Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów
    Wybierasz się do muzeum, na koncert lub na spektakl w Krakowie? Zobacz krok po kroku, jak znaleźć najlepsze wystawy, koncerty, spektakle i inne wydarzenia kulturalne w Krakowie.
  1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Krakowie wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Krakowie, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Krakowie możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Kuźnia Impro

Kuźnia Impro - powstała w 2019 roku z myślą o tworzeniu środowiska improwizacji teatralnej w Krakowie i szerzeniu wiedzy na temat dobroczynnego wpływu improwizacji na życie codzienne. Drogą do tego stało się uczenie improwizacji od podstaw oraz rozwijanie konkretnych umiejętności u osób już improwizujących. Nasze główne działania to organizacja regularnych kursów i warsztatów weekendowych, pokazów powarsztatowych, jamów i otwartych scen warsztatowych, jak i sprowadzanie na warsztaty w Krakowie cenionych nauczycieli impro z Polski i z zagranicy.

Bilety i wejściówki do Kuźni Impro w najlepszych cenach kupić można za pomocą portalu www.kicket.com (dawne eWejściówki.pl).

Repertuar Kuźnia Impro w Krakowie

Brak wydarzeń spełniających kryteria wyszukiwania.