Olsztyn Green Festival 2023 - zdjęcie

Olsztyn Green Festival 2023

● 11-12-13 SIERPNIA 2023 ●

OTWARCIE BRAM: GODZ. 15.00

START KONCERTÓW: GODZ. 16.00

ZAKOŃCZENIE IMPREZY: 0.30

W sprzedaży pierwsze pule biletów:

● Regular ticket - II pula:

- Karnet 3-dniowy - 399 zł

(dostępny do 29.06.2023 lub do wyczerpania ograniczonej puli - po tym terminie cena karnetu wyniesie 439 zł - final call)

● Bilety dla dzieci:

- z posiadania biletów zwolnione są dzieci do lat 5.

- od 6 do 12 roku życia obowiązuje zniżka 50% ceny biletu

________________________________________________________

Znamy już pierwszych artystów!

Brodka | KARAŚ/ROGUCKI | Katarzyna Nosowska | Rubens | RAT KRU | KACPERCZYK | Ofelia - Iga Krefft | WaluśKraksaKryzys

9. edycja OGF odbędzie się w weekend 11-13 sierpnia 2023 r. nad Jeziorem Ukiel w Olsztynie. To jedyny taki zielony punkt na festiwalowej mapie Polski. Tło scen maluje tutaj natura, jezioro, lasy i magiczne zachody słońca, co czyni Olsztyn Green Festival jednym z najpiękniejszych festiwali w Polsce.

Jeżeli lubisz “zielony” styl życia, cenisz sobie kontakt z naturą oraz dobrą muzyką, uwielbiasz relaks nad jeziorem, kochasz dobrze zjeść, czy spędzić miły czas z przyjaciółmi – koniecznie dołącz do rodziny OGF. Przedłużony wakacyjny weekend pełen niezapomnianych muzycznych wrażeń gwarantowany!

Zapraszamy!

W programie 24 koncerty i crème de la crème polskiej muzyki alternatywnej, popowej, elektronicznej i hip-hopowej. Ponadto rozmowy z artystami, aktywistami i naukowcami o ratowaniu planety, warsztaty ekologiczne dla dzieci i dorosłych oraz mnóstwo aktywności dla wszystkich. To tylko kilka powodów, aby pojawić się w sierpniu na Olsztyn Green Festival. Wszystkie, wraz z niespodziankami, będziemy przed Wami sukcesywnie odkrywać, budując tylko pozytywne emocje.

Olsztyn Green Festival - Adres i dojazd

Kapitańska 23, Olsztyn

https://www.facebook.com/olsztyngreenfest

Kup bilet