Od wydania debiutanckiej płyty KAMP! mija już 10 lat. Zespół znowu powraca z nowym materiałem, który uderzy Was mocnym, elektronicznym brzmieniem. I chociaż nowa płyta pojawi się w 2023 roku, to już możecie usłyszeć ich NA ŻYWO.

Jubileuszowa trasa koncertowa zespołu Kamp! X. Poznaj szczegóły, kup bilety

W listopadzie zespół KAMP! pojawi się w Poznaniu, Warszawie i Sopocie. W grudniu spodziewajcie się ich w Krakowie i Wrocławiu. Zobaczcie daty koncertów i listę miejsc, które odwiedzą.

KAMP! Koncert w Sopocie. Klub Sfinks700

KAMP! grał już w Trójmieście na Openerze, a tym razem odwiedzi kultowy, sopocki klub Sfinks700. Wpadajcie tam już 26 listopada.

KAMP! Koncert w Krakowie. Klub Kwadrat

Jak rozpocząć grudzień z nową energią? Odwiedźcie popularny Klub studencki Kwadrat, bo już 2 grudnia zagra tam legenda muzyki elektronicznej KAMP!

KAMP! Koncert we Wrocławiu. Klub A2

Przez największy klub muzyczny we Wrocławiu, Centrum Koncertowe A2, przewinęło się już mnóstwo znakomitych zespołów. Teraz czas na KAMP! Koncert odbędzie się już 3 grudnia.

KAMP! Zespół muzyczny, który stał się fenomenem

KAMP! to pochodzący z Łodzi, pierwszy elektroniczny zespół z krwi i kości. Ich sukces to przede wszystkim zasługa koncertów na żywo. Ogromna energia, intensywne emocje, a także oryginalne i surowe elektroniczne brzmienie sprawiły, że szybko zdobyli grupę nałogowych fanów ich muzyki.