Akcja #WspieramKulture coraz bardziej się rozrasta! Jeśli chcecie okazać swoje wsparcie, teraz możecie kupić dla siebie lub bliskiej osoby Bilet #WspieramKulture, który można wykorzystać w wybranym teatrze do końca 2021 roku.

Bilet można kupić do wybranego teatru za dowolną kwotę. Ma on charakter vouchera – za jego zakup otrzymasz kod rabatowy, który obniża cenę biletów w danym teatrze o wartość Biletu #WspiermKulture. To wspaniały sposób na to, by okazać wsparcie swoim ulubionym aktorom i teatrom w tym trudnym czasie. Działa to podobnie, jak bilet otwarty, ale za wybraną przez Ciebie sumę.

Tutaj znajdziecie bilety otwarte  #WspieramKulture do Waszych ulubionych teatrów.

Jeśli wolicie nie wybierać konkretnego teatru, mamy coś specjalnie dla Was. Voucher do teatru to idealny prezent dla każdego miłośnika kultury. Za jego pomocą możemy kupić bilet do dowolnego teatru na dowolny spektakl. Po wpisaniu kodu rabatowego, który widnieje na voucherze, cena za biletów zostanie obniżona o wartość vouchera.

Wszystko, co znajdziemy na stronie eWejściówki.pl, jest do naszej dyspozycji: teatry, muzea, opery, koncerty i wiele więcej. Tak innowacyjne rozwiązanie daje maksymalną swobodę wyboru osobie obdarowanej, a dzięki temu możemy być pewni, że prezent zadowoli każdego. Voucher do teatru sprawdzi się jako prezent na urodziny, Dzień Matki, Ojca, Babci, Walentynki czy Boże Narodzenie.

Voucher do teatru należy wykorzystać w ciągu sześciu miesięcy od zakupu. Obdarowana osoba ma bardzo dużo czasu, by zastanowić się nad wyborem. Może zapoznać się z ofertą wielu teatrów i wybrać najbardziej obiecujący spektakl, a także w razie wątpliwości skontaktować się z firmą za pomocą infolinii lub wiadomości e-mail. Pracownicy chętnie pomagają dokonać wyboru i przybliżają aktualny repertuar.

Za dodatkową opłatą 10 złotych możemy zamówić voucher pocztą – otrzymamy go w ciągu 4 dni roboczych, wydrukowany na dobrej jakości papierze. W przeciwnym razie voucher otrzymamy na podany adres e-mail jeszcze w dniu zakupu.

Voucher do teatru jest idealnym prezentem, a w obecnych okolicznościach – jest także okazaniem wsparcia, które przekłada się na rzeczywistą pomoc teatrom. W obecnej sytuacji ekonomicznej wiele instytucji nie ma pewnej przyszłości, dlatego warto zdecydować się na tego typu pomoc (zwłaszcza, że nic w ten sposób nie tracimy).

Pamiętajcie, że organizatorzy kultury bez Was nie istnieją. Dzięki Waszemu wsparciu, wciąż będą mogli dostarczać Wam w przyszłości wielu wspaniałych wrażeń i uśmiechu. Zapoznajcie się z aktualną ofertą spektakli online w ramach akcji #wspieramkulture