Wymyślanka - bajka improwizowana - zdjęcie

Średnia ocena

12 oddanych głosów

9,6 / 10

Wymyślanka - bajka improwizowana

Spektakl dla dzieci od 3 do 10 lat.

Improwizowany spektakl, w którym najmłodsi decydują o wszystkim, co zdarzy się na scenie: gdzie potoczy się akcja, w jakie postaci wcielą się aktorzy, jakie będą mieli kostiumy, wreszcie do jak bardzo zaczarowanego świata zabiorą siebie i innych. Dzieci stają się reżyserami, ale mogą też pojawić się na scenie w roli aktorów. Bajka improwizowana to inteligentna rodzinna zabawa w teatr na dwóch poziomach: dla rodzica i dla dziecka. To podróż w głąb wyobraźni, znakomita odskocznia od codzienności i gwarantowany relaks.

Czas trwania: 60 minut

Zwiastuny

Opinie naszych widzów (8)

 • 10,0/ 10

  Podziw dla aktorów.

  cz.....@in...ia.pl / 15 maja 2023

 • 10,0/ 10

  To było absolutnie niesamowite i wspaniałe. Zabawa dla małych i dla dużych. Uśmialiśmy się wszyscy aż do bólu brzucha. Dzieciom podobało się to, że ich propozycje były realizowane a dorosłych niepowtarzalność fabuły i absolutnie niespodziewane zwroty akcji, do których też dorzuciliśmy swoje pięć groszy, Aktorzy wspaniali, grali i śpiewali. A do tego oprawa muzyczna, niby jeden instrument (gitara), a taka różnorodność brzmień, że muzyk wyczarował nią wszystko, co podpowiadała wyobraźnia młodych widzów. Szalone i wspaniałe! Gorąco polecam!

  ma.....@gm...il.com / 11 maja 2023

 • 10,0/ 10

  Świetna zabawa dla całej rodziny, pobudzająca kreatywność i pomysłowość, Duży podziw dla aktorów za interakcje z niełatwą dziecięcą publicznością i jej zaangażowanie:)

  ma.....@ka...nn.pl / 03 kwietnia 2023

 • 10,0/ 10

  Super zabawa dla dzieci i dla dorosłych.Wielki szacunek dla aktorów którzy tak szybko dostosowują się to wybranego tematu przedstawienia.Polecam.

  ew.....@gm...il.com / 28 marca 2023

 • 10,0/ 10

  Świetny teatr, cudowni aktorzy! Pełen profesjonalizm, niesamowity kontakt z publicznością, rewelacyjny dowcip. Długo by pisać, trzeba iść i zobaczyć. Polecam!

  St.....@....pl / 14 lutego 2023

 • 10,0/ 10

  Wspaniała gra aktorska. Świetna zabawa dla całej rodziny.

  ma.....@....pl / 09 lutego 2023

 • 8,0/ 10

  Dobry pomysł, dzieci zadowolone i zaangażowane w sztukę.

  jo.....@....pl / 23 marca 2023

 • 8,0/ 10

  Bardzo fajny pomysł. Świetna zabawa nie tylko dla dzieci. Szkoda tylko, że jeden z aktorów miał ciągłą "bekę" takie trochę mało aktorskie zachowanie. Poza tym, naprawdę warto to przeżyć.

  Bo.....@....pl / 02 lutego 2023

Teatr Komedii Impro w Łodzi - Adres i dojazd

http://teatrkomediiimpro.pl/

Kup bilet