Szukasz pomysłu na prezent? Bilety do teatru to prawdopodobnie jedna z najwspanialszych propozycji. To podarowanie emocji i wspomnień, które na długo zostaną w pamięci.

Pomysł na prezent świąteczny to jedno, ale jak wybrać spektakl, aby mieć pewność, że trafimy w czyjeś gusta? Postaw na kultowe i popularne sztuki, które prawie zawsze kończą się owacjami na stojąco, a bilety na nie rozchodzą się jak świeże bułeczki.

Prezent. Bilety do teatru dla osób, dla których teatr jest jak tlen

Wybór prezentu – biletów do teatru dla miłośników spektakli może wydawać się trudnym zadaniem. Ale już nadchodzimy z pomocą! Teatralnym koneserom proponujemy prawdziwe perełki wśród sztuk. Gwarantujemy, że spodobają się one nawet tym, z najbardziej wysublimowanym gustem.

To m.in. To wiem na pewno w warszawskim Teatrze Ateneum, Rehab. Wszystkie bitwy Amy Winehouse w Teatrze Żydowskim w Warszawie, Cząstki kobiety w TR Warszawa oraz Genialna przyjaciółka we Wrocławskim Teatrze Współczesnym.

Prezent. Bilety do teatru dla tych, którym śmiech się od życia należy

Wiesz, że osoba, którą chcesz obdarować uwielbia komedie i humor w najlepszym wydaniu? Albo po prostu potrzebuje relaksu, odpoczynku lub rozrywki?

To wszystko znajdzie w teatrze podczas najzabawniejszych spektakli pod słońcem, takich jak Pomoc domowa, którą wystawiają Och-Teatr w Warszawie lub Wrocławski Teatr Komedia, Ożenek, który odbywa się w warszawskim Teatrze 6. piętro oraz w Och-Teatrze lub Prezent urodzinowy w Teatrze Capitol w Warszawie.

A jeśli chcielibyście zafundować komuś nietypowe przeżycia w formie komedii, która odbywa się w autokarze i podwarszawskim pałacu, wybierzcie Gluten Sex teatru Potem-o-tem. 

Ożenek

09.02 / 19:30
PLN Kup

Prezent. Bilety do teatru dla osób, które patrzą przez różowe okulary

Jeśli szukasz prezentu, dla kogoś kto oglądając spektakl lub film, czy czytając książkę, liczy na pozytywne zakończenia, postaw na optymistyczne spektakle. Pozytywną puentę znajdziesz m.in. w warszawskim Teatrze Rampa podczas sztuki Miłość jako jednostka chorobowa, a także w Teatrze 6. piętro w Warszawie, w którym wystawiany jest kostiumowy hit Piękna Lucynda.

Dodatkowo w Teatrze Współczesnym w Krakowie na scenie można podziwiać uwielbianą przez publiczność komedię Seks po krakosku, natomiast w Teatrze Polskim we Wrocławiu wystawiana jest magiczna opowieść Szekspira, czyli Sen nocy letniej.

Prezent. Bilety do teatru dla osób, które chodzą do teatru od święta

Jeśli chcielibyście zarazić kogoś swoją miłością do teatru, polecamy postawić na kultowe spektakle. To sztuki, które podbiły serca ludzi na całym świecie i nie schodzą z afiszów od wielu lat.

Są to m.in. Słoneczni chłopcy, których można podziwiać w warszawskim Och-Teatrze lub w Teatrze KTO w Krakowie, Szalone nożyczki we Wrocławskim Teatrze Komedia, Seks dla opornych w Teatrze Polonia w Warszawie lub w Teatrze Nowym w Łodzi i oczywiście przezabawna Kolacja dla głupca we Wrocławskim Teatrze Komedia. Więcej inspiracji znajdziecie też na naszej liście 50 sztuk wszech czasów.

Prezent. Bilety do teatru dla osób, które widzą szklankę do połowy pustą

Próbujesz wymyślić co sprezentować osobie, która uwielbia zanurzyć się w dystopijne historie? Mamy też coś dla nich! Aż dwie takie sztuki znajdziesz w Teatrze Powszechnym w Warszawie. To 1984 oraz Radio Mariia.

Natomiast STUDIO teatrgaleria wystawia The Employees, spektakl, którego akcja toczy się w przyszłości na statku kosmicznym. A we Wrocławskim Teatrze Współczesnym polecamy Kongres Futurologiczny, który porusza tematykę zaniedbania planety.

Prezent. Bilety do teatru dla osób z piekła rodem

Mroczne klimaty, dreszczyk emocji i upiorne postacie to coś co lubi osoba, dla której szukasz prezentu? W teatrach znajdziesz dla niej wiele intrygujących propozycji. Może to być Misery w krakowskim Teatrze BARAKAH, czyli doskonała adaptacja thrillera Stephena Kinga lub inspirowana Biblią Szatana Noc Walpurgii 1968 w Teatrze 38 w Krakowie.

Z lżejszych spektakli polecamy teatralno-koncertowe widowisko Rapsodia z Demonem oraz strasznie śmieszną komedię W grobie się nie mieści, które można obejrzeć w Teatrze Rampa w Warszawie.

Prezent. Bilety do teatru dla młodych gniewnych

Jakie spektakle spodobają się młodym osobom? To wyjątkowo inspirująca i kultowa adaptacja słynnego filmu o tym samym tytule – Stowarzyszenie Umarłych Poetów w Och-Teatrze w Warszawie lub emocjonalna i poruszająca opowieść na podstawie książki Dzieci z dworca ZOO w Teatr BARAKAH w Krakowie.

Natomiast podczas Testamentu Dziadersa lub Osiemnastki, które wystawiane są w warszawskim Teatrze Rampa, można zagłębić się w temat międzypokoleniowych konfliktów.

Testament dziadersa

19.02 / 19:30
80.00 PLN Kup

Prezent. Bilety do teatru dla fanów widowisk zapierających dech w piersiach

Jeśli wiesz, że osoba, której chcesz zrobić prezent nie lubi umiaru i doceni spektakularną scenografię oraz nietypowe rozwiązania sceniczne, wybierz dla niej spektakl z rozmachem. Polecamy zjawiskowe DIE ZAUBERFLÖTE / WOLFGANG AMADEUS MOZART (Czarodziejski flet) w Polskiej Operze Królewskiej w Warszawie oraz Carmen. Toujours la mort w Teatrze Wielkim w Poznaniu.

Co jeszcze robi ogromne wrażenie? To znakomita operetka Księżniczka Czardasza w Teatrze Muzycznym w Lublinie oraz musicale w warszawskiej SCENIE RELAX. W marcu 2023 roku odbędzie się tam długo wyczekiwana premiera słynnego na całym świecie spektaklu GREASE.

Prezent. Bilety do teatru dla osób, które lubią cięty język

Dla tych, którzy lubią, kiedy na scenie aż wrze od emocji, a bohaterowie dzielą się swoimi opiniami i myślami bez żadnych zahamowań, mamy coś specjalnego. Bo podczas spektakli Bóg Mordu w warszawskim Teatrze 6. piętro oraz Imię w Spektaklove w Warszawie z pozoru błaha rzecz rozpęta w teatrze prawdziwą burzę.

Natomiast Ci, którzy stawiają na szczerość bohatera, powinni wybrać się na monodramy Diva Show w Teatrze Kamila Maćkowiaka w Łodzi lub Byk, który można obejrzeć w STUDIO teatrgaleria w Warszawie oraz w Teatrze Nowym w Łodzi.

Bóg mordu

30.05 / 19:30
85.00 PLN Kup

Voucher do teatru. Prezent skrojony na miarę

A jeśli  nie masz pewności, który spektakl spodoba się komuś najbardziej, wybierz voucher do teatru. Taki prezent daje możliwość wyboru dowolnego spektaklu w dowolnym terminie.

Voucher ważny jest przez 6 miesięcy – jest to czas, w którym należy dokonać zakupu, natomiast wydarzenie może odbywać się w późniejszym terminie.

Wybór vouchera na prezent jest też wspaniałą opcją dla Ciebie – przy zakupie możesz wybrać różne wartości vouchera – od 30 do nawet 300 zł. Co więcej, masz pewność, że Twój prezent będzie idealnie dopasowany do gustu osoby obdarowanej.