Natasza Urbańska to jedna z czołowych, polskich celebrytek. Na scenie występuje nieprzerwanie od dwóch dekad. Ma za sobą wydane albumy muzyczne, liczne produkcje filmowe, serialowe i teatralne oraz występy w programach rozrywkowych. Niedawno wygrała też program Mask Singer”, więc jak widać, nie brakuje w jej życiu wyzwań. 

Mimo tego mamy dobrą wiadomość dla jej fanów. Artystkę można podziwiać na żywo na scenie Teatru Studio Buffo, w którym od lat raczy publiczność swoim muzycznym i aktorskim talentem.

Co robi Natasza Urbańska?

Natasza Urbańska to nie tylko aktorka filmowa i teatralna, ale też piosenkarka. Jest autorką hitów takich jak „Hipnotyzuj mnie” i „Rolowanie” z płyty „One”, czy „Mała” z albumu „Hity Buffo Vol.1”

A z jakim teatrem związana jest Natasza Urbańska? Studio Buffo jest jej artystycznym domem i to tam można ją najczęściej zobaczyć. To właśnie tam poznała Janusza Józefowicza, obecnego dyrektora artystycznego teatru, który stał się nie tylko jej mentorem, ale z czasem również partnerem na całe życie. 

Ponadto zagrała w wielu filmach, zarówno w dużych, jak i małych produkcjach. Wystarczy wspomnieć o „365 dni”, czy też „Bitwie Warszawskiej”

Niewiele polskich aktorek może pochwalić się tak zapełnionym kalendarzem, jak Natasza Urbańska. Instagram aktorki przepełniony jest zdjęciami z przeróżnych występów, koncertów, czy gali. 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez NATASZA (@nataszaofficial)


Natasza Urbańska – Opole 2022

Festiwal w Opolu to jedno z najważniejszych wydarzeń polskiej sceny muzycznej. Organizowany jest nieprzerwanie od 1963 roku i występują na nim największe gwiazdy estrady. 

Natasza Urbańska w Opolu zachwyciła nie tylko swoimi stylizacjami, ale przede wszystkim występem. Na koncercie z okazji 70-lecia Telewizji Polskiej artystka wykonała piosenkę „Lubię wracać tam, gdzie byłem”, której autorem słów jest Wojciech Młynarski, a twórcą muzyki i wykonawcą – Zbigniew Wodecki. Po tym utworze wraz z publicznością zaśpiewała „Pszczółkę Maję”.

„Wieczór Latynoski w Buffo” Studio Buffo w Warszawie

Wieczór Latynoski w Buffo to widowisko przede wszystkim dla tych, którzy uwielbiają latynoską muzykę. Widzowie będą mogli odbyć podróż po Chile, Brazylii, Hiszpanii, i Argentynie, a to wszystko nie ruszając się z foteli Studio Buffo

Natasza Urbańska i Józefowicz występują w spektaklu razem. Jednak oprócz nich na scenie będzie można zobaczyć m.in. Natalię Srokocz, Wiktorię Kostrzewę, Pawła Orłowskiego czy Krzysztofa Hulboja. Show dopełni orkiestra pod dyrekcją Janusza Stokłosy, a widzowie częstowani będą rumem z colą.

„Wieczór Włoski w Buffo” w Studio Buffo w Warszawie

Kolejną odsłoną wydarzenia jest Wieczór Włoski w Buffo. Na scenie będzie można usłyszeć największe włoskie klasyki. Jest to idealna propozycja dla tych, którzy uwielbiają kulturę Włoch i chcieliby przenieść się na chwilę do słonecznej Italii. 

Spektakl współtworzą między innymi Janusz Józefowicz (który jest odpowiedzialny za scenariusz, choreografię, reżyserię oraz, podobnie jak w przypadku innych odsłon wydarzenia, prowadzenie koncertu), Marta Wyłomańska, Natalia Srokocz, Wiktoria Kostrzewa, czy Natasza Urbańska. Piosenki, które będzie można usłyszeć, to między innymi „Mambo Italiano”, „Volare” i „Felicita”.

„Wieczór Bałkański w Buffo” w Studio Buffo w Warszawie

Studio Buffo przygotowało także specjalną gratkę dla miłośników Półwyspu Bałkańskiego. Koncert to mieszanka różnych tradycji i stylów, podobnie jak same Bałkany, które stanowią jedną z najbardziej fascynujących części Europy. 

Podczas Wieczoru Bałkańskiego w Buffo widzowie będą mogli usłyszeć utwory takie jak: „Mój przyjacielu”, „Kalashnikov”, „Forever and ever”, „Byłam różą”, czy “Prawy do lewego”. 

Show współtworzą między innymi Janusz Józefowicz, Mariola Napieralska, Magdalena Dąbkowska, Marcin Tyma, Artur Chamski, Błażej Ciszek oraz Natasza Urbańska. Warto wiedzieć, że spektakl wykorzystuje także efekty pirotechniczne w postaci broni palnej.