Chcesz okazać wdzięczność dziadkom i nie wiesz, jakim prezentem ich zaskoczyć? Bo przecież perfumy dla babci były na imieniny, zestaw wędkarski dla dziadka na urodziny, a książki, które podarowaliście im na Boże Narodzenie, już od dawna kurzą się na półce. 

Dlatego zaproś swoich dziadków na spektakl teatralny na żywo. Takie rozwiązanie jest uniwersalne i daje wiele możliwości. Możesz podarować im bilety na konkretny spektakl lub zakupić voucher o dowolnej wartości. 

Dziadkowie nie tylko będą zaskoczeni, ale z pewnością docenią ten miły i przemyślany gest. Jeśli są koneserami teatralnych przeżyć, to spędzą przyjemnie czas. Natomiast jeśli nie chodzą do teatru zbyt często, to otworzy się przed nimi zupełnie nowy i wspaniały świat. 

Voucher do teatru 

Jeśli nie możesz się zdecydować, który spektakl będzie najlepszy, wybierz voucher do teatru. Dzięki niemu Twoi dziadkowie zobaczą sztukę, która najbardziej im się podoba.  

A może będą chcieli wybrać się na małą wycieczkę, żeby odwiedzić inny teatr niż ten, który znajduje się w ich mieście. Dlaczego nie? Voucher zakupiony na portalu ewejsciowki.pl pozwala wybierać spośród spektakli granych w teatrach w całej Polsce. 

Bilety do teatru na spektakl Merylin Mongoł” w Teatrze Ateneum w Warszawie

Merylin Mongoł to współczesny dramat w reżyserii Bogusława Lindy. Opowiada historię Olgi, która cierpi z powodu toksycznych relacji z matką i siostrą alkoholiczką. 

Olga pragnie zmienić swoje życie i wyjechać do wielkiego miasta. Kiedy pojawia się Aleksy, marzenia stają się bardziej realne. Jednak jej plany wcale nikogo nie obchodzą. 

Sztuka w poruszający, a czasami zabawny sposób opowiada o marzeniach i tęsknocie za lepszym życiem. Jeśli wybierzesz ten spektakl, dziadkowie będą mogli zobaczyć na scenie Agatę Kuleszę, Olgę Sarzyńską, Wojciecha Brzezińskiego oraz Dariusza Wnuka. 

Bilety do teatru na spektakl Mayday” w Och-Teatrze w Warszawie

Kolejną ciekawą propozycją jest spektakl w reżyserii Krystyny Jandy. Mayday opowiada historię londyńskiego taksówkarza bigamisty, któremu przez lata udaje się lawirować między dwiema żonami.

Na skutek ulicznego wypadku jego tajemnica prawie wychodzi na jaw, mocno komplikując sprawy. Bohater dokłada wszelkich starań, żeby ukryć swoje podwójne życie. 

Rolę taksówkarza odgrywa znakomity Rafał Rutkowski. Pierwszą żonę grają zamiennie Maria Seweryn lub Monika Fronczek, a w rolę drugiej żony wcielają się Małgorzata Klara, Katarzyna Kołeczek lub Monika Fronczek. 

Bilety do teatru na spektakl „Klimakterium… i już” w Teatrze Capitol w Warszawie

Klimakterium… i już, czyli przezabawny spektakl w kabaretowej konwencji, który bardziej od tradycyjnej sztuki przypomina babskie spotkanie w cudownej atmosferze. 

Publiczność będzie mogła zagłębić się w opowieść pełną akceptacji do własnego ciała i posłuchać humorystycznych rozmów o menopauzie i innych “kobiecych sprawach”. 

Elżbieta Jodłowska osadziła spektakl w polskich realiach. Pamelę, Malinę, Krychę i Zosię grają zamiennie aktorki takie jak Grażyna Zielińska, Ewa Złotowska, Ewa Śnieżanka, Elżbieta Jarosik czy Ludmiła Warzecha.