wróć do bloga

Horoskop teatralny na 2023 rok od Wruszki Teatruszki

Zastanawiasz się, co czeka Cię w 2023 roku? Przykro nam, nie powiemy Ci, co wydarzy się w Twoim życiu ani prywatnym, ani zawodowym. Nasza Wruszka Teatruszka skupia się na kulturalnej stronie duszy.

Zobacz wróżbę dla swojego znaku zodiaku i dowiedz się, jakie spektakle musisz obejrzeć.

Baran (21.03–19.04)

Wreszcie zajmiesz się sprawami finansowymi. Zainwestujesz w kryptowaluty, kupisz garaż, założysz startup i jak wszyscy ludzie sukcesu, wydasz większość oszczędności na teatr. Musisz tylko wcześniej wstawać i więcej pracować.

Byk (20.04–20.05)

W tym roku musisz unikać niepokojów i lęków. Dlatego nie dokładaj sobie stresu w walce o najlepsze miejsca i zarezerwuj bilety na kilka spektakli do przodu. Rękoczyny zostaw na Fame MMA.

Bliźnięta (21.05–20.06)

Czeka Cię rok pełen podróży w nieznane. Postanowisz odkryć teatry, w których jeszcze Cię nie było. Jeszcze bardziej szalone Bliźnięta zobaczą nawet spektakle w innej dzielnicy. Jeśli w Twoim mieście nie ma teatru, w nowym roku musisz zainwestować w PKS (albo wydarzą się straszne rzeczy).

Rak (21.06–22.07)

W nowym roku czeka Cię prawdziwa miłość. Znów zakochasz się w teatrze, a Twoje uczucia będą odwzajemnione. Żeby pozgrywać niedostępną/ego, nie rezerwuj biletów z wyprzedzeniem, tylko kup wejściówkę tuż przed spektaklem.

Lew (23.07–22.08)

Kiedy okulista pyta cię o wadę, odpowiadasz, że masz same zalety? W nowym roku pora odpuścić uśpij w sobie lwa i rozpuść ego w podróży przez wszystkie spektakle, które poleci Ci Weź mnie. Do Teatru.

Panna (23.08–22.09)

W tym roku możesz czuć się trochę zagubiony. Również przy wyborze spektakli. Tak często będziesz dzwonić po poradę na infolinię kicket.com (dawne eWejściówki.pl), że zanim się zorientujesz, osoby, które odbierają telefon będą Ci doradzać przy wyborze mieszkania, diety pudełkowej i koloru zaproszeń ślubnych.

Waga (23.09–22.10)

2023 To Twój rok teraz to Ty sobie wybierasz problemy! Jeśli dobrze zarządzisz swoim losem, Twoim największym zmartwieniem będzie wybór spektaklu na niedzielne popołudnie. Jeśli pokierujesz nim źle, w połowie lata czeka Cię pojedynek na śmierć i życie z czarodziejem.

Skorpion (23.10–21.11)

W nowym roku rozwiniesz skrzydła i pozwolisz sobie na bycie najgorszą wersją siebie. Na spektaklach przestaniesz się powstrzymywać od niewybrednych komentarzy od 2 teatrów otrzymasz dożywotni zakaz wstępu, ale za to 3 gazety zaproponują Ci stanowisko recenzenta naczelnego. Po prostu nie pracuj nad sobą, a wszystko będzie dobrze.

Strzelec (22.11–21.12)

Styczniowe poczucie egzystencjalnej pustki popchnie Cię do samotnych wizyt w teatrze, gdzie w nieoczekiwanych okolicznościach nawiążesz nowe i owocne znajomości. Bądź jednak ostrożny/a! Przyjaciele są jak ciastka znikają, kiedy ich zjadasz.

Koziorożec (22.12–19.01)

W tym roku spróbujesz czegoś szalonego i wieczory zaczniesz spędzać w teatrach, a nocne powroty do domu okażą się rewolucyjne. Twoje życie wskoczy w końcu na właściwe tory dzięki odkryciu, że jeśli późno wstaniesz, to możesz od razu zjeść obiad i nie musisz robić śniadania.

Wodnik (20.01–18.02)

Niby nie wierzysz w horoskopy, a jednak to czytasz. I dobrze, bo i tak nic nie ma znaczenia, czas to tylko koncept, a Słońce kiedyś zgaśnie. Równie dobrze możesz iść do teatru. Tam też nie wszystko jest naprawdę.

Ryby (19.02–20.03)

Nowy rok nowy/a Ty? Nie tym razem. Wszystkie Twoje noworoczne postanowienia, że zaczniesz oszczędzać, pójdą w las. Wydasz wszystko na dyskoteki, chłopaków i ogólnie takie takie, chociaż w miarę to teatr Cię najbardziej kręci.

Mało Ci wróżb? Obejrzyj live’a Wruszki Teatruszki i zainspiruj się przy wyborze spektakli.