wróć do bloga

Prezent na urodziny dla chłopaka.
Jak zaskoczyć drugą połówkę?

Jak wybrać idealny prezent na urodziny dla chłopaka, narzeczonego lub męża? Wiemy, że zadanie nie należy do najłatwiejszych. Po kilku uroczystościach pomysły się wyczerpują i trudno zaskoczyć drugą połówkę.

Możesz zachwycić swojego faceta, zapraszając go na spektakl teatralny na żywo. To rozwiązanie, które daje wiele możliwości – można podarować pojedyncze bilety lub voucher do teatru o dowolnej kwocie.

Taki gest pokazuje, że zależy Ci na wspólnym doświadczaniu przeżyć i spędzeniu czasu razem. Dodatkowo pomysł jest wyjątkowo romantyczny. Po spektaklu można iść na spacer, kolację przy świecach, drinka lub ciastko i kawę. Zabierając chłopaka do teatru, on będzie wiedział gdzie cie zabrać w dzień kobiet.

Voucher do teatru

Jeśli trudno Ci zdecydować, na który spektakl najlepiej kupić bilety, wybierz voucher do teatru. Dzięki niemu Twój chłopak będzie mógł iść na dowolną sztukę i bez problemu dopasować jej termin do swojego kalendarza.

Dodatkowo będziecie mieli więcej możliwości, aby zaplanować cały wieczór, a może nawet kilka dni poza Waszym miastem? W końcu voucher do teatru zakupiony na portalu ewejsciowki.pl pozwala wybierać spośród spektakli granych w teatrach w całej Polsce.

Bilety do teatru na spektakl „Imię” w Spektaklove w Warszawie

W paryskim mieszkaniu profesora literatury Pierre’a i jego żony Elisabeth szykuje się wyśmienita kolacja. Gospodyni przygotowuje marokańskie dania, które mają uprzyjemnić wieczór gościom.

Wydaje się, że spotkanie w towarzystwie jej brata Vincenta, przyjaciela domu Claude’a i jego partnerki Anny będzie wyglądać tak jak zazwyczaj. Jednak z pozoru błahy powód – dyskusja o wyborze imienia dla dziecka – przeradza się w prawdziwą batalię między bliskimi. Na jaw wychodzą głęboko skrywane pretensje i urazy.

W komedii “Imię” zobaczycie wspaniałą obsadę aktorską, m.in. Małgorzatę Foremniak, Wojciecha Malajkata, Szymona Bobrowskiego i Mateusza Banasiuka.

Bilety do teatru na spektakl „Kasta la vista” w Teatrze Ateneum w Warszawie

Jacek Kraft to agent nieruchomości. Pewnego dnia przychodzi do banku, aby wypłacić gotówkę. Okazuje się, że placówka została przejęta przez indyjski bank. Do tego nowe kierownictwo blokuje mu konto i nie pozwala opuścić placówki. Natomiast bohater zostaje oskarżony o… wzbogacenie się, co jednocześnie oznacza złamanie indyjskiego prawa.

Jednak absurdalne i komiczne sytuacje nie mają na celu tylko rozśmieszać. Komedia „Kasta la vista” podejmuje tematy o stanie sprawiedliwości, równości i wolności we współczesnych czasach postępującej globalizacji.

Bilety do teatru na spektakl „Rodzina Addamsów” w Teatrze Syrena w Warszawie

Widowiska zapierającego dech w piersiach możecie spodziewać się na magicznym musicalu “Rodzina Addamsów”. Podczas spektaklu scena zamienia się w klimatyczną, wiktoriańską posiadłość osobliwych bohaterów. Tworząc scenografię, zadbano o każdy szczegół, dlatego poczujecie się tak, jakbyście przenieśli się do innego, mrocznego świata.

Genialna charakteryzacja, gra aktorska i niezwykła muzyka na żywo sprawią, że przeżyjecie wieczór pełen emocji. Jednak możecie spodziewać się pełnego wachlarza stanów, od niepokoju, przez wzruszenie, aż po zachwyt.

Wybierzcie się na sztukę i poznajcie sekrety upiornej rodzinki. Dowiecie się, jak skończy się historia Wednesday, zwanej księżniczką ciemności, która zakocha się w pospolitym chłopcu. I czy ktoś przetrwa spotkanie rodzin z dwóch zupełnie odmiennych światów?