wróć do bloga

Black Friday w teatrze i nie tylko. Bilety do -70%

Black Friday w teatrze, muzeach, klubach muzycznych i innych instytucjach kultury to prawdopodobnie najlepszy czas w roku na robienie zakupów. Jednak z nami możesz cieszyć się zniżkami nie tylko w piątek, ale przez cały weekend i w Cyber Monday. To jedyna taka akcja w roku, podczas której kupicie bilety nawet 70% taniej.

My w tym czasie stawiamy na emocje i przeżycia, które dają spektakle, wystawy, koncerty, festiwale i wiele więcej. A które instytucje biorą udział w akcji i które wydarzenia będą w obniżonej cenie? Wszystkie promocje pojawią się w tym artykule, a przy każdym tytule podane będą kody rabatowe.

Kiedy zaczynamy Black Weekend?

Wielkimi krokami zbliża się najbardziej wyczekiwana promocyjna akcja – Black Friday. Teatr, festiwale, muzea – to tylko niektóre miejsca, do których możesz kupić tańsze bilety. W tym roku Black Weekend będzie trwać od 24 do 27 listopada 2023 roku do godziny 23.59. Jak co roku biorą w nim udział instytucje z całej Polski, m.in. Warszawy, Krakowa, Poznania, Gdańska, Łodzi, Wrocławia, Katowic, Torunia i Gdańska. Liczba biletów na każde wydarzenie jest ograniczona.

Black Friday. Teatry, festiwale, koncerty i wystawy

Niezależnie od tego, co lubisz najbardziej – teatr, muzykę, czy sztukę, podczas Black Weekendu znajdziesz mnóstwo różnych wydarzeń. Od najpopularniejszych spektakli teatralnych, przez sztuki w offowych teatrach, warsztaty, ale też wydarzenia muzyczne, np. Olsztyn Green Festival.

Kody rabatowe będą aktywne od 24 listopada.

→ Warszawa

Kliknij w grafikę i zobacz wszystkie wydarzenia w Warszawie biorące udział w Black Weekend.


Studio Teatrgaleria

STUDIO teatrgaleria w Black Weekend ma dla Was 40% zniżki na cały repertuar! Promocyjne bilety kupicie m.in. na najnowszy spektakl „Polowanie na osy. Historia na śmierć i życie.”, ale też na uwielbiane przez publiczność sztuki, takie jak „Byk”, „The Employees” czy „Wyspa Jadłonomia”. 

Aby otrzymać zniżkę, użyj kodu BW40


Teatr Ateneum

„Dzień Świra”, „Kwartet”, „Wzrusz moje serce”, „Uciekinierki” i „Zesłanie”. Jeśli nie widzieliście jeszcze tych spektakli w Teatrze Ateneum, to teraz jest idealny moment, żeby nadrobić zaległości. W Black Friday bilety kupicie w cenie -20%.

Aby otrzymać zniżkę, użyj kodu BW20


TR Warszawa

W TR Warszawa bilety na mocny i groteskowy spektakl „Mój sztandar zasikał kotek. Kroniki z Donbasu” w reż. Aleksandry Popławskiej dostaniecie w cenie obniżonej o 40%, natomiast na tajemniczą sztukę „Robert Robur” w reż. Krzysztofa Garbaczewskiego bilety otrzymacie w cenie niższej o 30%.

Aby otrzymać zniżki, użyj kodów BW40 oraz BW30


Teatr Capitol 

Black Friday w Teatrze Capitol to aż 40% zniżki na przezabawną komedię pełną pomyłek dla dorosłych „Alibi od zaraz”, ale także na uwielbiany musical dla dzieci i młodzieży „#kopciuszek”, który jest współczesną interpretacją klasycznej baśni Braci Grimm.

Aby otrzymać zniżkę, użyj kodu BW40


Teatr Żydowski

Teatr Żydowski ma dla Was aż 50% zniżki na znakomity spektakl muzyczny „Jentl”. Łapcie bilety, póki są, bo obłędna inscenizacja i wciągająca opowieść o wolności, determinacji i życiu w zgodzie ze sobą, przyciąga tłumy widzów. 

Aby otrzymać zniżkę, użyj kodu BW50


Teatr Powszechny

Dwa znakomite spektakle dla dorosłych, „Orlando. Biografie” i „Tęsknica” oraz cudowna adaptacja książki dla dzieci Astrid Lindgren „Ronja, córka zbójnika” – na te spektakle Teatru Powszechnego z okazji Black Friday otrzymacie aż 40% zniżki. 

Aby otrzymać zniżkę, użyj kodu BW40


Teatr Rampa

„Rapsodia z Demonem”, „Osiemnastka” i „Testament Dziadersa”. To jedne z najbardziej ulubionych spektakli Teatru Rampa, na które bilety dostaniecie teraz -20% zniżki.

Aby otrzymać zniżkę, użyj kodu BW20


Potem-o-tem

Na spektakle Potem-o-tem, jednego z najbardziej oryginalnych teatrów w Warszawie, z okazji Black Weekendu otrzymacie zniżkę -30% na spektakl „Po(*)łączność”, a także -20% na sztukę „20 lexusów na czwartek”.

Aby otrzymać zniżki, użyj kodów BW30 oraz BW20


Teatr Sabat 

Świętuj Black Weekend w teatrze rewiowym i zobacz hity takie jak „Viva Sabat”, „Rewia moja miłość – Historia Rewii” i „Rewia Filmowa” w cenie niższej o 40%. 

Aby otrzymać zniżkę, użyj kodu BW40


Teatr Druga Strefa

Aż pięć spektakli możecie obejrzeć w Teatrze Druga Strefa w cenie -40%. To znakomite „Między światami”, „Podszepty”, „Macbeth”, „Czkawka” i „Ja, córka Rasputina”.

Aby otrzymać zniżkę, użyj kodu BW40


Teatr IMKA

Z okazji Black Weekendu Teatr IMKA ma dla Was coś ekstra. To -30% na cały repertuar! Znajdziecie w nim największe hity, takie jak „Niespodziewany powrót”, „Rewizor” czy „Kłamstwo”, ale też spektakle dla dzieci, m.in. „Róża w krainie łobuzów”, „Imieniny Świętego Mikołaja” i wiele więcej. 

Aby otrzymać zniżkę, użyj kodu BW30


Garnizon Sztuki 

Garnizon Sztuki ma dla Was zniżki na cały repertuar. Kod rabatowy -20% możecie wykorzystać na wszystkie spektakle, które są na afiszu. To m.in. „VICTORIA / True Woman Show”, „Niepamięć”, „GRA”, „Same Plusy”, „Pozytywni”, ale też najnowsza premiera „Klub Niepokornych” oraz kierowane do najmłodszej widowni przedstawienie „Gdzie jest Buteleczka?”.

Aby otrzymać zniżkę, użyj kodu BW20


Teatr Komedia

W Black Weekend na przezabawną komedię Teatru Komedia z doskonałą obsadą aktorską – „W łóżku z rabusiem” – możecie kupić bilety w cenie niższej o 50%.

Aby otrzymać zniżkę, użyj kodu BW50


Winomalowanie

Co powiecie na wieczór spędzony na malowaniu w najlepszym towarzystwie z nielimitowanym winem i smacznymi przekąskami? Z okazji Czarnego Piątku na wydarzenie „Winomalowanie” otrzymacie 20% zniżki.

Aby otrzymać zniżkę, użyj kodu BW20


Wino-Grono.art w Warszawie

Wydarzenia Wino-Grono.art to prawdziwa uczta dla duszy. Pod okiem doświadczonego Artysty Malarza, za pomocą farb i pędzli, sącząc wino, będziecie mogli stworzyć swoje unikalne dzieło sztuki. Bilety na wydarzenie dostaniecie w cenie -20%.

Aby otrzymać zniżkę, użyj kodu BW20


Pardon, To Tu 

Jeśli chcesz spędzić czas w niebanalnej atmosferze, to koniecznie zobacz jedną z najbardziej klimatycznych miejscówek w Warszawie, Pardon, To Tu. W Black Friday mamy dla Was 20% zniżki na wyjątkową «Koncertową Premierę Albumu 'Smartwoods’» kompozytora, multiinstrumentalisty Piotra Kurka.

Aby otrzymać zniżkę, użyj kodu BW20


Teatr Soho

Teatr Soho ma dla Was zniżkę na prawdziwą klasykę. W Black Friday aż 50% mniej zapłacicie za bilety na spektakl „Don Kichot”.

Aby otrzymać zniżkę, użyj kodu BW50


Smykofonia na Grochowskiej

Podczas Black Friday znajdziecie też wydarzenia dla najmłodszych. Bilety na Smykofonię na Grochowskiej “Jesienny czas” dla grupy wiekowej 2-5 lat, otrzymacie w cenie -30%.

Aby otrzymać zniżkę, użyj kodu BW30


TEATR XL im. Artystów Zaangażowanych

Aż 60% zniżki ma dla Was TEATR XL im. Artystów Zaangażowanych na mroczną, groteskową, ale i zabawną makabreskę „Nieświeży oddech jutra” oraz 30% na „Miłość, seks i powroty”. 

Aby otrzymać zniżkę, użyj kodów BW60 oraz BW30


Teatr Maskarada

Black Friday w Teatrze Maskarada to magiczna, zimowa propozycja dla najmłodszych. Bilety na „Śnieżny show”, spektakl pełen tańca i śpiewu, kupicie teraz w cenie -20%.

Aby otrzymać zniżkę, użyj kodu BW20


Teatr WAM 

Dla tych, którzy uwielbiają muzykę Franka Sinatry, Tony’ego Bennetta, czy Cole Porter, mamy wspaniałą wiadomość. Bilety na Koncert Tomasza Steciuka „The Good Life” w Teatrze WAM, podczas którego usłyszycie największe przeboje amerykańskiego swingu w polskiej wersji językowej, otrzymacie 50% zniżki.

Aby otrzymać zniżkę, użyj kodu BW50


Teatr WARSawy

Bilety na „Kompleks Portnoya” otrzymacie w cenie -30%. Spektakl został stworzony na podstawie powieści Philipa Rotha, która została zakazana w Australii i wielu bibliotekach amerykańskich. Wyjątkowo szczere traktowanie seksualności i szczegółowe opisy fantazji i obsesji bohatera wywołały burzę kontrowersji.

Aby otrzymać zniżkę, użyj kodu BW30


KONCERTY PRZY ŚWIECACH w Sali Koncertowej Fryderyk 

To jedna z najbardziej klimatycznych propozycji z okazji Black Friday. W przepięknym wnętrzu Sali Koncertowej Fryderyk, oświetlonym jedynie blaskiem świec, posłuchamy kompozycji Fryderyka Chopina (i nie tylko) w wykonaniu niezwykłych artystów. Bilety otrzymacie w cenie -20%.

Aby otrzymać zniżkę, użyj kodu BW20


Kolektyw światowe kobiety, lokalni mężczyźni

Bilety na spektakl ,,Usługa czysto platoniczna”, który powstał na podstawie reportażu Oktawii Kromer, możecie kupić w obniżonej cenie -20%.

Aby otrzymać zniżkę, użyj kodu BW20


Teatr Collegium Nobilium

Podczas spektaklu „Instrukcje” Teatr Collegium Nobilium przekonacie się, że instrukcje mówią o nas znacznie więcej niż może się wydawać. Bilety otrzymacie w cenie -20%.

Aby otrzymać zniżkę, użyj kodu BW20


Scena Relax 

Z okazji Black Friday Scena Relax przygotowała promocje zarówno dla młodszych, jak i starszych widzów. Bilety na musical „Tajemnica Tomka Sawyera” możecie kupić w cenie -40%, natomiast na wydarzenia, takie jak komedie „SUPERPRODUKCJA, czyli kręcimy Krzyżaków” i „Telewizja kłamie”, koncert-spektakl „Blues Witch Project”, a także spektakl muzyczny „Abonament na szczęście” otrzymacie -20%.

Aby otrzymać zniżkę, użyj kodów BW40 oraz BW20


Muzeum Życia w PRL 

Marzyliście kiedyś, żeby przenieść się do innej epoki wehikułem czasu? Podziwiając „Wystawę stałą” w Muzeum Życia w PRL, poznacie fascynującą historię i realia życia w dawnej Polsce. Bilety do muzeum w Black Weekend otrzymacie w cenie -20%.

Aby otrzymać zniżkę, użyj kodu BW20


Voces Gaudii

Voces Gaudii, czyli chór LGBT+, który jest pierwszą tego typu inicjatywą w Polsce, ma dla Was 20% zniżki na «Voces Gaudii & Friends: „BLISKO/CZULE”» – koncert queerowych chórów z Czech, Ukrainy i Polski.

Aby otrzymać zniżkę, użyj kodu BW20


Teatr Scena 96

W Teatrze Scena 96 obejrzycie pełne uroku, rozwijające wyobraźnię spektakle dla dzieci. Z okazji Black Friday dostaniecie 20% zniżki na dwa z nich. To „Paweł i Gaweł cd.”, podczas którego dowiecie się, jak potoczyły się losy skłóconych sąsiadów oraz inspirowany bajką o Brzydkim Kaczątku „Czarny łabędź”.

Aby otrzymać zniżkę, użyj kodu BW20


Komuna Warszawa 

Komuna Warszawa ma dla Was bilety w cenie -50% na nietuzinkowe, kreatywne i jedyne w swoim rodzaju wydarzenia. To nawiązujący do kultury queerowej, ballroomowej i samego tańca vogue „Sticky Fingers Club”, gamingowy performance „virtualritual” oraz spektakl z motywem sportu „Glory Game”.

Aby otrzymać zniżkę, użyj kodu BW50


Chopin Point Warsaw 

Jeśli chcielibyście spędzić niezwykły wieczór, słuchając muzyki Fryderyka Chopina w wykonaniu wybitnych pianistów, polecamy wybrać się na wyjątkowe „Koncerty chopinowskie”, które odbywają się w Chopin Point na Krakowskim Przedmieściu. Teraz, w Black Weekend bilety kupicie w cenie -30%.

Aby otrzymać zniżkę, użyj kodu BW30


Mazowiecki Instytut Kultury

„Scena Młodego Widza: Eliksir mądrości” to spektakl dla dzieci od 5 roku życia, podczas którego widzowie będą towarzyszyć Profesorowi Eugeniuszowi w tworzeniu wynalazku swojego życia. Bilety na przedstawienie, po którym odbędą się też warsztaty naukowe „Czary Mary Eksperyment!” kupicie teraz 50% taniej. 

Aby otrzymać zniżkę, użyj kodu BW50


→ Kraków

Kliknij w grafikę i zobacz wszystkie wydarzenia w Krakowie, biorące udział w Black Weekend.


Teatr Barakah

Jak co roku do akcji Black Friday w teatrze włącza się znakomity Teatr Barakah, który ma dla Was aż 3 zniżki. To -40% na „Anioły w Amercyce, czyli demony w Polsce”, -30% na Matka Joanna od Aniołów” i -20% na „Marzyciele”. 

Aby otrzymać zniżki, użyj kodów BW40, BW30 oraz BW20


Teatr Współczesny

Przewrotna komedia kryminalna „Pojedynek”, pełne humoru spektakle „Seks po krakosku” i „Wina Kupidyna” oraz przejmujący dramat „Frida”. To kultowe i uwielbiane przez publiczność spektakle Teatru Współczesnego, na które bilety podczas Black Weekendu kupicie 20% taniej. 

Aby otrzymać zniżkę, użyj kodu BW20


Teatr im. Juliusza Słowackiego

Właśnie tam Stanisław Wyspiański wystawiał większość swoich dzieł i tam debiutował Witkacy. Teatr im. Juliusza Słowackiego to jeden z najsłynniejszych instytucji kulturalnych w Polsce, a podczas Black Friday bilety na cztery spektakle kupicie 20% taniej. Wśród nich znajdziecie tytuły takie jak „Agamemnon”, „Lepper. Będziemy wisieć albo siedzieć”, „Zimowla” i „Pani Bovary. Możliwa historia”.

Aby otrzymać zniżkę, użyj kodu BW20


Dom Komedii

Dom Komedii z okazji Black Friday ma dla Was mnóstwo propozycji, w tym rekordową zniżkę -70% na impro „Strzała Amora! Improwizowana Komedia Romantyczna”. Dodatkowo -50% otrzymacie na „Kochaj Albo Rzuć! Improwizowana Komedia Romantyczna”, „Bardzo Dziwne Związki – Relacyjna Komedia Improwizowana”, „Mity, Baśnie i Wizje: Mistyczna Komedia Improwizowana z Karo Gawlik”, „Wszystko zostaje między nami – Improwizowany Spektakl Pełen Sekretów” i „Tarantino, czyli seks, śmiech i śmierć: Hollywodzka komedia improwizowana”. Natomiast bilety w cenie -40% kupicie na „Że co, ja nie dam rady? Improwizowane Wyzwania Komediowe”, „Może Pan już przestać wiercić? Improwizowana Komedia Sąsiedzka”, „Kochaj Albo Rzuć! Improwizowana Komedia Romantyczna” oraz „Wierszem mi to powiedz! Improwizowana Komedia Rymowana”.

Aby otrzymać zniżki, użyj kodów BW50 oraz BW40


Szkoła Komedii

Bilety na wydarzenia Szkoły Komedii: „Pokaz Powarsztatowy Uczniów Szkoły Komedii”, „Otwarta Scena Szkoły Komedii” i „Impro Dżem Szkoły Komedii Świąteczna Edycja!” w Black Weekend kupisz w cenie -40%.

Aby otrzymać zniżkę, użyj kodu BW40


Teatr Przypadków Feralnych

Teatr Przypadków Feralnych, który słynie ze skłaniających do myślenia i oryginalnych sztuk utrzymanych w konwencji teatru absurdu, ma dla Was -30% na dwa znakomite spektakle – „Lekcja” i „Noc cudów”.

Aby otrzymać zniżkę, użyj kodu BW30


Teatr Bez Rzędów

Bilety do Teatru Bez Rzędów na muzyczny monodram „Kamil ma urodziny” oraz na „Zagraj to jeszcze raz… – sam” na motywach „Play It Again – Sam!” Woody’ego Allena otrzymasz w obniżonej cenie -30%.

Aby otrzymać zniżkę, użyj kodu BW30


Iluzjonista Adrian Mitoraj 

Podczas Black Weekendu bilety na najbardziej magiczne show Iluzjonisty Adriana Mitoraja „Pokaz iluzji dla całej rodziny” otrzymasz w obniżonej cenie -40%. 

Aby otrzymać zniżkę, użyj kodu BW40


Teatr Bakałarz

Bilety na aż pięć urzekających spektakli Teatru Bakałarz – „Tu nie ma takich ludzi”, „Wydmuszka”, „Sarenki”, „Ławeczka” i „Hamlet po czesku” w Black Weekend możecie kupić w aż 50% niższej cenie.

Aby otrzymać zniżkę, użyj kodu BW50


Teatr Łaźnia Nowa

Teatr Łaźnia Nowa ma dla Was dwa kody rabatowe na zjawiskowe spektakle. To -50% na mockument choreo-terapeutyczny „Agon” i -20% na nawiązującą do filmu Almodovara sztukę „Wszystko o mojej matce”.

Aby otrzymać zniżki, użyj kodów BW50 oraz BW20


Teatr Praska 52 

Teatr Praska 52 to przede wszystkim pełne humoru sztuki i znakomita gra aktorska. Bilety na zabawne i ujmujące komedie, takie jak „Łysa Śpiewaczka”, „Napis”, „Kosztowny Romans”, „Pocieszne wykwintnisie” i „Sąsiadka”, ale też na poruszającą tragikomedię „Emigranci” i spektakl dla widzów od 5 lat „Gino i Suzi. Kucharze” otrzymacie w cenie -20%.

Aby otrzymać zniżkę, użyj kodu BW20


Teatr KTO

Teatr KTO przygotował dla Was 50% zniżki na znakomite komedie – „Atrament dla leworęcznych”, „Stroiciel grzebieni”, „Słoneczni chłopcy” i „Arkadia”, ale też spektakl muzyczny „Uczycie nas, jak suknie się podnosi” oraz poruszający dramat „Sticky Fingers Club”.

Aby otrzymać zniżkę, użyj kodu BW50


Centrum Sztuki Współczesnej Solvay

Krakowskie Centrum Sztuki Współczesnej Solvay ma dla Was różnorodne propozycje. Zniżkę -50% otrzymacie na spektakl „Bruno Sznajder. Plomba Hrabiego” w oparciu o teksty Sławomira Mrożka oraz na „Koncert Nikos Rusketos & Zespół Grecki Orfeusz”, podczas którego usłyszycie największe greckie przeboje. I to nie wszystko. Bilety na „Koncert Artur Dutkiewicz Trio”, inspirowany tzw. muzyką kontemplacyjną oraz na cudny spektakl dla dzieci „7 legend Krakowa Smok opowiada” kupicie w cenie -20%.

Aby otrzymać zniżki, użyj kodów BW50 oraz BW20


Krakowski Teatr Iluzji

Aż -40% otrzymacie na niesamowity pokaz iluzji karcianej „Karty na stół” iluzjonisty Michała Kulika. Półfinalista „Mam Talent!” oczaruje Was pełną uroku atmosferą i magicznym performancem, który na długo zapadnie Wam w pamięci.

Aby otrzymać zniżkę, użyj kodu BW40


Galeria Teatralna

Galeria Teatralna ma dla Was -20% na przezabawny spektakl „Godzinka spokoju”. Podczas komedii na scenie będziecie mogli podziwiać znakomitych aktorów, m.in. Pawła Wawrzeckiego, Ewa Wencel i Grzegorz Wons.

Aby otrzymać zniżkę, użyj kodu BW20


Wino-Grono.art w Krakowie

Wydarzenia Wino-Grono.art to prawdziwa uczta dla duszy. Pod okiem doświadczonego Artysty Malarza, za pomocą farb i pędzli, sącząc wino, będziecie mogli stworzyć swoje unikalne dzieło sztuki. Bilety na wydarzenie dostaniecie w cenie -20%.

Aby otrzymać zniżkę, użyj kodu BW20


Teatr Czarny

Black Friday w Teatrze Czarnym to aż -30% na bilety na muzyczny spektakl „Cantana Negra” inspirowany mrocznym i groteskowym weimarskim kabaretem.

Aby otrzymać zniżkę, użyj kodu BW30


Marcin Zbigniew Wojciech Stand-Up „Szczerze?”

Jesteście fanami stand-upu? W takim razie mamy dla Was dobrą wiadomość. Bilety na najnowszy program Marcina Zbigniewa Wojciecha ,,SZCZERZE” dostaniecie w cenie -20%.

Aby otrzymać zniżkę, użyj kodu BW20


Teatr Capitol na wyjeździe w Krakowie

Macie ochotę na świetną komedię o relacjach damsko-męskich? W Black Weekend bilety na „Bożyszcze Kobiet” warszawskiego Teatru Capitol dostaniecie w cenie -30%.

Aby otrzymać zniżkę, użyj kodu BW30


Scena Supernova 

Scena Supernova ma dla Was dwie duże zniżki. To aż -50% na znakomity spektakl o rodzinnych relacjach „Znaczył kapitan” i -40% na poruszający monodram „Biała radość w Harrison” na podstawie fragmentów książki Katarzyny Surmiak-Domańskiej „Ku Klux Klan. Tu mieszka miłość”.

Aby otrzymać zniżkę, użyj kodów BW50 oraz BW40


Grupa Improwizacyjna Jakkolwiek 

Co powiesz na Black Friday w teatrze impro? Grupa Improwizacyjna Jakkolwiek ma dla Was aż 40% zniżki na oniryczny spektakl improwizowany „Morfeusz”, podczas którego bohater staje oko w oko ze swoimi demonami.

Aby otrzymać zniżkę, użyj kodu BW40


Teatr Loch Camelot

W klimatycznym Teatrze Loch Camelot, który znajduje się w XIII-wiecznym budynku, możecie obejrzeć niesamowity spektakl muzyczny „Ani w górze, ani w dole …. czyli Opowieści Nieoczywiste”, na który bilety otrzymacie 40% zniżki.

Aby otrzymać zniżkę, użyj kodu BW40


→ Wrocław

Kliknij w grafikę i zobacz wszystkie wydarzenia we Wrocławiu, biorące udział w Black Weekend.


Wrocławski Teatr Współczesny

Na kultowy spektakl „W co wierzą Polacy” stworzony na podstawie książki Tomasza Kwaśniewskiego oraz na najnowszą produkcję Wrocławskiego Teatru Współczesnego „Uwolnienie”  otrzymacie -20%. 

Aby otrzymać zniżkę, użyj kodu BW20


Wino-Grono.art we Wrocławiu

Wydarzenia Wino-Grono.art to prawdziwa uczta dla duszy. Pod okiem doświadczonego Artysty Malarza, za pomocą farb i pędzli, sącząc wino, będziecie mogli stworzyć swoje unikalne dzieło sztuki. Bilety na wydarzenie dostaniecie w cenie -20%.

Aby otrzymać zniżkę, użyj kodu BW20


Vertigo Jazz Club

Jedno z najbardziej klimatycznych miejsc na mapie Wrocławia – Vertigo Jazz Club ma dla Was dwie duże zniżki na koncerty. To -50% na „The Best Jazz Standards by Darek Rubinowski Quartet” i -40% na „Andrzej Zaucha zaśpiewany przez Wiktorię Bińczyk”.

Aby otrzymać zniżkę, użyj kodów BW50 oraz BW40


ATM Scena na Bielanach 

Aż -40% z okazji Black Weekendu otrzymasz na kultową komedię „Kiedy kota nie ma…” w doskonałej obsadzie aktorskiej, m.in. z Violą Arlak, Haliną Bednarz, Jackiem Lenartowiczem, Zbigniewem Suszyńskim, Martą Bryłą i Agatą Puterko.

Aby otrzymać zniżkę, użyj kodu BW40


Teatr Capitol na wyjeździe we Wrocławiu

Farsa warszawskiego Teatru Capitol, która bawi widzów do łez to m.in. „Komedia odlotowa, czyli lumbago”. W Black Weekend bilety spektakl dostaniecie w cenie -30%.

Aby otrzymać zniżkę, użyj kodu BW30


→ Łódź

Kliknij w grafikę i zobacz wszystkie wydarzenia w Łodzi, biorące udział w Black Weekend.


Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka

Bilety na aż sześć spektakli Teatru Nowego w Łodzi, w Black Weekend możecie kupić w cenie -20%. To m.in. najnowsze produkcje – „Mój pierwszy rave”, „Śmierć komiwojażera” i „Carmen”, ale też hity poprzednich sezonów – „Dobrze ułożony młodzieniec”, „Ślubu nie będzie” i „Beze mnie jesteś nikim”.

Aby otrzymać zniżkę, użyj kodu BW20


Akademia Muzyczna w Łodzi

Dla tych, którzy uwielbiają wydarzenia w świątecznej atmosferze, Akademia Muzyczna w Łodzi przygotowała spektakl muzyczny „Pod skrzydłem anioła – musical od święta”, na który bilety kupicie w cenie -20%. I to nie wszystko, bo zniżka dotyczy też wspaniałych koncertów – „Perkusyjny Atlas Świata Przedświąteczna podróż w czasie” oraz „Inauguracja III Międzynarodowego Konkursu Skrzypcowego im. Grażyny Bacewicz / 11. AŻ Festiwal”.

Aby otrzymać zniżkę, użyj kodu BW20


Teatr Kamila Maćkowiaka

Do akcji Black Friday w teatrze dołączył też znakomity Teatr Kamila Maćkowiaka. Teraz bilety na dwa doskonałe spektakle dostaniecie w cenie -20%. Wśród nich są trzymający w napięciu thriller „Śmierć i dziewczyna” i tragifarsa z elementami stand-upu „Zombi”.

Aby otrzymać zniżkę, użyj kodu BW20


Teatr Capitol na wyjeździe w Łodzi

„Kiedy kota nie ma…” to jedna z najbardziej popularnych i najwyżej ocenianych komedii Teatru Capitol. Bilety na tą pełną pomyłek i zabawnych sytuacji farsę otrzymacie teraz w cenie -30%.

Aby otrzymać zniżkę, użyj kodu BW30


Wino-Grono.art w Łodzi

Wydarzenia Wino-Grono.art to prawdziwa uczta dla duszy. Pod okiem doświadczonego Artysty Malarza, za pomocą farb i pędzli, sącząc wino, będziecie mogli stworzyć swoje unikalne dzieło sztuki. Bilety na wydarzenie dostaniecie w cenie -20%.

Aby otrzymać zniżkę, użyj kodu BW20


→ Gdańsk

Kliknij w grafikę i zobacz wszystkie wydarzenia w Gdańsku, biorące udział w Black Weekend.


Teatr Wybrzeże

Spektakl „Koło Sprawy Bożej” Teatru Wybrzeże opowiada o jednej nocy, podczas której spotykają się członkowie sekty towiańczyków. Bilety na tę tajemniczą sztukę, kupicie w cenie -20%. 

Aby otrzymać zniżkę, użyj kodu BW20


Teatr Capitol na wyjeździe w Gdańsku

W Gdańsku możecie objrzeć też dwie uwielbiane przez publiczność komedie Teatru Capitol na wyjeździe. To „Komedia odlotowa, czyli lumbago” i „Bożyszcze Kobiet”, na które bilety kupicie w cenie -30%. 

Aby otrzymać zniżkę, użyj kodu BW30


Wino-Grono.art w Gdańsku

Wydarzenia Wino-Grono.art to prawdziwa uczta dla duszy. Pod okiem doświadczonego Artysty Malarza, za pomocą farb i pędzli, sącząc wino, będziecie mogli stworzyć swoje unikalne dzieło sztuki. Bilety na wydarzenie dostaniecie w cenie -20%.

Aby otrzymać zniżkę, użyj kodu BW20


→ Pozostałe miasta

Kliknij w grafikę i zobacz wszystkie wydarzenia w całej Polsce, biorące udział w Black Weekend.


Olsztyn Green Festival

Z okazji Black Weekendu mamy dla Was zniżkę na jeden z najbardziej niesamowitych festiwali w Polsce. Przy zakupie dwóch karnetów na Olsztyn Green Festival otrzymacie 10% zniżki. 

Aby otrzymać zniżkę, użyj kodu BW10


Teatr Muzyczny w Toruniu

Jeśli kochacie jazz, nie możecie przegapić tego koncertu. „Jazz w pałacu: Mike Parker Quartet” w Teatrze Muzycznym w Toruniu to najnowszy projekt wybitnego basisty i kompozytora z Nowego Jorku. W Black Weekend bilety na wydarzenie otrzymacie w cenie -30%.

Aby otrzymać zniżkę, użyj kodu BW30


Opera Lubelska w Lublinie

Opera „Tosca” Giacoma Pucciniego to thriller polityczny, którego akcja toczy się w Rzymie w czasie krótszym niż 24 godziny. Stawka jest wysoka, a akcja pełna napięcia, dlatego obejrzenie spektaklu jest wyjątkowo intensywnym przeżyciem. Z okazji Black Friday bilety na słynny spektakl otrzymacie w cenie -20%.

Aby otrzymać zniżkę, użyj kodu BW20


Teatr Capitol na wyjeździe (Poznań, Katowice, Pruszków, Opoczno, Grójec, Koszalin, Bielsk Podlaski, Grodzisk Mazowiecki, Sieradz, Puławy, Kutno, Zielona Góra)

Najpopularniejsze komedie warszawskiego Teatru Capitol możecie obejrzeć w obniżonej o 30% cenie w wielu miastach Polski. To „Alibi od zaraz” i „Dajcie mi Tenora!” w Poznaniu, „Komedia odlotowa, czyli lumbago” w Katowicach, Poznaniu, Opocznie i Zielonej Górze, „Prezent urodzinowy” w Pruszkowie i Grodzisku Mazowieckim, „Klub Mężusiów” w Grójcu, „O co biega?” w Koszalinie, „A mi to rybka!” w Bielsku Podlaskim i Kutnie, „Razem czy osobno?” w Poznaniu i Sieradzu oraz „Kiedy kota nie ma…” w Puławach. 

Aby otrzymać zniżkę, użyj kodu BW30


Wino-Grono.art (Warszawa, Poznań, Gdańsk, Wrocław, Kraków, Łódź, Gdynia, Katowice, Szczecin, Bydgoszcz, Gliwice)

Wydarzenia Wino-Grono.art to prawdziwa uczta dla duszy. Pod okiem doświadczonego Artysty Malarza, za pomocą farb i pędzli, sącząc wino, będziecie mogli stworzyć swoje unikalne dzieło sztuki. Bilety w obniżonej o 20% cenie dostaniecie na warsztaty w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Krakowie, Łodzi, Gdyni, Katowicach, Szczecinie, Bydgoszczy, Gliwicach i we Wrocławiu. 

Aby otrzymać zniżkę, użyj kodu BW20


Iluzjonista Adrian Mitoraj w Katowicach 

Podczas Black Weekendu bilety na najbardziej magiczne show Iluzjonisty Adriana Mitoraja „Pokaz iluzji dla całej rodziny” otrzymasz w obniżonej cenie -40%. 

Aby otrzymać zniżkę, użyj kodu BW40


OBRA Festival w Gorzycy

Podczas Black Weekendu już możecie zaplanować sobie lato z Obra Festival w Gorzycy. Karnety z polem namiotowym na 5 dni na V edycję festiwalu muzyki elektronicznej otrzymacie w cenie -20%.

Aby otrzymać zniżkę, użyj kodu BW20


Zobacz jeszcze więcej promocji

To jeszcze nie koniec promocji. Kliknij w grafikę i zobacz więcej obniżek (bez kodów rabatowych) na spektakle. Znajdziesz tu bilety do instytucji takich jak Teatr Narodowy w Warszawie, Teatr Komedia w Warszawie, Teatr Praska 52 w Krakowie, Teatr Kamila Maćkowiaka w Łodzi, Teatr Komedia – … mój teatr w Poznaniu oraz Stacja Muzeum w Warszawie.