Diva Show - zdjęcie Diva Show - zdjęcie Diva Show - zdjęcie Diva Show - zdjęcie Diva Show - zdjęcie Diva Show - zdjęcie

Średnia ocena

774 oddanych głosów

9,7 / 10

Diva Show

Spektakl „Diva Show” mieści się w konwencji stand-upu. To historia mężczyzny ze zdiagnozowanym zaburzeniem osobowości „borderline”, narcystycznie uzależnionego od potrzeby akceptacji, marzącego o uznaniu i estradowym sukcesie. Nie jest to jednak, jak mogłoby się wydawać, historia drag queen. Opowieść o bohaterze jest czymś więcej – to obraz człowieka wychowywanego przez samotną matkę, w rodzinie pozbawionej czułości i bliskości. Człowieka, który od dziecka marzy o byciu gwiazdą. Z fantazji rodzi się własna kreacja Tiny Turner, będącej jego idolką. Osią spektaklu jest poszukiwanie własnej tożsamości seksualnej i płciowej – zmagania z odpowiedzią na pytanie kim, a może czym, jest bohater.

Maćkowiak nie boi się interakcji z widzami, przez cały czas trwania spektaklu prowadzi z nimi momentami dowcipny, momentami poważny, dialog. Przeprowadza widzów od śmiechu, poprzez wzruszenie, do łez i – co najważniejsze - skłania do głębokiej refleksji nad własnym życiem.

Na scenie występuje Kamil Maćkowiak jako Tomek.

Czas trwania: 110 minut

Zwiastuny

Występują

Twórcy

Autor: Kamil Maćkowiak

Reżyseria: Kamil Maćkowiak

Scenografia: Katarzyna Zbłowska

Opinie naszych widzów (369)

 • 10,0/ 10

  Było super, Kamil jest świetnym aktorem. Pociągnąć samemu taką sztukę jest bardzo trudnym wyzwaniem. Prawdziwy emocjonalny rollercoaster.

  do.....@gm...il.com / 27 listopada 2023

 • 10,0/ 10

  Fantastycznie zagrany monodram z trescią, która bawi do łez, wzrusza i potrafi skłonić do gorzkiej refleksji.

  Kr.....@gm...il.com / 22 listopada 2023

 • 10,0/ 10

  Rewelacyjna zabawa. Super kontakt z aktorem. Dla mnie najlepszy teatr w mieście.

  re.....@....pl / 17 listopada 2023

 • 10,0/ 10

  Świetne przedstawienie! Trudne tematy i ubaw do lez - zdaje się, że połączenie niemożliwe, Zdecydowanie polecam!!!

  an.....@....pl / 17 listopada 2023

 • 10,0/ 10

  Tego nie da się opisać. Pełen profesjonalizm. Byłam na premierze 10 lat temu, później jeszcze 2 razy na Zachodniej. Po tylu latach wciąż śmieszy, wzrusza. Kamil wielki szacunek za to co robisz. Czekam na drugą część, ale niestety dopiero po nowym roku.

  ma.....@....pl / 16 listopada 2023

 • 10,0/ 10

  Byłam na prawie wszystkich spektaklach. Ten wywarł na mnie największe wrażenie. Niesamowite - to najlepszy komentarz. Pan Kamil Maćkowiak - Wielki Aktor - zaangażowanie w kontakt z publicznością niesamowite. Nigdy nie zapomnę tego wieczoru. Wielkie Brawa, Brawa....... Dziękuję za Super wieczór. Pozdrawiam serdecznie.

  ew.....@gm...il.com / 15 listopada 2023

 • 10,0/ 10

  Super przedstawienie. Bardzo emocjonalne

  iw.....@....pl / 15 listopada 2023

 • 10,0/ 10

  Cudowne, wspaniale zagrane przedstawienie. Trochę śmiechu i trochę łez

  ma.....@on...et.pl / 15 listopada 2023

 • 10,0/ 10

  Bawiłam się wspaniale, a Kamil Maćkowiak bezkonkurencyjny.

  gr.....@....pl / 14 listopada 2023

 • 10,0/ 10

  Spektakl fenomenalny. Pan Kamil nawiązuje bezpośredni kontakt z widzem. Świetny aktor, skwer głos. Pan Maćkowiak nie boi się wplatać prywatnych anegdot w czasie sztuki. Podziw za wytrzymałość w chodzeniu na szpilkach. To już drugi raz kiedy mogłam być na ostatnim spektaklu gdzie gra Pan Kamil.. Jest to niesamowite przeżycie, że uczestniczy się w ostatnich sztukach. Poprzednia sztuka, którą kończył grać Pan Kamil było Mayday wystawiane w teatrze Jaracza. Jestem pełna podziwu dla metamorfozy Pana Kamila w Divę. Ukłony dla charakteryzatorek. Ważne jest również to, iż Pan Maćkowiak nie trzyma się ściśle scenariusza i czasu. Co w moim przypadku jest na plus. Już nie mogę się doczekać kiedy pójdę. A Divę 2.

  fr.....@....pl / 14 listopada 2023

 • 10,0/ 10

  Spektakl super. Polecam niezdecydowanym. Idżcie na sztuki Kamila Mackowiaka . Naprawde warto !!!! Bylismy juz 2 razy i mamy kolejne bilety .😊

  Ma.....@gm...il.com / 14 listopada 2023

 • 10,0/ 10

  Jak zawsze, spędziłam w Waszym w teatrze wspaniały wieczór, Wczorajsza sztuka jednak przeszła moje najśmielsze oczekiwania i kompletnie wywaliło mnie z butów... "DIVA Show" to niezwykłe doświadczenie teatralne, które przenosi widza w fascynującą podróż przez świat ekstrawagancji, sztuki i muzycznego spektaklu. Pan Kamil Maćkowiak, znany z niezwykłego talentu aktorskiego (który miałam okazję zobaczyć na innych jego występach, np. Idiota, Zombi, 50 słów) i wielostronnych umiejętności artystycznych, prezentuje się w roli głównej gwiazdy tego niezwykłego widowiska. Pan Kamil Maćkowiak dosłownie błyszczy na scenie nie tylko jako aktor, ale również jako wokalista, tancerz i gospodarz całego show. Pan Kamil Maćkowiak nie tylko oczarowuje widzów swoim znakomitym aktorstwem, ale również zapewnia niezapomniane chwile za sprawą porywającego śpiewu i spektakularnych choreografii. Jego wszechstronność artystyczna błyszczy na scenie, a publiczność nieustannie jest zaskakiwana różnorodnością talentów, jakie prezentuje. W spektaklu "DIVA Show" dominuje energia, kreatywność, ale i ogromna dawka emocji. Melodramatyczne momenty przeplatają się z komicznymi historyjkami, anegdotami, a także fenomenalną interakcją z publicznością, tworząc zrównoważone widowisko, które zarówno rozbawi widza do łez, ale także dotknie jego najczulszych punkty i pozostawi z pytaniem.... Efekty dźwiękowe doskonale podkreślają każdy aspekt przedstawienia, dodając mu dynamiki i wzmocnienia emocjonalnego. "DIVA Show" to spektakl, który zdecydowanie wyróżnia się na tle innych produkcji teatralnych. Kamil Maćkowiak udowadnia, że jest nie tylko utalentowanym aktorem, ale również kreatywnym artystą, zdolnym połączyć różnorodne elementy sztuki w niezapomniane doświadczenie teatralne. Polecam każdemu, a ten, kto nie widział części 1, może tylko żałować. Ja z niecierpliwością czekam na część drugą !

  pg.....@gm...il.com / 14 listopada 2023

 • 10,0/ 10

  Fantastyczne !!!!❤️

  ha.....@gm...il.com / 14 listopada 2023

 • 10,0/ 10

  Nie mam słów, emocjonalny rollercoaster. Świetny występ!

  ka.....@gm...il.com / 14 listopada 2023

 • 10,0/ 10

  Wspaniały spektakl, poruszył we mnie wszystkie możliwe emocje. Przeżyłam istne katharsis, będę polecać Divę każdemu, jak i cały Teatr Kamila Maćkowiaka.

  ka.....@gm...il.com / 14 listopada 2023

 • 10,0/ 10

  To była moja kolejna randka z Divą. Równie udana i niezapomniana. Podziwiam Kamila za błyskotliwość, charyzmę i wyjątkową relację z widzami. Doceniam poczucie humoru i poruszenie nawet niewzruszonych serc. Grażyna ;)

  bo.....@....pl / 09 listopada 2023

 • 10,0/ 10

  Spektakl super, żałuję że tak późno Go obejrzałam

  ew.....@....pl / 08 listopada 2023

 • 10,0/ 10

  Fascynujący Kamil Maćkowiak

  sy.....@....pl / 08 listopada 2023

 • 10,0/ 10

  Jak zawsze na najwyższym poziomie. Uśmiechnięta ale z refleksjami. Gra która nie zostawia obojętnym. Brawa dla P.Kamila.

  jo.....@on...et.pl / 07 listopada 2023

 • 10,0/ 10

  Ojej, jak to trudno ująć emocje i przeżycia w słowa! Spektakl wyjątkowy, poruszający, choć momentami zabawny, dający cały wachlarz przeżyć, emocji i wrażeń. Wyśmienita gra aktorska Kamila Maćkowiaka. Wieczór z tym spektaklem jest wyjątkowy.

  jo.....@on...et.eu / 07 listopada 2023

 • 10,0/ 10

  Super sztuka.

  an.....@tl...en.pl / 07 listopada 2023

 • 10,0/ 10

  Poprostu SZTOS ♥️ Kamil Maćkowiak jak zwykle na scenie przekonywujący do bólu, w fantastyczny kontakcie z publicznością. Świetnie wcielił się postać, aż trudno było uwierzyć że nie opowiadał o sobie. Cudnie, że mamy w Łodzi taki teatr, inny niż wszystkie, z repertuarem o ambitnych treściach, podanych w sposób inteligentny i przystępny. Teatr, który jednocześnie często bawi do łez. Dziękuję Kamil, że z nami jesteś i proszę o więcej♥️

  go.....@gm...il.com / 07 listopada 2023

 • 10,0/ 10

  Tak trzymać!

  st.....@gm...il.com / 07 listopada 2023

 • 10,0/ 10

  Wspaniały, zabawny i poruszający na zmianę, żonglujący emocjami bohatera i widzów Kamil Maćkowiak. Na scenie co trochę wybucha bomba uczuć, emocji i zjawisk targających bohaterem z zaburzeniami border Line. Wspaniała gra aktorska, a przewrotny pomysł na scenariusz i reżyserię spektaklu nadają mu dynamikę odzwierciedlającą zmienność nastrojów i stan psychiki osoby z zaburzeniem BL. Oprócz walorów artystycznych jest to sztuka z misją i przesłaniem zwiększającym świadomość i wiedzę społeczeństwa na temat Border Line, a bardziej ogólnie - neuroróżnorodności, podkreślająca jak ważna, potrzebna i w ogóle nie wstydliwa jest praca z psychologiem, psychiatrą czy terapeutą gdy człowiek potrzebuje wsparcia.

  fo.....@gm...il.com / 07 listopada 2023

 • 10,0/ 10

  Tego nie da się opisać trzeba zobaczyć

  bo.....@au...af.pl / 07 listopada 2023

Teatr Kamila Maćkowiaka - Adres i dojazd

ul. Wojska Polskiego 83, Łódź
Kontakt: 794 460 500

www.teatrmackowiaka.pl

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.