Burlesque - zmysłowy spektakl wokalno - taneczny - zdjęcie

Średnia ocena

54 oddanych głosów

7,8 / 10

Burlesque - zmysłowy spektakl wokalno - taneczny

Zapraszamy na spektakl - wokalno taneczny w stylu burlesque. Piosenki z filmów traktujących o kabaretach, takich jak: ,,Burlesque", ,,Cabaret", ,,Chicago" czy ,,Halo szpicbródka ". Wspaniałe choreografie taneczne ,pióra cekiny, gorsety, to obraz frywolnych kabaretów, które znikają już ze współczesnych propozycji wydarzeń kulturalnych .Lekka i przyjemna rozrywka dla wszystkich grup wiekowych.

Czas trwania: 75 minut

Realizacja

Reżyseria: Barbara Lorenzetti

Choreografia: Natalia Milewska

Opinie naszych widzów (23)

 • 10,0/ 10

  Świetny spektakl, bawiłyśmy się doskonale, pieknie wykonane piosenki, rewelacyjne tancerki. Świetny pomysł na spędzenie wieczoru inaczej. Sam lokal i dania średnio ,ale rewia zrekompensowała wszystkie niedociągnięcia,

  jb.....@....pl / 12 marca 2023

 • 10,0/ 10

  Wspaniałą atmosfera. Pani Basia była królową show

  Mo.....@gm...il.com / 11 marca 2023

 • 10,0/ 10

  Przedstawienie niezwykle atrakcyjne, a tancerki imponująco, synchronicznie wykonywały tańce

  be.....@....pl / 27 lutego 2023

 • 10,0/ 10

  Spektakl był udany, kolacja smaczna ...bawiliśmy sie bardzo dobrze. Pozdrowienia dla poznanych sympatycznych ludzi z"BRYGADY RR :)"

  to.....@....pl / 13 lutego 2023

 • 10,0/ 10

  Świetna atmosfera, rewelacyjni wykonawcy. Bardzo dobry dobór piosenek. A występy taneczne super. Jedzenie Bardzo dobre.

  ho.....@....pl / 18 grudnia 2022

 • 10,0/ 10

  Swietna Zabawa. Nils atmosfera. Doceniamy wysilki Calego zaespolu dla gosci aby wieczor byl udany. Polecamy . Dzwikujemy

  al.....@ya...oo.com / 14 listopada 2022

 • 10,0/ 10

  Prowadząca super, kokieteryjna i kobieca pełna seksapilu, wokalistki świetne, w pełni zaangażowane w to co robią, dziewczyny tańczące odlot,wiadomo młodość,uroda i talent, rewelacja. Jedynie do czego bym się lekko przyczepilia to taniec brzucha, nijak mi nie pasujący do całego charakteru i klimatu spektaklu. Ogólnie super,bardzo miły wieczór który chętnie kiedyś powtórzę.

  ka.....@....pl / 29 października 2022

 • 10,0/ 10

  Bardzo dobra kolacja, miła atmosfera, super występ!!!! warte polecenia wydarzenie!

  is.....@in...ia.pl / 14 października 2022

 • 10,0/ 10

  Super

  Le.....@gm...il.com / 11 września 2022

 • 10,0/ 10

  Bardzo miło spędzony czas, występ oceniam wysoko! Polecam każdemu kto chce miło spędzić czas!!

  ni.....@....pl / 17 sierpnia 2022

 • 10,0/ 10

  Rewelacja , super, świetne przedstawienie. W knajpie swojska, kameralna atmosfera. Pojechaliśmy tam specjalnie z Zagłębia. Jeszcze wrócimy.

  ma.....@gm...il.com / 08 sierpnia 2022

 • 10,0/ 10

  Super wieczór pełen polecenia ….. bawiliśmy się wspaniale w niesamowitej atmosferze . Naprawdę czułeś się przeniesiony w czasie nie tylko dzięki występowi , ale całej aranżacji wnętrza kabaretu. Jak się uda , to na pewno wrócimy, bo do pokonania mamy tylko 600 kilometrów, ale warto … odwiedziny Krakowa to z pewnością łączy się z wieczorem w kabarecie . Super 👍

  Ad.....@....de / 07 sierpnia 2022

 • 10,0/ 10

  Wspaniałe, piękne tancerki, cudny uśmiech Pani Asi i ciekawe wykonanie znanych utworów. Ja jestem zachwycony!

  pn.....@gm...il.com / 10 lipca 2022

 • 9,0/ 10

  Występ godny polecenia. Z pewnością wrócimy na inne przedstawienia. Niestety duży minus za słabą widoczność, stłoczone stoliki nie pozwalają w pełni docenić występu. Kolacja i obsługa również niezbyt udane.

  do.....@....pl / 03 października 2022

 • 9,0/ 10

  Wokal i tancerki rewelacja

  ka.....@in...ia.pl / 27 czerwca 2022

 • 8,0/ 10

  Bardzo dobry występ taneczno wokalny. Jedzenie zimne i paskudne. W lokalu zimno, duże opóźnienie.

  j......@gm...il.com / 28 grudnia 2022

 • 8,0/ 10

  sympatyczny klimat, coś innego, bardziej kabarat niż burlesque. Brak drobiazgów, które spowodowałby wielkie WOW, np bielizna wystająca nieestetycznie z każdego kostiumu. Miły wieczór, ale niestety nie tak fajen wykonanie żeby chciało się cały repertuar zobaczyć,,,

  a......@gm...il.com / 29 listopada 2022

 • 7,0/ 10

  Występ super, kolacja zdecydowanie do poprawy - dania wydawane po kolei, ale niesprawnie. Podczas gdy czesc gości zjadła już swoje, my dostałyśmy nasz posiłek pół godziny później. Czas się przez to potwornie wydłużał. Co do potrawy - zamówiłam makaron i myśle, ze jest to najlepsze danie do wyboru. Smakowo - super! Co do samego występu - z burleską ma to wspólnego tylko piosenki z filmu. Był to występ taneczno-wokalny. Główna prowadząca - petarda! Widać, ze zna się na rozrywce. Jeśli jednak macie ochotę przejść się na prawdziwa Burleske, są inne miejsca w Krakowie. I ostatni minus - ZIMNO!!

  be.....@gm...il.com / 18 lutego 2023

 • 7,0/ 10

  Panie śpiewają i tańczą ladnie. Jest pare rzeczy, które trzeba dopracować jak np. Mimika twarzy podczas tańca niektórych Pań oraz ruch sceniczny śpiewaczek. Jakby scena była większa to razem z Paniami śpiewającymi mogłyby występować tancerki. Ale generalnie wydarzenie ciekawe, bawiliśmy się dobrze. Brawo dla Pani od tańca brzucha ! Nagłośnienie mogłoby być lepsze (za ciche i słabo wysterowane). Mikrofon śpiewaczek piszczał od czasu do czasu (chyba wchodził w rezonans).

  Ar.....@gm...il.com / 13 listopada 2022

 • 7,0/ 10

  Ciekawe miejsce, nieźle jedzenie i występ który umili wieczór. A to wszystko w przyzwoitej cenie.

  kr.....@gm...il.com / 14 października 2022

 • 6,0/ 10

  Spektakl świetny ale jedzenie pozostawia wiele do życzenia jak również personel/ obsługa do jego wydawania nie do końca "ogarnięty".

  bo.....@gm...il.com / 07 stycznia 2023

 • 1,0/ 10

  Uważam, że w obecnych czasach tego typu przedstawienia wymagają poziomu w wielu dziedzinach: jakość usług gastronomicznych, rozrywkowych, lokalowych, higienicznych - wszystko uważam za bardzo niskie, płytkie, a przy tym cena, która wydawałoby się wymaga już czegoś więcej. Mnie brak słów - musiałabym używać niecenzuralnych. Miernota.

  ma.....@....pl / 10 stycznia 2023

 • 1,0/ 10

  Przedstawienie na najniższym poziomie niemające nic wspólnego z burleską. Obnażające wszystkie mankamenty artystek, strojów i miejsca oraz kuchni (serwowanie do stolika surowego mięsa na grilu przy braku wentylacji z zimnym nawiewiem w kark. Może dla ludzi którzy nigdy niczego w zakresie kultury i rozrywki nie widzieli

  Dn.....@gm...il.com / 23 listopada 2022

Teatr Cabaret w Krakowie - Adres i dojazd

Krakowska 5, Kraków

www.clubcabaret.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

Inne wydarzenia w tej instytucji:

Kup bilet