Kartoteki policyjne - kryminalny spektakl improwizowany - zdjęcie

Średnia ocena

1 oddany głos

10,0 / 10

Kartoteki policyjne - kryminalny spektakl improwizowany

Kwietniowy wieczór przyniósł, poza zapachem odpalanych już nieopodal grilli, delikatny ciepły wiatr i kojące światło zachodzącego powoli słońca. Artur zjeżdżał właśnie z ostatniego na dziś kursu taksówką, gdy przyuważył, że na tylnej kanapie leży telefon. Czy to komórka ostatniego pasażera? Tego biznesmana, który spieszył się na ważne spotkanie? Telefon zadwonił, a Artur już czuł, że tego wieczora uda mu się zarobić coś ekstra.

Czwartek, godzina 20:00, posterunkowa Elżbieta już szykowała się do wyjścia. Dziś ekscytujący wieczór! Pierwszy raz od dobrego miesiąca ma szansę na udaną randkę! Waldemar wydaje się wszak taki ogarnięty, a przy tym dowcipny i szarmancki. I ta jego mucha! Jeszcze tylko zamknąć raport z tego nudnego dnia... nie tym razem! Nagły telefon zwiastował koniec spokoju na najbliższy tydzień.

Światła radiowozów przebijały się przez zapadający mrok. Wśród łąk, nieopodal jeziora, stała zaparkowana taksówka, kawałek niżej, zestresowany rybak Janek tłumaczył coś energicznie policjantom. Mucha złapana na muchę wędkarską brzmiała trochę absurdalnie, a trochę groteskowo. Ale nikomu nie było do śmiechu.*

Co się stało? My o niczym nie wiemy. I nie powiemy nic bez adwokata.

Za to na podstawie Waszych sugestii stworzymy historię kryminalną, w której intrygi i strach pomieszane będą ze śmiechem i emocjami.

Grupa Improwizacyjna Jakkolwiek zaprasza na:

KARTOTEKI POLICYJNE - improwizowany spektakl kryminalny

Tylko w Tu i Ówdzie, 20 kwietnia 2023, godzina 20:00

Ostrzeżenie dla epileptyków: podczas spektaklu mogą pojawić się szybko mrugające światła.

*przedstawiony opis jest tylko wymysłem wyobraźni autora, wszelkie podobieństwo do prawdziwych wydarzeń jest zupełnie przypadkowe, a na spektaklu zagrana zostanie historia, której jeszcze nie znamy

Na scenie występuje Wojciech Granicki, Beata Bogdanowicz, Tomasz Wilkosz, Marcelina Jodłowska.

Czas trwania: 90 minut
Źródło zdjęcia: DALL·E 2 & Tomasz Wilkosz

Zwiastuny

Opinie naszych widzów (1)

  • 10,0/ 10

    Jakkolwiek ma wyjątkowy styl improwizacji oparty na długo-formatowych opowieściach o bardzo ludzkich i ciekawych postaciach. Gorąco polecam.

    am.....@gm...il.com / 06 grudnia 2022

Grupa Improwizacyjna Jakkolwiek - Adres i dojazd

https://www.facebook.com/jakkolwiek.grupa.improwizacyjna/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.