Baśnie braci Grimm - zdjęcie Baśnie braci Grimm - zdjęcie Baśnie braci Grimm - zdjęcie Baśnie braci Grimm - zdjęcie Baśnie braci Grimm - zdjęcie Baśnie braci Grimm - zdjęcie Baśnie braci Grimm - zdjęcie Baśnie braci Grimm - zdjęcie

Średnia ocena

18 oddanych głosów

9,4 / 10

Baśnie braci Grimm

Spektakl dla dzieci od 3 lat.

Któż z nas nie słuchał z zapartym tchem historii, opowiadanych przez babcię, gdzie dobro i zło toczyło odwieczną walkę, a dzielny rycerz zdobywał rękę pięknej księżniczki? Baśnie naszego dzieciństwa to najpiękniejsze opowieści, które pamiętamy do dziś. Takie też są Baśnie braci Grimm, wybrane specjalnie dla naszych najmłodszych, bogate w cudowne zdarzenia i fantastyczne postaci. Oparte na folklorze opowiadania, kryją w sobie wiele mądrości ludowych, często osnutych na pradawnych podaniach i legendach. Pozbawione okrucieństwa historie ukazują zwycięstwo miłości, sprawiedliwości i dobra, prowadzą dzieci przez pełne morału wędrówki po magicznej krainie wyobraźni.

Na scenie występują między innymi Honorata Sokół, Karolina Fabianowska, Anna Sienicka, Maciej Like, Szymon Grzybek, Łukasz Dąbrowski.

Czas trwania: 65 minut

Opinie naszych widzów (6)

 • 10,0/ 10

  Super

  mi.....@in...ia.pl / 06 marca 2023

 • 10,0/ 10

  Piękne, ciekawe przedstawienie, dzieciom bardzo się podobało a dorosłym również, miła i przyjazna atmosfera jak by sie przyszlo do dobrych znajomych.

  da.....@gm...il.com / 06 marca 2023

 • 10,0/ 10

  Świetny spektakl, dla dzieci 4+ idealny.

  jo.....@gm...il.com / 13 grudnia 2022

 • 10,0/ 10

  Kameralna atmosfera teatru pomagała w odbiorze spektaklu przez najmłodszych, do których jest w głównej mierze adresowany. Sam spektakl bardzo udany i dopracowany. Aktorzy potrafili przykuć uwagę widzów i wciągnąć ich, w wir wydarzeń jakie przedstawiali. Dzięki temu publiczność żywo reagowała. Duży plus dla pomocnej i przyjaźnie nastawionej obsługi. Na pewno tam wrócę z moimi dziećmi.

  sz.....@in...ia.pl / 08 grudnia 2022

 • 10,0/ 10

  Bardzo polecam córka 4 latka przez 60 minut patrzyła jak zaczarowana

  gi.....@in...ia.pl / 06 grudnia 2022

 • 9,0/ 10

  Super przedstawienie

  ew.....@gm...il.com / 06 marca 2023

Teatr Współczesny w Krakowie - Adres i dojazd

ul. Starowiślna 21
31-038 Kraków

http://www.teatrkrakow.pl/

Kup bilet