Wymyślanka - bajka improwizowana - zdjęcie

Średnia ocena

21 oddanych głosów

9,6 / 10

Wymyślanka - bajka improwizowana

Spektakl dla dzieci od 3 do 10 lat.

Improwizowany spektakl, w którym najmłodsi decydują o wszystkim, co zdarzy się na scenie: gdzie potoczy się akcja, w jakie postaci wcielą się aktorzy, jakie będą mieli kostiumy, wreszcie do jak bardzo zaczarowanego świata zabiorą siebie i innych. Dzieci stają się reżyserami, ale mogą też pojawić się na scenie w roli aktorów. Bajka improwizowana to inteligentna rodzinna zabawa w teatr na dwóch poziomach: dla rodzica i dla dziecka. To podróż w głąb wyobraźni, znakomita odskocznia od codzienności i gwarantowany relaks.

Czas trwania: 60 minut

Zwiastuny

Opinie naszych widzów (13)

 • 10,0/ 10

  Aż mi wstyd,że tak zwlekałam,żeby do Was trafić. Przedstawienie "Wymyślanka " było świetne, moi synowie ZACHWYCENI. Możliwość reżyserowania, a także bezpośredniego uczestniczenia w spektaklu jest mega wydarzeniem. Dzieci i ich pomysły to zaczarowana studnia bez dna, a ich propozycje w cudowny sposób improwizowane są przez ludzi z pasją i miłością do tego co robią!!. Coś niesamowitego.🤩 Chwilę po zakończeniu spektaklu moje dzieci zadały mi pytanie " Mamo, kiedy tu jeszcze wrócimy!?!?, Bo najbliższy spektakl już za tydzień 😅😎!!!" Zatem nic dodać, nic ująć jak tylko DO ZOBACZENIA w niedalekiej przyszłości 🙂😉😉 Serdeczne pozdrawiam! Agnieszka W.

  aw.....@....pl / 28 sierpnia 2023

 • 10,0/ 10

  Bardzo dobrze pomyślane interaktywności dla młodych widzów. Właściwe dla dzieci w każdym wieku. I ,co według mnie bardzo cenne,to także świetna rozrywka dla dorosłych. Czas spektaklu optymalny. Dynamicznie,barwnie,radośnie. Także dla wykonawców 😃

  aj.....@gm...il.com / 28 sierpnia 2023

 • 10,0/ 10

  Dzieci zachwycone. Rodzic też się pośmiał.

  am.....@gm...il.com / 17 sierpnia 2023

 • 10,0/ 10

  Wspaniały wardztat aktorski, dystans i kontakt z publicznością. Pomysł na bakę wymyslankę. Genialne łączenie pomysłów publiczności. Ja sama - dorosła się ubawiłam., to była dobrze spędzona godzina z wnukiem.

  an.....@al...ja.pl / 17 lipca 2023

 • 10,0/ 10

  Przedstawienie wspaniałe, dzieci bawiły się cudownie, my dorośli również. Polecam z całego serca.

  wi.....@tl...en.pl / 17 lipca 2023

 • 10,0/ 10

  Podziw dla aktorów.

  cz.....@in...ia.pl / 15 maja 2023

 • 10,0/ 10

  To było absolutnie niesamowite i wspaniałe. Zabawa dla małych i dla dużych. Uśmialiśmy się wszyscy aż do bólu brzucha. Dzieciom podobało się to, że ich propozycje były realizowane a dorosłych niepowtarzalność fabuły i absolutnie niespodziewane zwroty akcji, do których też dorzuciliśmy swoje pięć groszy, Aktorzy wspaniali, grali i śpiewali. A do tego oprawa muzyczna, niby jeden instrument (gitara), a taka różnorodność brzmień, że muzyk wyczarował nią wszystko, co podpowiadała wyobraźnia młodych widzów. Szalone i wspaniałe! Gorąco polecam!

  ma.....@gm...il.com / 11 maja 2023

 • 10,0/ 10

  Świetna zabawa dla całej rodziny, pobudzająca kreatywność i pomysłowość, Duży podziw dla aktorów za interakcje z niełatwą dziecięcą publicznością i jej zaangażowanie:)

  ma.....@ka...nn.pl / 03 kwietnia 2023

 • 10,0/ 10

  Super zabawa dla dzieci i dla dorosłych.Wielki szacunek dla aktorów którzy tak szybko dostosowują się to wybranego tematu przedstawienia.Polecam.

  ew.....@gm...il.com / 28 marca 2023

 • 10,0/ 10

  Świetny teatr, cudowni aktorzy! Pełen profesjonalizm, niesamowity kontakt z publicznością, rewelacyjny dowcip. Długo by pisać, trzeba iść i zobaczyć. Polecam!

  St.....@....pl / 14 lutego 2023

 • 10,0/ 10

  Wspaniała gra aktorska. Świetna zabawa dla całej rodziny.

  ma.....@....pl / 09 lutego 2023

 • 8,0/ 10

  Dobry pomysł, dzieci zadowolone i zaangażowane w sztukę.

  jo.....@....pl / 23 marca 2023

 • 8,0/ 10

  Bardzo fajny pomysł. Świetna zabawa nie tylko dla dzieci. Szkoda tylko, że jeden z aktorów miał ciągłą "bekę" takie trochę mało aktorskie zachowanie. Poza tym, naprawdę warto to przeżyć.

  Bo.....@....pl / 02 lutego 2023

Teatr Komedii Impro w Łodzi - Adres i dojazd

http://teatrkomediiimpro.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.