wróć do bloga

KAMP! Zespół, który na zawsze odmienił polską scenę elektro, rusza w trasę [LISTA MIAST 2023]

To już ponad 10 lat od wydania debiutanckiej płyty KAMP! W tym roku odbędzie się trasa, której nie można przegapić. To 360º ENDLESS PARTY, którą zespół kończy swoją działalność. Spodziewajcie się intensywnych emocji, bo KAMP! uderzy Was mocnym, elektronicznym brzmieniem.

W marcu zespół KAMP! pojawi się w Katowicach, w kwietniu wystąpią w Białymstoku, Gdańsku i Krakowie, a w maju spodziewajcie się ich w Łodzi i Bydgoszczy. Ostatnim miastem na trasie muzyków będzie Wrocław, w którym pojawią się w czerwcu. Zobaczcie daty koncertów i listę miejsc, które odwiedzą.

25.03.2023 Katowice, P23 BILETY
02.04.2023 Białystok, Zmiana Klimatu BILETY
15.04.2023 Gdańsk, Stary Maneż BILETY
28.04.2023 Kraków, Klub Kwadrat BILETY
20.05.2023 Łódź, Klub Wytwórnia BILETY
26.05.2023 Bydgoszcz, Fabryka Lloyda BILETY
09.06.2023 Wrocław, Klub Ciało BILETY

KAMP! Koncert w Katowicach. Klub P23

Koncert KAMP! w Katowicach to będzie coś! Elektroniczne dźwięki zabrzmią już 25 marca w wyjątkowym miejscu – klubie P23, który znajduje się na terenie Fabryki Porcelany.

KAMP! Koncert w Białymstoku. Zmiana Klimatu

Jak rozpocząć kwiecień z nową energią? Odwiedźcie Zmianę Klimatu, w której 2 kwietnia zagra tam legenda muzyki elektronicznej KAMP!

KAMP! Koncert w Gdańsku. Stary Maneż

KAMP! grał już w Trójmieście m.in. na Openerze, a tym razem odwiedzi kultowe i klimatyczne Centrum kultury Stary Maneż. Wpadajcie tam już 15 kwietnia.

KAMP! Koncert w Krakowie. Klub Kwadrat

Zapiszcie sobie w kalendarzu datę 28 kwietnia, bo wtedy po raz kolejny KAMP! pojawi się w popularnym klubie studenckim Kwadrat.

KAMP! Koncert w Łodzi. Klub Wytwórnia

Chcielibyście przeżyć coś naprawdę wyjątkowego? W przestrzeni dawnych hal filmowych Klubu Wytwórnia elektroniczne dźwięki zespołu KAMP! będą brzmieć niesamowicie. Koncert odbędzie się tam 20 maja.

KAMP! Koncert w Bydgoszczy. Fabryka Lloyda

Trudno znaleźć miejsce z tak cudowną atmosferą jak w Fabryce Lloyda. Właśnie tam, 26 maja, w jej industrialnych wnętrzach usłyszycie największe hity KAMP!

KAMP! Koncert we Wrocławiu. Klub Ciało

W jednym z najbardziej popularnych klubów we Wrocławiu, Klubie Ciało, odbyło się już mnóstwo znakomitych wydarzeń. Teraz czas na imprezę z KAMP! Koncert odbędzie się 9 czerwca.

KAMP! Zespół muzyczny, który stał się fenomenem

KAMP! to pochodzący z Łodzi, pierwszy elektroniczny zespół z krwi i kości. Ich sukces to przede wszystkim zasługa koncertów na żywo. Ogromna energia, intensywne emocje, a także oryginalne i surowe elektroniczne brzmienie sprawiły, że szybko zdobyli grupę nałogowych fanów ich muzyki.