Cinema Paradiso - zdjęcie

Średnia ocena

6 oddanych głosów

9,8 / 10

Cinema Paradiso

Koncert polskich i światowych przebojów filmowych, musicalowych i serialowych - najbardziej znanych i ulubionych w brawurowym wykonaniu Joanny Trafas, krakowskiej wokalistki - śpiewaczki klasycznej, piosenkarki pop i jazz oraz znakomitej aktorki musicalowej (główne role w „My Fair Lady”, "West Side Story","Upiór w Operze").

Artyści zapraszają na „spotkanie" m.in. z piosenkami międzywojennymi, Ojcem Chrzestnym, Batmanem, agentami 07 i 007, Drużyną Pierścienia, Cruellą de Vil, a także do starego kina - do Casablanki, Baghdad Cafe, a nawet za Dziewiąte Wrota...

Akompaniuje Aleksander Brzeziński - multiinstrumentalista i kompozytor twórca muzyki teatralnej i wielu piosenek w tym m. in. słynnej „Bombonierki".

Występują

śpiew: Joanna Trafas

akompaniament: Aleksander Brzeziński

Opinie naszych widzów (4)

 • 10,0/ 10

  Cudowna Joanna Trafas ze świetnym akompaniamentem. Śpiewaczka godna najlepszych scen koncertowych!

  ka.....@gm...il.com / 26 września 2023

 • 10,0/ 10

  Świetny spektakl. Znakomite prowadzenie i wykonanie.

  am.....@gm...il.com / 20 czerwca 2023

 • 10,0/ 10

  Wspaniałe wydarzenie: mnóstwo emocji, od wzruszenia i łez w oczach, po łzy w oczach ze śmiechu, zachwyt nad umiejętnościami obydwojga artystów, niezwykle pomysłowe i zaskakujące miksy utworów, przeboje znane i mniej znane... Niezapomniany wieczór, bogactwo artystycznych doznań oraz ciepła atmosfera, polecam z całego serca!

  ma.....@gm...il.com / 11 czerwca 2023

 • 10,0/ 10

  Znakomity występ. Atrakcyjny temat (melodie filmowe) w oryginalnym wykonaniu. Prócz kunsztu wokalnego artystce nie brakuje talentu do mówienia - dowcipnie i w wielu językach.

  ra.....@gm...il.com / 18 lutego 2019

Teatr Loch Camelot - Adres i dojazd

ul. Świętego Tomasza 17, Kraków

http://www.lochcamelot.art.pl/

Kup bilet