — Natalia Przybysz oraz stała bywalczyni największych festiwali w kraju — Rosalie. Czego chcieć więcej?

Koncert Brodka i przyjaciele – Katowice

Jeśli jeszcze będzie Wam mało, to już pod koniec marca (25.03) artystka pojawi się z najnowszym repertuarem w katowickim Spodku. W stolicy województwa śląskiego na scenie obok Brodki zobaczymy: Vito Bambino oraz Rosalie

Na trasie koncertowej Brodka i przyjaciele, Katowice to jedno z kilku miast, w których wystąpi artystka. Natomiast wielki finał został zapowiedziany na 28 kwietnia w Warszawie.

Brodka na Olsztyn Green Festival 2023

Kilka tygodni później Brodka zaskoczy was w festiwalowej scenerii podczas kolejnego już występu na Olsztyn Green Festival. Spieszcie się kupować bilety — te na koncerty Brodki wyprzedają się w ekspresowym tempie!

Brodka i przyjaciele. Bilety na koncert

Ostatnie bilety na sobotni koncert Brodki z przyjaciółmi w Warszawie, koncert w ramach trasy koncertowej Sadza 2.0 w Katowicach oraz na sierpniową 9. już odsłonę Olsztyn Green Festival możecie jeszcze kupić na kicket.com.