Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów
    Wybierasz się do muzeum, na koncert lub na spektakl w Krakowie? Zobacz krok po kroku, jak znaleźć najlepsze wystawy, koncerty, spektakle i inne wydarzenia kulturalne w Krakowie.
  1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Krakowie wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Krakowie, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Krakowie możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

La Folie! Retro Cabaret Show

Przedwojenny blichtr, urok dekadenckich rozrywek, czar stylu retro i pasja do dawnych form sztuki estradowej... Podczas “La Folie! Retro Cabaret Show” grupa aktorów, tancerzy i innych artystów przywołuje duchy zapomnianych stylów tanecznych i form teatralnych, które niegdyś królowały w kabaretach, dając widzom niepowtarzalną okazję do zanurzenia się w świecie rodem z “Moulin Rouge”! Misją "La Folie" jest nie tylko zapewnienie doskonałej rozrywki w dawnym stylu, lecz także szerzenie wiedzy o historii tańca, kostiumu teatralnego i dawnych form sztuki estradowej.

Bilety i wejściówki do La Folie! Retro Cabaret Show w najlepszych cenach kupić można za pomocą portalu www.kicket.com (dawne eWejściówki.pl).

Repertuar La Folie! Retro Cabaret Show w Krakowie

Brak wydarzeń spełniających kryteria wyszukiwania.