Ślubu nie będzie - zdjęcie Ślubu nie będzie - zdjęcie Ślubu nie będzie - zdjęcie Ślubu nie będzie - zdjęcie Ślubu nie będzie - zdjęcie

Średnia ocena

18 oddanych głosów

8,4 / 10

Ślubu nie będzie

Pełna wdzięku, błyskotliwa komedia muzyczna autorstwa znakomitego brytyjskiego duetu. To wspaniała propozycja dla wszystkich, którzy choć raz przeżyli przygotowania do wielkiej rodzinnej uroczystości, niefortunny wypadek, czy niezwykłe zauroczenie…

Właściciel agencji reklamowej, Thimothy Westerby, jest bardzo podekscytowany. Choć niekoniecznie ślubem jedynej córki Judy, który ma rozpocząć się lada chwila. Przygotowuje się właśnie do nowej kampanii dla firmy produkującej biustonosze i przed chwilą wpadł na genialny pomysł. Bieliznę będzie reklamować ponętna girlsa z lat dwudziestych. W przedślubnym szaleństwie nikt nie podziela jednak jego entuzjazmu, bo wielka uroczystość zdaje się wisieć na włosku. Jakby problemów było mało, Thimothy niespodziewanie otrzymuje cios w głowę i zaczyna widzieć niemożliwe.

Zaskakujące zwroty akcji, przezabawne sytuacje, nasycone angielskim humorem dialogi, a wszystko przeplatane doskonałymi aranżacjami nieśmiertelnych przebojów z lat 20. i 30.

Na scenie występują między innymi Maja Wachowska, Dymitr Hołówko, Lucyna Szierok-Giel, Aleksandra Chapko, Aleksandra Posielężna, Mirosława Olbińska.

Czas trwania: 140 minut
Źródło zdjęcia: Rafał Wróblewski

Realizacja

Autor: Ray Cooney & John Chapman

Przekład: Elżbieta Woźniak

Reżyseria: Paweł Pitera

Scenografia: Rafał Waltenberger

Kostiumy: Olga Balcerzak

Choreografia: Edyta Wasłowska

Konsultant muzyczny: Maria Waśkiewicz

Opracowanie muzyczne i aranżacje utworów: Wiesław Wysocki

Asystentka reżysera / inspicjentka: Hanna Molenda

Opinie naszych widzów (5)

 • 10,0/ 10

  Nigdy tak się nie uśmiałem, występ rewelacyjny:D

  Pa.....@....pl / 09 lutego 2023

 • 10,0/ 10

  Cudowny spektakl, dawno tak dobrze się nie bawiłam .Jestem zachwycona .Wspaniałe przedstawienie .Wielkie brawa dla aktorów .

  pa.....@....pl / 14 listopada 2022

 • 10,0/ 10

  Świetnie się bawiłam, dużo humorystycznych sytuacji i rewelacyjna gra aktorów. Dla mnie przezabawny dziadzio i babcia robili dużą robotę na scenie tak jakoś bardzo mnie ubawili.

  a......@....pl / 13 listopada 2022

 • 9,0/ 10

  Warto zobaczyć, czytałem iż wspaniałą rolę odegrał dziadek panny młodej. Nie zawiodłem się, Uważam natomiast że na pochwałę zasługuje główny bohater, świetnie tańczy, no i partnerka z lat 20, można się zakochać.

  wa.....@po...ta.fm / 05 czerwca 2023

 • 9,0/ 10

  Super, ale subiektywnie dla mnie za dużo ekspresji w stylu Cezary Pazura i 13-ty Posterunek w wykonaniu głównego bohatera. Rozbrajająca rola dziadka panny młodej.

  vp.....@in...ia.pl / 13 listopada 2022

Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka w Łodzi - Adres i dojazd

http://www.nowy.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.