100 lat polskiej piosenki - program wokalny - zdjęcie

Średnia ocena

46 oddanych głosów

7,6 / 10

100 lat polskiej piosenki - program wokalny

„100 lat polskiej piosenki" to program wokalno-taneczny, który celebruje bogactwo i różnorodność polskiej muzyki przez ostatnie 100 lat, od lat 20. XX wieku aż do 2000 roku. Program składa się z serii występów muzycznych, które prezentują największe przeboje i ikoniczne utwory z poszczególnych dekad.

Początkowo, program wprowadza publiczność w atmosferę lat 20., które charakteryzowały się jazzowym rytmem, tanecznymi melodiami i wesołymi tekstami. Wykonawcy w stylizowanych kostiumach prezentują popularne utwory z tego okresu, takie jak „Sexapil" czy „Ja się boje sama spać".

Następnie, program przenosi się do lat 30., gdzie dominowały romantyczne ballady i taneczne rytmy. W tym segmencie występują artyści w eleganckich strojach, interpretujący utwory takie jak „Tango Milonga" czy „Nie kochać w taka noc".

Kolejne dekady, takie jak lata 40., 50., 60. i 70., prezentowane są w formie medleyów lub bloków tematycznych, ukazując różne style i gatunki muzyczne, które były popularne w tych okresach. Widzowie mają okazję usłyszeć największe przeboje tamtych czasów, w tym utwory takie jak „Już nigdy" (lata 40.), „Złoty pierścionek" (lata 50.), „Chłopiec z gitarą" (lata 60.) czy „Staruszek świat" (lata 70.).

Program kontynuuje podróż przez lata 80., 90. i kończy się w 2000 roku. W tych ostatnich dekadach dominują brzmienia popowe, rockowe i dance, które wpisały się w historię polskiej muzyki. Wykonawcy prezentują utwory takie jak „Sing sing" (lata 80.), „Kocham cię życie" i wiele innych.

W trakcie programu wykorzystywane są różnorodne kostiumy i choreografia, aby oddać klimat każdej dekady. Program „100 lat polskiej piosenki" ma na celu przywołanie wspomnień i uhonorowanie polskiej muzyki oraz artystów, którzy przyczynili się do jej rozwoju i popularności na przestrzeni lat.

Po spektaklu muzyka taneczna.

Przedstawienia w innych terminach poza repertuarem są możliwe do realizacji dla grup powyżej 30 osób.

Czas trwania: 90 minut

Występują

Barbara Lorenzetti

Diana Kaczor

Karol Wnuk

Opinie naszych widzów (20)

 • 10,0/ 10

  NIesamowite show w wykonaniu niesamowitych Kobiet. Lokal ma świtny klimat taki który znałem wyłącznie ze starych filmów. Chce się tam wracać i na pewno to zrobię. Przed przedstawieniem skusiłem się na kolację i muszę przyznać że jedzenie było bardzo dobre i podane w osobliwy sposób (stek mogłem przyrządzić sobie sam). Wino było równiez bardzo dobre. Wybrałem się tam z Małżonką na 10 rocznicę naszego ślubu i okazał się to strzał w dziesiątkę. Gorąco polecam. G.F.

  gr.....@gm...il.com / 10 października 2023

 • 10,0/ 10

  Program artystyczny świetny. Nigdy nie widziałam takiego programu na żywo. Tylko w telewizji. Naprawdę z przyjemnością wróciłam do tamtych czasów, jeżeli chodzi o piosenki i tańce. Na pewno nie jeden raz odwiedzę ten teatr muzyczny CABARET.

  kr.....@....pl / 21 sierpnia 2023

 • 10,0/ 10

  Świetne wydarzenie ,bawiliśmy się super ,wykonawcy i personel obsługujący na wysokim poziomie ,polecam odwiedzać to miejsce ,jest takie klimatyczne 😊

  do.....@....pl / 12 lutego 2023

 • 10,0/ 10

  Wspaniały program , piękne głosy, super przekaz artystyczny , bardzo mi się podobało, jestem zachwycona.

  zs.....@....pl / 07 lipca 2022

 • 10,0/ 10

  Super program muzyczny, znakomite jedzienie, ładne wnętrze, świetna atmosfera.

  Pa.....@gm...il.com / 13 czerwca 2022

 • 10,0/ 10

  Jesteśmy bardzo zadowoleni,Artyści dali z siebie wszystko widać było że publiczność też się dobrze bawiła,swojska atmosfera panowała. Jeszcze raz Dziękujemy za przemiły wieczór 😀

  bo.....@po...ta.onet.pl / 22 maja 2022

 • 10,0/ 10

  świetna zabawa, niesamowita atmosfera, nie chciało nam się wychodzić i na pewno jeszcze wrócimy! dziękujemy za niesamowicie udany wieczór.

  ag.....@gm...il.com / 16 maja 2022

 • 10,0/ 10

  Fantastyczna atmosfera!

  pl.....@....pl / 02 maja 2022

 • 10,0/ 10

  BARDZO FAJNY,LEKKI W TRYBIE CABARETU PROGRAM,PROWADZACA PANI REWELACJA,DOBRY KONTAKT Z WIDOWNIA,

  r......@in...el.zgora.pl / 02 maja 2022

 • 10,0/ 10

  Spektakl świetny. Kolorowe stroje z różnych epok, tancerki, wokaliści, oj... Dużo się działo. Reżyseria i realizacja na 5+. Kolacja wyśmienita, zjadłam pysznego łososia, a mąż steka na kamieniu lawowy. Obsługa bardzo miła. Brawo, brawo i jeszcze raz brawo. Na pewno kolejny raz wrócimy.

  e......@in...ia.pl / 24 kwietnia 2022

 • 9,0/ 10

  Klimatyczne miejsce., które warto odwidzić.

  ak.....@ga...ta.pl / 01 września 2022

 • 8,0/ 10

  Repertuar ok. Nagłośnienie jak z kartonu. Jakość nagłośnienia bardzo kiepska. Panie występujące bardzo profesjonalne. Ogólnie ok.

  em.....@....pl / 17 lipca 2023

 • 8,0/ 10

  Występ ok acz wokalnie średnio, tancerki robią dobra robotę, fajne kostiumy. Atmosfera przyjemna wszyscy dobrze się bawili. Jedzenie w porządku, raczej jadalne. Nie jest to wykwintna restauracja Pomieszczenie typu przedwojenna piwniczna nora, brak okien i zaduch - klimat pasuje do występów 😂

  mo.....@....pl / 12 lutego 2023

 • 8,0/ 10

  Świetna impreza ale organizator powinien pomyśleć o komforcie widzów . Spotkanie trwało około 2.5 godziny a temperatura w lokalu nie przekracza 18 stopni.

  de.....@....pl / 31 grudnia 2022

 • 7,0/ 10

  Miejsce to jakiś żart, zbyt duża ilość osób jak na taką salę.

  pa.....@ci...ma.com / 16 listopada 2022

 • 7,0/ 10

  Bardzo fajny pomysl na spedzenie wieczoru

  Ph.....@....pl / 01 maja 2022

 • 5,0/ 10

  Jeśli chodzi o jakość wykonania świetnie. Ważne, że nie przearanżowane tak, że wspólny zostaje tylko tekst (co, niestety, staje się smutną regułą dla wykonujących cudze piosenki a chlubnymi wyjątkami), ale jednocześnie nie było ścigania się na siłę z oryginałem (gdybny Diana Kaczor ścigała się z Edytą Geppert mogłoby wyjść tragicnie). Były jednak dwa zgrzyty (pomyłki w tekście "Parostatku" i twierdzenie, że "Szalona" to lata '00). Swoją drogą jeśli postanowili sobie zrobić żart muzyczny, to pierwsza moja myśl to że pewnie "Mydełko FA", które było przecież nagrane w tym właśnie celu, ale jak wiadomo wzięte na serio.

  sl.....@gm...il.com / 06 listopada 2022

 • 4,0/ 10

  Moja pierwsza wizyta w lokalu, wystrój bardzo retro. Stoliki są obok siebie więc nie bardzo komfortowo do rozmowy. Jedzenie jest ok ale uważam że cena jest nie adekwatna do menu i całego przedstawienia. Wykonawcy i chęci na duży plus jednak nagłośnienie i kilkukrotne sprzężenia sprawiły wrażenie braku profesjonalizmu. Nie mogę się wypowiedzieć w kwestii doboru piosenek poza ostatnią co było po prostu niesmakiem. Powiedzieć, że trudno było znaleźć ciekawe utwory z roku 2000 i wykonanie niespodzianki pt. "Jesteś szalona", to nieporozumienie. Całość ratowały ładne głosy wykonawców oraz pokazy taneczne.

  ic.....@....pl / 20 sierpnia 2022

 • 3,0/ 10

  Trudno ocenić wydarzenie, ponieważ grupa biesiadników z grupy zorganizowanej obchodzącej przy okazji jakiś jubileusz skutecznie uniemożliwiała skupienie się na tym co działo się na scenie oraz zmieniła ciekawie zapowiedziany program wokalno taneczny w granie do kotleta i wódki. Szkoda, że nie było to wyraźnie zaznaczone w opisie wydarzenia. Wówczas goście indywidualni nie tracili by czasu i pieniędzy. Organizatorzy wyraźnie skupili się na wspomnianej grupie zapominając nawet o realizacji zamówienia dla osób siedzących na balkonie nad barem. Dodatkowa uciążliwością był odór z toalety u góry.

  p......@gm...il.com / 01 października 2023

 • 3,0/ 10

  Słabe nagłośnienie . Mało miejsca za ciasno

  j......@....de / 08 stycznia 2023

Teatr Cabaret w Krakowie - Adres i dojazd

Krakowska 5, Kraków

www.clubcabaret.pl

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.